V.Bareikis – apie „netradicines“ piršlybas: „Stoviu kaip moteris, o ji klūpo kaip bachūras...“

Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

„Aš tikiuosi, kad dabar žiūri visi žmonės, kurie labai kovoja už lygias teises, ir nori visų tų stereotipų atsikratyti, nes jie mūsų galvose labai įsišakniję. Indrė klaupiasi, aš stoviu ir jaučiu, kaip man „auga“ aukštakulniai, dedasi liemenėlė, ir galvoju: „Jėzau, aš kaip kokia moteris čia dabar stoviu, o čia ji klūpo kaip bachūras...“ – gyvenimo būdo laidoje pasakojo 36-erių dainininkas, režisierius ir aktorius Vidas Bareikis.

Piršlybas dainininkas planavo pusmetį, tačiau joms įvykus, po dviejų mėnesių sulaukė dar vienų, tik šį kartą tai padarė pati Indrė.

Vasario viduryje muzikos 10-metį scenoje švęsiantis ir ta proga didžiulį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje rengiantis Vidas su šypsena prisipažino kasdien galvojantis, ar neturi skolų.

„Aš kiekvieną rytą tą padarau. Pergalvoju, ar neturiu skolos pirmiausia Indrei, ar neturiu skolos sūnui, ar neturiu skolos jos vaikams, ar neturiu skolos mūsų tėvams. Visas tas skolas atiduoti yra kas veikti“, – laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo V.Bareikis.

Interviu apie asmeninį gyvenimą retai dalinantis Vidas buvo itin atviras. Kada ir kur planuoja vestuves? Ir kodėl rašė laiškus jau mirusiai mamai?

„Nuo... Iki...“ su Vidu Bareikiu – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau