V.Siegel sureagavo į D.Bunkaus interviu: „Skatinu merginas pagalvoti apie „nemokamą sūrį pelėkautuose“

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus / BNS foto nuotr.
Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus / BNS foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-12 09:28
AA

Sausio 10-ąją laidoje „Nuo...iki...“ verslininkas Danielius Bunkus atviravo apie skyrybas su Viktorija Siegel. „Galima buvo daugybę dalykų padaryti visai kitaip, normaliai, žmogiškai, net po skyrybų“, – interviu metu teigė jis. Šis pokalbis nepraslydo pro pačios V.Siegel akis, kuri pateikė atsaką buvusiam mylimajam.

Atviru įrašu V.Siegel pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje. Juo Viktorija pasidalijo ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Jau darosi absurdiška ir juokinga iš to, kad praėjus beveik dviems metams vis dar bandoma spausti paskutines sultis iš senų skandalų. Dažniausiai į tas blevyzgas nereaguoju, nes per daug mėgaujuosi tuo, kur esu dabar, ir sąmoningai nutariau fokusuotis tik į ateitį. Tačiau šiame kontekste matau progą ir labai noriu pasidalinti savo patirtimi su tomis, kurioms gali atsitikti taip, kaip atsitiko man.

Aš suprantu, kad pasirinkti būti su žymiai vyresniu vyru yra kiekvienos merginos laisvas pasirinkimas, kaip kažkada buvo ir mano. Ypač jaunam protui taip atrodo tiesiog patogiau. Tikriausiai jeigu pavyktų laiką atsukti atgal ir kažką pakeisti, pakeisčiau daug ką, bet tik dabar tai suvokiu ir tebūnie tai lieka man galbūt nelabai maloniom, bet vertingom gyvenimo pamokom, kurių dėka užaugau ir subrendau kaip asmenybė.

Gyvenau tokioje aplinkoje ir mačiau daug ne tik savo pavyzdžių. Girdėjau frazes „KAS TU BE MANĘS BŪSI?“, „KAS SU TAVIMI TOKIA BUS?“, „KAS TU IŠVIS BUVAI IKI MANĘS?“, „SUGRIUS TAVO GYVENIMAS KAIP KORTŲ NAMELIS, JEIGU IŠSISKIRSIME!“, „LIKSI PRIE SUSKILUSIOS GELDOS“ ar „NIEKAS SU TAVIMI NEBEBENDRAUS“.

Tarsi sėkminga moteris būtų vyro nesėkmių ir santykių griūties priežastis? Kiek iš tikro daug tokių silpnų vyrų.

Manau, dauguma sutiktų, kad šios frazės gan dažnai sakomos jaunoms merginoms, kurios dar jokio pagrindo po kojomis neturi, kurių suvokimas apie gyvenimą dar labai menkas, o gyventi norisi saugiai ir patogiai iš karto palikus tėvų namus. Nesakau, kad 100 proc. visos situacijos tokios, bet atskirti pelus nuo grūdų tikrai yra labai sunku. Suvokiau, kad tokiu būdu vyrai bando įbauginti merginas, įvaryti į kompleksus ir pažeminti savivertę, taip galbūt iškeliant santykiuose save ar bandant išlaikyti moterį šalia savęs ilgiau. Mano patirtis tokia pati, man tada buvo 21, 22 metai.

Su šypsena klausausi frazių, jog mano praeito gyvenimo kortų namelis sugriuvo. Ir gerai, jog sugriuvo, nes jis ir buvo tik iš kortų.

Atrodo, jog praėjo ne tiek ir daug laiko nuo tada, bet pokytis įvyko kardinalus. Ypač tada, kai man gimė dukra ir pati pradėjau suvokti, kaip aš reaguočiau iš šono, jeigu ji būtų mano vietoje. Tačiau šiai dienai esu labai laiminga ir sustiprėjau kaip moteris po to, kai suėmiau save į rankas, nepabijojau padaryti reikšmingus žingsnius ir nutariau daugiau taip nebegyventi.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis / D.Kučio nuotr.

Atvirai pasakysiu, su šypsena dabar klausausi frazių, jog mano praeito gyvenimo kortų namelis sugriuvo, kaip čia šiom dienom buvo išsireikšta. Ir labai gerai, jog sugriuvo, nes iš tikro jis ir buvo tik iš kortų – bandymų kažkam įrodyti nesamus ir demonstruoti neturimus dalykus. Tačiau dabar prieš nieką nieko nebeturiu vaidinti.

Esu laiminga, kad turime mūrinį namą, savo šeimos, kuriame yra darna, abipusė pagarba, meilė ir noras, kad kitam būtų kuo geriau. Kuriame nėra feiko, įsivaizdinimo į tai, kuo nesi ir bandymų ne savo sąskaita būti kažkuo vien tam, kad prie kažko turtingesnio arčiau prisišlietum. Aš šiandien jau niekam nieko neturiu įrodyti ir jaučiuosi tokia laisva.

Galbūt kažkurią merginą paskatinsiu pagalvoti apie „nemokamą sūrį pelėkautuose“, kartojant mano kelią.

Esu 27-erių ir nemanau, kad per daug galėčiau dalinti jaunoms merginoms patarimų. Ne viską ir pati padariau idealiai, bet sukausi iš sudėtingos situacijos kaip tik galėjau geriausiai, saugodama save ir savo dukrą. Tačiau iš patirties šiuo klausimu galiu pasakyti tik tai – niekada nebijokite vyrų, negyvenkite iš nevilties ir pasimetimo, negalvokite, kad be vyrų mes, moterys, pražūsime! Nes taip nėra!

Kiekviena iš mūsų viską galime ir sugebame, tik reikia labai norėti ir siekti to! Ir niekada neišmainykite savo orumo ir emocinės laisvės į materialinę priklausomybę nuo vyro.

Nenoriu Jums čia būti nei motyvatorė, nei guru. Šiuo tekstu sureagavau trumpai į bandymą eilinį kartą mane paveikti tais pačiais pasenusiais metodais – per neva prarastus pseudo turtus, bet manęs jau niekada tai nebepaveiks. Mano tikras turtas yra mano šeima.

Pasidalinau nuoširdžiai tai, ką pati praėjau ir galbūt kažkurią merginą su šitu postu paskatinsiu pagalvoti apie „nemokamą sūrį pelėkautuose“, kartojant mano ankstyvos jaunystės kelią ir įvertinti, ką jos paaukoja bandydamos rinktis „saugesnį ir patogesnį“ kelią gyvenime“, – rašė ji.

D.Bunkus: „Nemanau, kad kada nors atleisiu“

„Nuo... Iki...“ laidai interviu Danieliaus Bunkaus davė beveik po aštuonerių metų pertraukos.

„Galima buvo daugybę dalykų padaryti visai kitaip, normaliai, žmogiškai, net po skyrybų... Galima buvo daug ką padaryti arba nedaryti kažko – nemanau, kad kada nors gyvenime atleisiu dėl to. Tikrai neplanuoju...“ – gyvenimo būdo laidoje teigė 45-erių verslininkas, paklaustas apie jausmus buvusiai sužadėtinei, vienai garsiausių šalies nuomonės formuotojų.

Danielius Bunkus / LNK nuotr.

Nuo komentarų ir interviu žiniasklaidai Danielius susilaikė net tuomet, kai pasirodė informacija, kad po ketverių metų, praleistų kartu su aštuoniolika metų jaunesne sužadėtine ir dukters mama Viktorija Siegel, jie skiriasi ne dėl nesutarimų, o dėl to, kad Viktorija pasirinko šeimos draugą, verslininką Lauryną Suodaitį.

Vietoj interviu Danielius tuomet nusprendė iškloti savo tiesą vienoje pokalbių platformoje. Paklaustas, ar nemano, kad toks elgesys nevyriškas, Danielius atsakė nieko blogo neparašęs, o tokią formą pasirinkęs sąmoningai, nenorėdamas eiti aiškintis į laidas, ir žinodamas, kad jo pasisakymus stebi žiniasklaidos atstovai.

„Nieko neplanavau keisti pastaruosiuose santykiuose, buvau apsisprendęs gyventi tvarkingai iki gyvenimo galo. Bet, kaip sakoma, mes planuojame, o Dievas juokiasi... Tačiau dabar iš tiesų tikrai gyvenu geriausius savo gyvenimo metus...“ – pasakojo Danielius Bunkus.