Vaida Skaisgirė: „Prasidėjus grasinimams, kad gatvėje prašysiu išmaldos, žinojau – nepražūsiu“

Vaida Skaisgirė su mylimuoju
Vaida Skaisgirė su mylimuoju
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-01-31 11:30
AA

„Kai prasidėjo visi grasinimai, kaip čia mane „užbankrotins“, kad gatvėje išmaldos prašysiu, aš klausiau ir galvojau: kas beatsitiktų, net jei ir kažkokią įtaką šie kvaili žodžiai galėtų padaryti, aš visada turiu galvą, sveikas kojas, sveikas rankas, o, svarbiausia, didžiausią savo turtą – smegenis, todėl niekada nepražūsiu, darykit ką norit“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo prodiuserė, televizijos laidų vedėja Vaida Skaisgirė.

Gaminti dievinanti moteris atviravo, kad dabar, kai ji gyvena tarp dviejų šalių, ruošiasi vestuvėms, planuoja naujus projektus, net pasivaikščiojimas turguje renkantis produktus sekmadienio pietums, tampa maloniu atokvėpiu.

„Vis dar nesitiki, kaip gyvenimas apvirto aukštyn kojomis“, – LNK laidoje kalbėjo Vaida. Prieš metus išskirtiniame interviu ji pasakojo apie gyvenimą po skyrybų ir ateities planus. Tuomet Vaida tik prasitarė svajojanti ateityje sutikti artimą žmogų, norą kada nors dar kartą sukurti šeimą, ir susilaukti vaikų.

Vaida Skaisgirė

Šiandien ant 31-erių Vaidos rankos bevardžio piršto jau spindi sužadėtuvių žiedas – praėjusių metų rugpjūtį ji susižadėjo su Italijoje gyvenančiu lietuviu, 41-erių verslininku Elvinu.

Būtent atviras interviu apie skyrybas ir gyvenimą po jų „Nuo... Iki...“ laidoje, pasak Vaidos, ir tapo lemtingu. Pamatęs ir išgirdęs jos pasakojimą, Elvinas parašė Vaidai neįpareigojančią žinutę, į kurią ši ėmė ir atsakė.

Garsios pramogų pasaulio moterys ne kartą yra pasakojusios apie šimtus jomis besidominčių vyrų žinučių socialiniuose tinkluose, į kurias dažniausiai nekreipia dėmesio, nes perskaityti ir dar į jas atsakyti užsiėmusiam žmogui tiesiog neįmanoma fiziškai. Vaida sako iki šiol nežinanti, kas pastūmėjo tąkart ne tik perskaityti, bet ir atsakyti Elvinui.

Vaida Skaisgirė su mylimuoju Elvinu

Moteris prasitarė, kad jau pirmajame pasimatyme per patį pandemijos įkarštį pajuto – su šiuo žmogumi labai lengva bendrauti – taip, tarsi jis būtų pažįstamas daugelį metų.

Ko žinoma TV laidų vedėja ir prodiuserė Vaida Skaisgirė nuoširdžiai linki buvusiam sutuoktiniui, prodiuseriui Rolandui Skaisgiriui, ką atskleis apie jau ateinančią vasarą planuojamas vestuves ir naujus namus? Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ - 20 val., per LNK, šį pirmadienio vakarą.

Vaida Skaisgirė (77 nuotr.)
+71