V.Siegel su vaikais ir mama iškeliavo į Niujorką: darkart išpildė svajonę, kurią patyrė 16-kos

Viktorija Siegel su mama ir vaikais lankosi Niujorke / Socialinių tinklų nuotr.
Viktorija Siegel su mama ir vaikais lankosi Niujorke / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-09 21:25
AA

Nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel kartu su savo mama bei vaikais Nicole ir Laurynu pakėlė sparnus už Atlanto. Dar kartą išpildžiusi savo svajonę, Viktorija su šeima tyrinėja gražiausias Niujorko vietas ir fiksuoja akimirkas, kuriomis sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

Viktorija Siegel praėjusią savaitę su sekėjais pasidalijo žinia, kad iškeliauja į vieną įsimintiniausių kelionių. Kartu į kompaniją pasiėmusi savo du vaikus ir mamą, ji išvyko į Niurjoką, kuriame lankėsi būdama 16-kos metų. Instagramo sekėjams ji pasakojo, kad tąkart nuo savo mamos ji gavo bilietus, kadangi gerai baigė mokslo metus.

Dar kartą aplankiusi svajonių miestą, nuomonės formuotoja su sekėjais pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame pro jos viešbučio langą atsiveria pasakiškas vaizdas į Niujorką.

„Svajokite, nes svajones pildosi!

Pamenu, kai man buvo 16-ka, mudvi su mama atskridome atostogų į Ameriką ir mūsų pirmoji stotelė buvo būtent Niujorkas. Taip nuo to karto ir įsimylėjau šį miestą. Visada svajojau čia sugrįžti.

Ir šiandien pasitinkant dieną Niujorke, su ko gero vienu gražiausių vaizdu pro savo viešbučio kambario langą, aš galiu drąsiai teigti, kad išsipildė mano noras sugrįžti į Niujorką su kaupu. Koks nuostabus gyvenimas! Kaip nuostabu yra patirti tokias emocijas!“ – negalėjo atsidžiaugti Viktorija Siegel.

Kelionės metu Viktorija Siegel dalijosi ir daugiau vaizdų iš garsiausių Niujorko gatvių ar lankytinų vietų. Ji džiaugėsi, kad šiam miestui neliko abejinga ir jos ūgtelėjusi dukra Nicole.

„Kaip gera keliauti kartu su vaikais ir pažindinti juos su pasauliu!“ – pasidalijusi viena iš daugelio nuotraukų su dukra rašė Viktorija.

Verslininkė negalėjo atsigrožėti vaizdu ir pro savo viešbučio kambario langą. Apsistojusi „Trump International Hotel“ su sekėjais ji dalijosi nuotraukomis, kuriose pozuoja prie lango.

„Prieinu prie veidrodžio kambaryje prieš išeinant į lauką pažiūrėti kaip atrodau ir pamatau tiesiog lyg paveiksliuką sau už nugaros veidrodyje! Šitie Niujorko vaizdai man atima žadą!“ – emocijomis dalijosi ji.

Su savo mažyliais Viktorija aplankė ir aukščiausią komercinės paskirties dangoraižį Manhatano viduryje „SUMMIT One Vanderbilt“, kuris patenka tarp 30 aukščiausių pasaulio pastatų.

Iš dangoraižio atsivėrus nuostabiam vaizdui, V.Siegel čia pozavo su abiem savo vaikais.

„Jaučiuosi lyg prie fototapetų stovėtumėme. Vaizdai pro langą lyg atvirukas“, – rašė ji.

Įspūdingais Niujorko vaizdais Viktorija Siegel ir toliau dalijasi savo socialiniuose tinkluose. Akivaizdu, kad visa šeima viename garsiausių, pasaulio sostine vadinamu miestų, negali atsidžiaugti kelionės įspūdžiais.