Viktorija Siegel-Suodaitė – apie „nenupudruotą“ nėštumo pusę: „Vaikštau per sukąstus dantis“

Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu  / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-13 17:49
AA

Verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė šiuo metu išgyvena išskirtinį laikotarpį – su vyru Laurynu laukiasi sūnaus. Moteris ne kartą kalbėjo, kad nešioti naują gyvybę – ypatingas jausmas, tačiau dabar prakalbo ir apie nepagražintą nėštumo pusę.

Pirmojo bendro vaiko su vyru Laurynu Suodaičiu besilaukianti Viktorija Siegel-Suodaitė nėštumo džiaugsmais gausiai dalijasi su savo sekėjais. Vis tik šis periodas – ne vien rožėmis klotas: Viktorija pripažįsta, kad ją kankina stiprūs skausmai, kuriuos kęsti ne taip jau lengva.

Ne tokią malonią nėštumo pusę V.Siegel aprašė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje ir įrašu sutiko pasidalinti su Žmonės.lt skaitytojais.

Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu / Dariaus Kučio nuotr.

„Nėštumas ir ne vien „nupudruota“ jo pusė.

Nuo penktadienio prasidėjo apatinės dalies nepakeliami nugaros skausmai. Judu, vaikštau per sukąstus dantis. Skauda, atrodo, net per miegus lovoje ant kito šono apsisukti. Šiandien apsilankiau pas masažo specialistą ir atrodo jau kiek lengviau, aišku lankysiu masažus dabar dažniau, nes supratau, kad reikia ir aš per daug atsainiai žiūrėjau į tai galvodama, jog nieko nereikia ir nieko čia man neskaudės ir nebus.. Deja..

Žinau, kad mane seka didžioji dauguma moterys būtent, rekomenduokite prašau kas Jums dar padėjo nėštumo metu kovoti su nugaros skausmais jei tokių turėjote“, – nėštumo periodo sunkumais dalijosi V.Siegel.

Žmonės.lt primena, kad apie nėštumą V.Siegel paskelbė simboliškai – per Motinos dieną.

Apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikį Viktorija ir Laurynas Suodaičiai pranešė socialiniuose tinkluose. Instagrame jie tąkart pasidalijo nuotrauka, kurioje akivaizdžiai matyti nėščiosios pilvukas.

„Nusipirkome arbūzą“, – prie nuotraukos parašė Viktorija, kuri iš ankstesnių santykių su Danieliumi Bunkumi turi dukrą Nicolę.

Paskutinį gegužės savaitgalį pirmo bendro vaiko besilaukiantys sutuoktiniai surengė įspūdingą kūdikio lyties atskleidimo šventę.

Kūdikio sutiktuvių šventės akimirkomis Viktorija Siegel-Suodaitė pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. Savo sekėjams ji išdavė – netrukus gims berniukas.

Vaikelio lytį parodė virš Viktorijos ir Lauryno skrendančio lėktuvo dūmai. Jie buvo mėlynos spalvos, kurie pasufleravo, kad porai gims sūnus.