V.Siegel siautulingas 29-asis gimtadienis: seksualus įvaizdis, kabareto šokėjos ir Montvydo šou

Viktorijos Siegel gimtadienio akimirkos / Stopkadro nuotr.
Viktorijos Siegel gimtadienio akimirkos / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-19 14:53
AA

Šeštadienį verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel iškėlė įspūdingą savo 29-ojo gimtadienio šventę. Sukvietusi brangiausius draugus, ji jiems surengė vakarėlį Kabareto tema, kurio metu netrūko šokių ir Donato Montvydo dainų.

„Tikriausiais linksmiausias mano gimtadienis per visą mano gyvenimą. Šokom, linksminomės, buvo taip gerai. Visada sakau, kad reikia šventes švęsti ir gimtadienį minėti su trenksmu“, – sekmadienį sekėjams sakė V.Siegel.

„Džiaugiuosi, kad vakar mačiau savo draugų veiduose šypsenas. Vakarėlis tikrai buvo užkurtas!“ –šypsodamasi pridūrė ji.

Viktorija su sekėjais pasidalijo gimtadienio akimirkomis. Kadangi šventės tema buvo kabaretas, jo akcentu tapo įspūdingai pasipuošusius kabareto šokėjos, o vakaro vyšnia ant torto – Donato Montvydo koncertas.

V.Siegel svarbiai dienai taip pat pasipuošė pagal šventės tematiką ir stulbino savo žavesiu. Verslininkė įsikėlė video, kuriame pademonstravo nepriekaištingą įvaizdį.

Primename, kad penktadienį socialiniame tinkle „Instagram“ elektroninės parduotuvės įkūrėja pasidalijo nuotrauka su didžiule baltų rožių puokšte. Šia nuotrauka V.Siegel sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„29! Su gimtadieniu mane!!“, – prie fotografijos rašė viena garsiausių nuomonės formuotojų.

Žinoma verslininkė socialiniame tinkle taip pat pasidalijo ir keliais trumpais vaizdo įrašais.

„Labas rytas visiems, kadangi šiandien mano diena, mano gimtadienis, tai leidau sau visų pirma per savo gimtadienį išsimiegoti. Išjungti buvo visi žadintuvai, buvo maksimaliai gerai išsimiegota šiandien ryte. Tai tokia mini dovanėle pati sau padariau. Na ir ką, žengiam į 29-ąjį gimtadienį. Paskutinis gimtadienis, kuris prasideda nuo dviejų. Viskas. Kitais metai bus trisdešimt“, – smagiai nusiteikusi kalbėjo V.Siegel.

Viktorijos Siegel gimtadienis / Stop kadras

Vėliau ji pasidalijo ir dar dvejomis nuotraukomis iš fotosesijos su dukrele Nicole ir sūneliu Laurynu.

„Didžiausias gyvenimo dovanas aš jau turiu!“, – rašė V.Siegel.

Žmonės.lt primena, kad pernai 28-ąjį gimtadienį V.Siegel atšventė surengusi vakarėlį su draugais ir artimaisiais. Šventei ji pasirinko disko stilių. Jo akcentai buvo naudojami visur – nuo šventės vietos, įvaizdžio iki žaidimų ir muzikos, o tai, anot Viktorijos, užtikringo ypatingą vakarėlio atmosferą.