Valdas Adamkus pakomentavo apie žmonos Almos sveikatą: atskleidė, kaip abu jaučiasi

Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Dariaus Kučio nuotr.
Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-12 12:57
AA

Gruodžio 10-ąją sostinėje vyko iškilmingas renginys – Amerikos verslo rūmų Lietuvoje organizuojamas labdaringas Gala pobūvis. Jo metu labiausiai nusipelniusiems ir daugiausiai prie filantropinės veiklos prisidėjusiems asmenims, organizacijoms bei iniciatyvoms buvo įteiktos keturios auksinės statulėlės. Vieną jų pelnė buvęs šalies prezidentas Valdas Adamkus.

Kasmetinę šventinę Gala vakarienę Amerikos verslo rūmai Lietuvoje organizuoja jau 21-ąjį kartą, jos metu kviečia susirinkusius ne tik pabendrauti ir pasitikti artėjančias šventes iškilmingoje vakarienėje, bet ir prisidėti prie gerų darbų aukojant.

Išskirtinio skonio ir elegancijos kupinas Gala labdaros vakaras šiemet Vilniaus Rotušėje subūrė išskirtinius svečius – užsienio šalių ambasadorius, verslo ir politikos atstovus bei žymius visuomenės veikėjus.

21-oji labdaringa kalėdinė Gala vakarienė „Annual Christmas Charity Gala“ (85 nuotr.)
+79

Vakaro metu labiausiai filantropinėje veikloje pasižymėjusiems asmenims buvo įteiktos keturios auksinės statulėlės. Vieną jų pelnė Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė, pripažinti Metų filantropais. Tiesa, atsiimti statulėlės V.Adamkus ir A.Adamkienė neatvyko – apdovanojimą į jo rezidenciją nuvyko įteikti Amerikos verslo rūmų Lietuvoje valdybos pirmininkas Tadas Vizgirda ir Amerikos verslo rūmų Lietuvoje vykdomoji direktorė Živilė Sabaliauskaitė.

Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Dovydo Lopetaičio nuotr.

Portalui tv3.lt A.Adamkus atskleidė, kodėl negalėjo atvykti atsiimti svarbaus apdovanojimo.

„Su Alma niekur nedalyvavome. Likome namuose dėl gydytojų patarimų“, – minėtam portalui sakė V.Adamkus.

Jo ekscelencija prakalbo ir apie savo bei žmonos Almos sveikatą. V.Adamkus pasidžiaugė, kad ligos kol kas apeina jų namus, tačiau nerimo dėl žmonos sveikatos visuomet yra.

„Alma jaučiasi sunkiau. Didesnę dalį laiko ji praleidžia lovoje, bando po truputį vaikščioti, tačiau kol kas dar labai linksma nėra“, – kalbėjo jis ir pridūrė, kad pats skųstis dėl savo sveikatos negali.

Žmonės.lt primena, kad kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma Adamkienė rugsėjo pabaigoje dėl COVID-19 infekcijos atsidūrė Santaros klinikų reanimacijoje. Ligoninėje buvusi pirmoji šalies ponia praleido daugiau nei tris savaites.

Dėl COVID-19 infekcijos sukeltų sveikatos problemų tos pačios ligoninės Infekcinių ligų skyriuje buvo atsidūręs ir Valdas Adamkus, tačiau jis spalio viduryje paleistas gydytis namo.

Alma ir Valdas Adamkai (44 nuotr.)
+38