„VB gang“ ruošia neeilinį reginį „Eurovizijai“: prie grupės jungiasi Gineso rekordo savininkas

 „VB gang“
„VB gang“
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-08 14:10
AA

Artėjant didžiajam nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalui ryškioji, Vido Bareikio suburta grupė „VB gang“ intensyviai ruošiasi pasirodymui. Prie kolektyvo jungiasi Pasaulio Gineso rekordo savininkas, vienas populiariausių lietuvių „TikTok“ platformoje, motociklininkas Šarūnas „Scharaz“ Kezys.

„Tik sukūrus dainą „KABOOM!!!“, įsivaizdavau, kad jos pasirodyme labai tiktų motociklas, vadinamoji „britva“. Todėl jau seniai kalbėjome su Šarūnu apie galimybę jam įsitraukti į mūsų komandą. Galiausiai sutarėme, kad Šarūnas taps „VB gang“ ambasadoriumi, tarsi kaukėtu grupės simboliu, kuris atspindi mūsų pasirodymo greitį, jėgą ir ekstremalumą“, – pranešime spaudai pasakoja Vidas Bareikis.

Šarūnas „Scharaz“ Kezys

„Finalo scenoje išvysite jo motociklą, o pergalės atveju Šarūnas keliaus kartu į Švediją, Malmę, ir savo triukais stebins pasaulinę „Eurovizijos“ publiką.

„Vienas svarbiausių konkurso aspektų yra dėmesio trauka ne tik scenoje, bet ir užkulisiuose ar Malmės gatvėse. Turint tokį fantastišką pasirodymo ambasadorių dėmesio mums tikrai netrūks“, – džiaugsmingai antrina grupės vokalistė Gabija Lokytė.

VB gang / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Darbštieji „VB gang“ ne tik tobulina visas finalinio pasirodymo detales, bet ir rengia slaptus „KABOOM!!!“ vakarėlius. Vilniuje, Panevėžyje, Kaune ir Klaipėdoje vykstančiuose koncertuose publika turi galimybę ne tik pirmą kartą gyvai išgirsti eurovizinį kūrinį, bet ir kitus Vido Bareikio hitus, taip pat iš arčiau susipažinti su visu „VB gang“ kolektyvu.

„Tokie gyvi susitikimai mums yra labai svarbūs. Pirmiausia dėl to, kad „Eurovizijos“ konkurso atrankoje yra dar viena detalė, kurios žiūrovai dažniausiai nemato arba apie ją nesusimąsto. Tai yra naujos, dar niekur gyvai neskambėjusios dainos pristatymas atrankoje. Dainos, kurios tu pats dar gerai iki galo „nepažįsti“ ir tik intuityviai TIKI, jog po kelių mėnesių pagal ją šoks visa šalis ar net visa Europa. Bet, kaip sakoma, pradžioje turi patikėti pats, o tada atsiras ir palaikančių. Būtent tai ir darome savo gyvų vakarėlių metu. Aplink save buriame ištikimų „VB gang“ gerbėjų ratą ir kartu su jais „repetuojame“ vasario 17-osios finalą. Už tai esame jiems labai dėkingi“, – dalijasi Vidas Bareikis

Artimiausiu metu „VB gang“ galėsite sutikti vasario 9 dieną Kaune bei vasario 10 dieną Klaipėdoje naktiniuose klubuose „Bardakas“.