Veido paralyžių patyręs J.Bieberis po pertraukos surengė pirmą koncertą: „Aš grįžau!“

Justinas Bieberis  / Scanpix ir soc.tinklų nuotr.
Justinas Bieberis / Scanpix ir soc.tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-03 19:30
AA

Popmuzikos žvaigždė Justinas Bieberis (28) po pertraukos grįžo į sceną. Birželį apie veido paralyžių pranešęs atlikėjas buvo atšaukęs turo „Justice World Tour“ koncertus, o dabar gerbėjų džiaugsmui surengė įspūdingą pasirodymą Italijoje.

Paskutinę liepos mėnesio dieną Italijos Lukos mieste dainininkas Justinas Bieberis po pertraukos pasirodė scenoje.

Jis atliko savo hitus, šoko scenoje be marškinėlių ir užkūrė publiką šėlti, visai kaip seniau – prieš žinią apie retą Ramzio Hunto sindromą, kuris, sukėlė jo veido paralyžių.

Birželio pradžioje Justinas pranešė apie jam diagnozuotą retą sindromą. Atlikėjas tuomet atšaukė koncertus ir paprašė gerbėjų už jį melstis.

Grįžimo į sceną proga, Justinas instagrame pasidalino vaizdo įrašu, kuriame apsikabina savo gausią komandą ir žmoną Hailey Bieber. Vaizdo įraše jis dėkoja palaikantiems kolegoms ir neslepia džiaugsmo dėl sugrįžimo į sceną. „Gera sugrįžti. Aš grįžau!", – šypsodamasis sušuko jis.

Po koncerto Italijoje J.Bieberis surengs savo „Justice World Tour“ muzikinius pasirodymus dar keliose Europos šalyse, taip pat Pietų Amerikoje, Pietų Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose, Azijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje.

Fotoakimirkos ir vaizdo įrašas:

Primename, 28 metų popmuzikos žvaigždė birželio mėnesį gerbėjams papasakojo apie tai, kad susidūrė su rimta diagnoze – juostinės pūslelinės komplikacija, galinčia sukelti veido paralyžių.

Pasak Mayo klinikos, klausos praradimas ir veido paralyžius, susijęs su Ramsay Hunt sindromu, yra laikinas, tačiau gali tapti ir nuolatiniu, rašė dailymail.co.uk.

Paskelbtame J.Bieberio instagramo vaizdo įraše buvo matyti, kad dešiniąja akimi jis negali mirksėti, taip pat nėra pajėgus judinti dešinės veido pusės.

„Akivaizdu, kaip tikriausiai matote iš mano veido. Aš turiu šį sindromą, vadinamą Ramsay Hunt sindromu. Tai yra virusas, kuris pažeidžia mano ausies ir veido nervus, todėl mano veidas paralyžiuotas“, – į gerbėjus tuomet kreipėsi dainininkas.

Vėliau Justinas paskelbė atnaujintą informaciją, kuri nieko gero nežadėjo: „Vis sunkiau valgyti, o tai labai vargina, prašau melstis už mane.“

Baigdamas kalbą, Justinas patikino, kad daro viską, ką gali, taip pat ir ilsisi, kad būklė pagerėtų. Tačiau tuo pačiu neslėpė nežinantis, kiek laiko prireiks, kol jis pasveiks.

„Myliu jus. Ačiū, kad buvote kantrūs dėl manęs, ir aš pasveiksiu. Atlieku veido pratimus, kad mano veidas grįžtų į normalią būseną, tikiu, kad taip ir bus.

Tai tiesiog toks laikas. Mes nežinome, kiek tai truks, bet viskas bus gerai. Tikiuosi ir pasitikiu Dievu, tikiu, kad visa tai turi priežastį. Dabar nežinau, kokia ji, bet kol kas ilsiuosi ir siunčiu jums meilę“, – instagrame paviešintame įraše sakė J.Bieberis.

Justinas Bieberis / Vida Press nuotr.