V.Siegel-Suodaitė pasidalijo kūdikio sutiktuvių šventės kadrais: „Ši diena – viena įsimintiniausių mūsų šeimai“

Viktorijos ir Lauryno Suodaičių kūdikio sutiktuvių vakarėlis / Akvilės Razauskienės, Luko Griciaus ir asmeninio albumo nuotr.
Viktorijos ir Lauryno Suodaičių kūdikio sutiktuvių vakarėlis / Akvilės Razauskienės, Luko Griciaus ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-31 13:59
AA

Pirmo bendro kūdikio su vyru, verslininku Laurynu Suodaičiu besilaukianti influencerė Viktorija Siegel-Suodaitė vis dar gyvena pakiliomis nuotaikomis – savaitgalį šeima surengė įspūdingą kūdikio sutiktuvių šventę. Vakarėlio, kurio metu buvo atskleista vaiko lytis, akimirkomis V.Siegel pasidalijo su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Šeimos pagausėjimo laukianti pora šeštadienį atskleidė netrukus gimstančio kūdikio lytį. Tai Viktorija su Laurynu padarė itin originaliai. Socialiniame tinkle „Instagram“ paviešino vaizdo įrašą, kuriame virš jųdviejų ir Viktorijos dukrelės Nicole praskrendantis lėktuvas paleidžia mėlynos spalvos dūmus. Po įrašu V.Siegel-Suodaitė patvirtino – jiems gims berniukas.

Džiugiomis laukimo nuotaikomis gyvenantys Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis artimiausius draugus pakvietė į savo namuose vykusį kūdikio sutiktuvių vakarėlį. Susidėliojus emocijoms po jo Viktorija instagrame rašė, kad tądien judviejų su vyru namai buvo pavirtę „tikra pasaka“.

Namuose vykusi linksma šventė buvo apsupta įspūdingo pastelinių spalvų dekoro. Rožinės bei melsvos spalvos balionai, saldumynų stalas buvo parengti specialiai šventės tematikai. Jie puikiai atspindėjo ypatingą progą.

Būsima mama dalijosi, kad praėjęs savaitgalis jos šeimai buvo vienas įsimintiniausių gyvenime: „Tiek emocijų, juoko, laimės ašarų...“ Iš linksmo, pastelinių spalvų vakarėlio Viktorija taip pat pasidalijo savo ir pirmagimės dukters Nicole bendra nuotrauka, prie kurios rašė: „Ji jau dabar atrodo man tokia užaugus mergytė, o įsivaizduoju, kas bus, kai gims mažasis broliukas... Ko gero, taps dar labiau užaugusi akimirksniu...“

Vakarėlio akimirkas įamžino fotografai Lukas Gricius ir Akvilė Raauskienė, jomis Viktorija dalijasi ir su Žmonės.lt skaitytojais:

Fotogalerija:

Viktorijos ir Lauryno Suodaičių kūdikio sutiktuvių vakarėlis (7 nuotr.)
+1

Iki šiol nei Viktorija, nei Laurynas nežinojo, kokia gimsiančio vaikelio lytis. Jiems tai buvo tokia pati staigmena, kaip ir sekėjams. Tiesa, vienintelis šią paslaptį žinojo L.Suodaičio brolis. Apie tai pora visai neseniai prasitarė laidoje „Nuo...Iki...“.

„Mano brolis gavo voką su atsakymu, tad jis yra vienintelis žmogus, kuris žino kas gims. Jis kaip žvalgybininkas, kuris net kankinamas neišduos. Visai faina nežinoti patiems, praturtina tą laukimą“, – tuo metu su šypsena veide laidoje kalbėjo Laurynas.

„Labai geros emocijos“, – sutuoktiniui pritarė ir Viktorija.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis

Žmonės.lt primena, kad apie nėštumą V.Siegel paskelbė simboliškai – per Motinos dieną.

Apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikį Viktorija ir Laurynas Suodaičiai pranešė socialiniuose tinkluose. Instagrame jie tąkart pasidalijo nuotrauka, kurioje akivaizdžiai matyti nėščiosios pilvukas.

„Nusipirkome arbūzą“, – prie nuotraukos parašė Viktorija.

Tai bus pirmas bendras sutuoktinių vaikas. Iš ankstesnių santykių su Danieliumi Bunkumi Viktorija turi dukrą Nicolę. Anksčiau portalui Žmonės.lt ji pasakojo, kad jos dabartinis vyras ir dukros krikštatėvis L.Suodaitis su mergaite puikiai sutaria.

Verslininkė ne kartą yra kalbėjusi apie norą su L.Suodaičiu susilaukti bendrų vaikų, tačiau su būtina sąlyga – jie turi gimti santuokoje.

Praėjusį pavasarį Viktorija sakė, kad iki 30-ties metų nori pagimdyti „visus planuojamus vaikus“ – tai reiškė, kad ji galėtų gimdyti dar minimum du kartus, tačiau iki pirmojo bendro kūdikio jai ir išrinktajam Laurynui buvo svarbu susituokti.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis susituokė praėjusių metų liepos 23-ią. Amžiną meilę, liudijant būriui draugų ir artimųjų, jiedu prisiekė Sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje.

Fotogalerija:

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės (92 nuotr.)
+86