Laurynas Suodaitis sugrąžino sūnų Viktorijai Siegel: „pagrobimo“ skandale – netikėtas posūkis

Laurynas Suodaitis, Viktorija Siegel / Stop kadras
Laurynas Suodaitis, Viktorija Siegel / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2023-11-17 19:09
AA

Verslininkų Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičių sūnaus nepasidalijimo drama baigiasi. Praėjusią savaitę Laurynui Suodaičiui sutartu laiku negrąžinus sūnaus mamai Viktorijai, ši vyrą apkaltino vaiko pagrobimu. Penktadienį L.Suodaitis pranešė anksčiau laiko grąžinęs sūnų mamai, o ir pasidžiaugė sudaryta taikos sutartimi bei nustatyta nauja matymosi su vaiku tvarka.

Lapkričio 8-ąją Viktorija Siegel instagrame su ašaromis kreipėsi į savo sekėjus teigdama, kad Laurynas Suodaitis jai negrąžina sūnaus sutartu laiku.

Moteris patyrė šoką, kai vyro advokatė likus pusvalandžiui iki numatyto vaiko sugrąžinimo meto įspėjo, kad L.Suodaitis berniuką pasiima atostogoms. Advokatė pranešė, kad Laurynas panaudos dar nepanaudotas ir jam priklausančias atostogų su sūnumi dienas, tad atostogaus nuo lapkričio 8-osios iki lapkričio 20 dienos.

Visgi penktadienį, nuo šio įvykio praėjus daugiau nei savaitei, L.Suodaitis instagrame pranešė, kad anksčiau laiko grąžino sūnų Lauryną V.Siegel, kuri šiandieną švenčia 29-ąjį gimtadienį. Vyras pasidžiaugė, kad pavyko nustatyti ir naują matymosi su sūnumi tvarką.

„Pasikoregavo mūsų su Laurynuku atostogos, išleidau su mama gimtadienį atšvęsti, šiek tiek pasitrumpinome. Sako, gyvenime kartais tyla gera byla.

Šią savaitę buvau minėjęs, kad aprimo dalykai, tai gal į kažką gero išeis, tai panašu, kad ir išvirto. Parašais taikiai užsitvirtinome tvarką su Laurynuko mama. Neišlošėme gal nė vienas, bet labiausiai išlošė mūsų sūnus. Turėsime pagaliau normalų grafiką, normaliai galėsime tiek darbus, tiek laisvalaikį planuoti. Tai bent jau šis case’as jau pabaigtas.

Labai tikiuosi, kad daugiau šių nesąmonių, skambančių per visą Lietuvą, nebebus. Tikiuosi, kad šis pavyzdys ir pusmetį per Lietuvą skambėjęs beefas, mūsų, taip vadinamų nuomonės formuotojų, suformuos kažkam kitam irgi nuomonę, kad negalima per vaikus konfliktų tarp dviejų suaugusių žmonių spręsti ir jie turi kuo mažiau įtakos jausti. Tai tokios naujienos.

Džiaugiuosi už Laurynuką, iš tikrųjų, kad išsisprendė šie dalykai. Tikiuosi, kad slenksčių nebetrins jau nei tarnybos visokios, kurių mes praeitą savaitę sulaukėm, tikiuosi, spręsime tarpusavyje kaip du suaugę žmonės“, – kalbėjo L.Suodaitis ir pridūrė besitikintis, kad daugiau viešai spręsti nesutarimų su vis dar esama žmona V.Siegel nebeteks.

Laurynas Suodaitis

Penktadienio vakarą pasirašyta taikos sutartimi su L.Suodaičiu pasidžiaugė ir Viktorija Siegel.

„Svarbūs dalykai sprendėsi, galiu pasidžiaugti tik vienu, jog po visko pavyko mums rasti tą taikų sprendimą ir pasirašyti taikos sutartį kartu su mažylio tėčiu. Tai šiandien būtent ta sutartis buvo pasirašyta. Labai džiaugiuosi, kad per gimtadienį taip atslūgo viskas. Pagaliau viskas bus normaliai. Tikiuosi. Taip gera ir ramu dabar viduje. Tai tikiuosi taip ir liks. Nebepamatysite daugiau mūsų aiškinimųsi, kas liečia vaikutį“, – sakė V.Siegel.

Laurynas Suodaitis

Žmonės.lt primena, kad lapkričio 8-osios vakarą Viktorija Siegel su ašaromis kreipėsi į savo sekėjus – moteris teigė, kad Laurynas Suodaitis jai negrąžina sūnaus sutartu laiku. Vyro advokatė likus pusvalandžiui iki numatyto vaiko sugrąžinimo meto įspėjo, kad Laurynas panaudos dar nepanaudotas ir jam priklausančias atostogų su sūnumi dienas, tad atostogaus nuo lapkričio 8-osios iki lapkričio 20 dienos.

Žinoma moteris paprašė pagalbos policijos pareigūnų, tačiau vaiko atsiimti nepavyko. Kitą rytą verkdama V.Siegel kreipėsi su pagalbos prašymu į visuomenę prašydama ją informuoti pamačius jos vaiką mieste.

Viktorija Siegel / Stopkadras

Neilgai trukus V.Siegel sulaukė viešo Lauryno Suodaičio atsako. Vyras nepagailėjo karčių žodžių ir atskleidė savo istorijos pusę.

„33 metai šitos šalies nepriklausomybei ir dagyvenom iki to, kad kažkas sau garsiai leidžia per instagramą persekiojimus užsakinėt, nebaudžiamumo jausmas aukštas“, – socialiniuose tinkluose stebėjosi verslininkas L.Suodaitis.

Vyras nusprendė pasirodyti viešai norėdamas įrodyti, kad jam viskas gerai.

„Sakau, išlįsiu kol mažiukas miega pasirodyt, kad gyvi sveiki, kas rašinėjat nesąmones galit nerašinėt… Gaila man tik tarnybų atstovų, kuriuos prispaudė važiuot, nes du kartus gavo atsakymus telefonu, tai paskui ant galo parašė pareiškimą, kad esu galimai apsvaigęs tai gavo atvažiuoti. Patikrino, kad ne, pašnekėjom, kad pareiškimai ne apie sūnų, o apie įžeistą mamytę ir visi išsiskirstėme“, – pasakojo L.Suodaitis.

Laurynas Suodaitis / Stopkadras

Vyras tikino leisti laiką su sūnumi tiek kiek ir ketino. „Mes einam užtarnautų ir skirtų atostogų, kurių, deja piktybiškai, vasarą neturėjom“, – teigė vyras.

Panašiu metu, kai prabilo Laurynas Suodaitis, instagrame vėl pasisakė ir Viktorija Siegel. Sekėjams ji pasirodė apsiverkusi.

„Atsiprašau, kad viešinu visa tai, bet tiesiog – mano vienintelis kelias yra viešumas. Per viešumą kažkaip bandysiu susigrąžinti vaiką. Jūs neįsivaizduojate, su kokiu žmogumi aš turiu reikalų. Dabar pakėliau visą informaciją, viską. Aš paskambinau Laurynui, paprašiau, kad bent per mano gimtadienį vaiką bent kelioms valandoms man atvežtų, nes birželio 14-ąją, net kai nebuvo jokio teismo, aš jam leidau, ir jis buvo per savo gimtadienį su vaiku“, – pasakojo V.Siegel. ​

Viktorija Siegel / Stopkadras

​Viktorija teigė paprašiusi su sūnumi pasimatyti bent nuotoliniu būdu. Tačiau Lauryno atsakymas ją pribloškė.

„Vaiko teisėms jis pamelavo, kad leis man ir per kamerą matyti, ir siųs nuotraukas. Paprašiau jo dabar, sakau – neatiduodi man vaiko, tai bent kamerą, prašau, įjunk, noriu, kad vaikas mane pamatytų, ir aš noriu vaiką pamatyti. Atsakė – rašyk laiškus, rašyk mano advokatams, susiderink per advokatus. Sunku net kamerą įjungti ir tiesiog vaikui mamą parodyti, ir mamai vaiką... Tai yra ne žmogus. Aš neturiu žodžių, iš kur tiek neapykantos, pykčio, noro kenkti ir vaikui, ir man. Tiesiog bent per kamerą vaiką parodytų, jei jau negrąžina jo! Jis net to nesugeba padaryti!“ – graudinosi influencerė.

V.Siegel taip pat paminėjo prašiusi atvesti sūnų į susitikimą su seserimi Nicole, bet, anot moters, jokie prašymai nedavė rezultatų.

„Prašau su sese susitikimą suorganizuoti, vaikų aikštelėje, bet kur – sesė nori brolį pamatyti, tai yra normalu. „Rašyk per advokatus“. Nieko neina susitarti. Bet elementariausia, kas šiandien visiškai nužudė, tai kad žmogus nesugebėjo net kameros įsijungti, elementariausiai parodyti man vaiką. Jeigu jis kada nors būtų man parašęs – Vika, aš noriu pamatyti vaiką, įjunk kamerą, gyvenime nebūčiau pasakius „ne, aš nerodysiu, rašyk per advokatus“. Čia niekas nepateisinama. Plius vaikui metai laiko, kalbėjau ką tik su psichologe, kiek tai gali paveikti psichiką tas atėmimas nuo mamos“, – dalijosi Viktorija.