Vasarą ištekėsianti Vaida Skaisgirė: „Pradėjau naują gyvenimo etapą, kuriuo tikrai džiaugiuosi“ 

Vaida Skaisgirė su sužadėtiniu Elvinu / Asmeninio albumo nuotr.
Vaida Skaisgirė su sužadėtiniu Elvinu / Asmeninio albumo nuotr.
Lina Grinkevičienė, žurnalas „Ji“
2022-01-15 13:44
AA

„2020-aisiais tik svajojau, kad kažkada pavyks susikurti tai, ko padaryti neišėjo per praėjusį dešimtmetį, ir įgyti vidinės ramybės, stabilumo. Net nesitikėjau, kad tai ateis taip greitai, kaip ir netikėtai aplankiusi meilė. Tarsi kažkas iš aukščiau būtų sudėliojęs mano gyvenimo dėlionę“, – atvirauja prodiuserė Vaida Skaisgirė.

Trumpa dosjė

  • GIMIMO DATA IR VIETA. 1990 m. lapkričio 18 d. 
  • ZODIAKO ŽENKLAS. Skorpionas. 
  • VAIKAI. Sūnus Atas (8 m.)
  • STATUSAS. Susižadėjusi. 
  • MĖGSTAMIAUSIA VIETA NAMUOSE. Virtuvė. 
  • FILMAS. Prancūzų kino juosta „Cafe de Flore“.   
  • SKANIAUSIAS PATIEKALAS. Tuno tartaras. 
  • ADRENALINAS. Jo suteikia nauji projektai, darbai. 
  • 3 SILPNYBĖS. Saldumynai, muzika ir kava. 
  • DAILIOS FIGŪROS PASLAPTIS. Tiesiog seniai įpratau valgyti mažomis porcijomis, bet dažnai.  
Vaida Skaisgirė / Asmeninio albumo nuotr.

 Ar po skyrybų pagaliau pavyko atgauti vidinę ramybę?

Tiesą sakant, taip. 2020 metai buvo keisti, lydimi ir nelabai malonių įvykių, pamokų, o 2021-aisiais nestigo širdžiai malonių atradimų, vidinės ramybės, taigi 2021-ieji buvo naujos pradžios metai. Sakyčiau, viskas išsipildė netikėtai, labai greitai. Pradėjau naują gyvenimo etapą, kuriuo tikrai džiaugiuosi. 

Jūsų statusas pasikeitė – esate susižadėjusi. Kada laukti vestuvių? 

Su Elvinu susižadėjome vasarą. Viskas įvyko labai greitai, bet natūraliai – draugystė, pasimatymai, sužadėtuvės ir ateinančią vasarą planuojamos vestuvės. Abiem jau seniai ne po dvidešimt metų, todėl suprantame, kad nereikia švaistyti brangaus laiko, jei jauti, kad tai – tavo žmogus. 

Mano būsimas vyras yra lietuvis, tačiau daug metų gyvena Italijoje. Aš taip pat pastaruoju metu, galima sakyti, gyvenu tarp Italijos ir Lietuvos. 

Vaida Skaisgirė su mylimuoju Elvinu / Asmeninio albumo nuotr.

Italija yra jūsų mylima šalis?..  

Taip, kai man buvo septyniolika, čia kurį laiką gyvenau, dirbau modeliu. Man Italija buvo didelė savarankiškumo mokykla. Viskas po gero dešimtmečio apsisuko ratu. Ir vėl aš čia leidžiu laiką, tačiau pasikeitusi, subrendusi, savarankiška, perėjusi nemenką gyvenimo mokyklą.  

Iki keturiasdešimties susilaukti dar vieno vaiko – tokia buvo jūsų svajonė. Ar ji nepasikeitė?

Tikrai nepasikeitė (šypsosi). Švęsdama trisdešimtąjį jubiliejų (dabar man jau – trisdešimt vieni), galvojau, kad noriu viską, kas laukia per artimiausią dešimtmetį, nugludinti kaip deimantą, kad džiugintų likusį gyvenimą. Esu dėkinga likimui, Dievui, nežinau kam, kad viskas taip gražiai dėliojasi. Kalbu ir apie šeimyninį, ir apie profesinį gyvenimą.  

Jei ne paslaptis, kaip susipažinote su Elvinu?

Socialinių tinklų galia didelė, ką daugiau galiu pasakyti (šypsosi). Tačiau per pastaruosius metus supratau, kad asmeniniu gyvenimu reikia džiaugtis savame rate. Tad išsiplėsti nenoriu, tiesiog aplinkybės padovanojo lemtingą pažintį. Džiaugiuosi, kad man pavyko rasti tokį partnerį, su kuriuo jaučiuosi visavertė ir kaip moteris, ir kaip asmenybė.

Vaida Skaisgirė su sužadėtiniu Elvinu / Asmeninio albumo nuotr.

Kaip sūnus Atas priėmė jūsų širdies draugą? 

Ačiū Dievui, viskas vyko daug sklandžiau, nei galėjau įsivaizduoti. Džiaugiuosi matydama, kaip gerai Atas jaučiasi Elvino draugijoje, kad jie randa bendrą kalbą. Turbūt kiekvienai mamai, kuriančiai naują šeimą, tai yra esminis klausimas, nes vaikui jauti tą besąlyginę, neišmatuojamą meilę, jis yra svarbiausia tavo pasaulio dalis. 

Tiesa, kad Elvinas pasipiršo netikėtai?

Deja, net moteriška nuojauta man nepakuždėjo, kad tai nutiks būtent tą akimirką (šypsosi). Ir pasipiršo jis man ne Italijoje ar kokioje kitoje šalyje, o Lietuvoje. Galiu pasakyti tik tiek, kad viskas vyko be kažkokių saldybių ir pompastikos, be rožių žiedlapių ant grindų, milijono žvakių. Tačiau scenarijus buvo nepakartojamas, tokio nebūčiau galėjusi ir susapnuoti. Buvo labai simboliška, gražu ir be galo jautru. 

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu / Asmeninio archyvo nuotr.

O kaip kūrybiniai darbai, kulinarinė knyga, kurią ruošėtės išleisti?

Nesiteisinsiu, tiesiog patingėjau ir pristigo laiko užbaigti mylimą kūrinį. 2020-ieji metai buvo kupini įvairiausių įvykių, taip pat prasidėjo remonto darbai naujuose namuose, persikraustymas, visi kiti projektai ir toliau virte virė ir verda, tad mano knyga kompiuteryje laukia savo eilės.

Visi receptai paruošti, tačiau bendrą vaizdą dar noriu gryninti, kol būsiu patenkinta galutiniu rezultatu. Tai bus leidinys apie maistą, jo gamybą ir valgymą kaip ritualą. Knygoje bus ir mano asmeninių, ir kitų žmonių įžvalgų apie maistą, kulinarines avantiūras, dietas, atradimus, keisčiausius skonius, naujausias technologijas. 

Jūsų mėgstamiausia vieta namuose – virtuvė?.. 

Taip, nes turiu aistrą gaminti. Kai kūriau naujus namus, ne tik kitoms zonoms, bet ir virtuvei skyriau išskirtinį dėmesį. Troškau, kad joje galėčiau jaustis komfortiškai, kad būtų visos reikiamos technologijos, įranga, kad pati virtuvė būti stilinga, erdvi ir patogi. 

Tiesą sakant, investavau į visus namų kampelius, kuriuose patiriamas didžiausias komfortas. Svarbu buvo ir virtuvė, ir svetainė, kur buriasi man artimiausi žmonės, kur leidžiame laiką, žiūrime filmus. Ir, žinoma, vonios kambarys, nes esu didelė SPA mėgėja. Tad susikūriau mažą poilsio oazę namuose. Abejų vonios kambarių interjerą pavyko puikiai suplanuoti.

Net du vonios kambariai?..

Taip. Vienas bendras vonios kambarys, kuris ir svečiams prieinamas, yra su dušo kabina. Čia vyrauja energijos teikiančios, budinančios, šviesios spalvos. Kitas – mano asmeninis, į kurį patenkama tik iš miegamojo. Atvėrus stiklinę pertvarą, vonios kambarys susijungia su miegamojo zona. Čia pasirinkau tamsesnes, atpalaiduojančias spalvas, nes vonia man yra poilsio vieta, kur savotiškai pasislepiu nuo pasaulio, galiu pabūti su savo mintimis, atsipalaiduoti.

Interjero dizainerė V.Matulevičienė pasidalino V.Skaisgirės būsto vizualizacijomis (9 nuotr.)
+3

Be vestuvių, kokių dar planų turite 2022 metams?

Ir toliau tęsiu sėkmingai gyvuojančius ilgamečius televizijos projektus – „Virtuvės istorijas“, „Sveiką rytojų“, „Maisto kelią“. Taip pat savo klientams ir partneriams kursiu reklamos, viešųjų ryšių strategijas, jas įgyvendinsiu. Tiesa, galvoje kirba dviejų naujų projektų idėjos, tad veiklos nestigs. 

Turiu pripažinti: jei anksčiau didžiulį pasitenkinimą teikdavo kūrybiniai sumanymai, pasiekti tikslai, dabar tiek pat gera įprasminti save ir asmeniniame gyvenime.

Džiaugiuosi, kad atradau būtent tokią prabangą – mėgautis kasdienybe ir akimirkomis, kai darbai, kasdienės pareigos nukeliauja į šoną, o aš galiu atsiduoti sūnui, vyrui, mūsų paprastai, bet labai brangiai laimei: drauge žiūrėti gerą filmą, valgyti skanų maistą, žaisti stalo žaidimus ir planuoti, ką gražaus patirsime, ką smagaus nuveiksime rytoj.

Žurnalą „Ji“ galite užsiprenumeruoti, daugiau informacijos rasite ČIA.

Vaidos Skaisgirės fotosesija (18 nuotr.)
+12