Renginių režisierė Erika Purauskytė savo žinia Kalėdų rytą pritrenkė net draugus

Erika Purauskytė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Erika Purauskytė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2017-12-25 12:00
AA

„Ilgus metus ieškojau ramybės. Maniau ją rasianti kur nors Šri Lankos ajurvedos centre, Balyje ar Nidos pajūryje leidžiantis saulei... O radau ten, kur randa milijardai žmonių – šeimoje“, - žurnalui „Žmonės“ po vestuvių su Pranu Slušniu (44) sakė renginių režisierė Erika Purauskytė (36).

Erikos žinia Kalėdų rytą tik patvirtino praėjusią vasarą išsakytus žodžius. Kažkada neslėpusi, kad visai netrokšta susilaukti vaikų, moteris laukiasi antros atžalos.

Stebina tai, kad Erika neketina pirkti naujų daiktų – išsivers su tuo, ką susirinks Krizinio nėštumo centre – moteris jame savanoriauja.

„Kažkaip man prasmingesnė atrodo pagalba kitiems. Nežinau net kodėl taip, gi ir Vasarai nė vieno naujo daikto nepirkom – kiek sudovanojo, tiek ir turėjom naujų“, – portalui Žmonės.lt sakė Erika.

„Šias Kalėdas pasitinkam laukdami stebuklo. Antro. Pilni namai džiaugsmo!
Bet ne visi Kalėdas švęs smagiai, kaip mes. Kai kurios būsimos mamos paliktos vienos “su neplanuota bėda„ šventes pasitinka jausdamos nerimą, baimę ir nežinią ...
Todėl kviečiu pasidalinti savo gerumu ir dovanomis ne tik su šeima ir draugais, bet ir su tais, kuriems pasisekė mažiau. Galbūt mažas geras darbelis, kuris nereikalauja daug pastangų ar lėšų, kažkam taps didele pagalba ?
Kūdikiams visiškai nesvarbu, kokiais drabužėliais jie aprengti, kokiais žaislais žaidžia: naujais ar ne. Jiems svarbiausia – mūsų dėmesys ir meilė. Todėl naujagimio kraiteliui nepirksim nei vieno naujo daikto.


„Krizinio nėštumo centre“ susikomplektuosiu kraitelį iš šiam centrui suaukotų drabužėlių, o sutaupytą pinigų sumą, kurią būtume skyrę naujiems rūbams, skirsime Krizinio Nėštumo Centras ir Neplanuotasnėštumas.lt globojamoms vienišoms, paliktoms, besilaukiančioms mamoms. Taip ne tik palengvinsim nors keleto būsimų mamų gyvenimus, bet ir padėsim patys sau – nereikės blaškytis po parduotuves, gaišti laiko, nes viską rasiu vienoje vietoje. O tą sutaupytą laiką geriau skirsiu šeimai. Juk šventinį laikotarpį labiausiai norisi leisti su savo mylimaisiais...

Linkiu visiems ramių, saugių, jaukių ir stebuklingų Kalėdų!

P.S. Atsiprašau visų draugų ir artimųjų, kad dingau, kad iki šiol nesidalinome naujiena – norėjosi šią žinią pasilaikyti tik sau, savo šeimoje, ramybėje. Dabar jau susitikime,apsikabinkime, bendraukime, švęskime! Pasiilgome visų!“

O štai kelios mintys apie šeimą, kurias Erika Purauskytė išsakė praėjusią vasarą

„Jei prieš porą metų kas nors būtų pasakęs, kad netrukus tapsiu mama ir žmona, būčiau tik garsiai nusijuokusi“. Erika tai sako labai nuoširdžiai – dar prieš kurį laiką tikrai niekas negalėjo numanyti, kad jos gyvenimas šitaip pasikeis. Vaikystėje jai neteko augti tvirtoje ir mylinčioje šeimoje, tad suaugusi mergina nesvajojo kurti savosios – tiesiog netikėjo jos prasme. Erika tapo karjeros moterimi, pasirinkusia kelią be motinystės. Savarankiškai įkurta ir sėkmingai išaugusi įmonė „Menai Renginiai“, užtikrinta finansinė padėtis, egzotiškos kelionės, pramogų pasaulis – viso to pakako, kad Erika pamėgtų tokį gyvenimo būdą ir nieko nenorėtų keisti. Kadaise išgirstas medikų įspėjimas, jog ji negalės natūraliai susilaukti vaikų, visai negąsdino: ji ir nesiruošė jų turėti, kol vieną dieną susipažino su vyru, kuris... viską apvertė aukštyn kojomis. Šiandien jie su Pranu ir beveik metukų sulaukusia dukrele Vasara Erika – laiminga šeima.

Erikos Purauskytės ir Prano Slušnio vestuvių nuotraukos / Redijus Anikanovas ("Redijus Photography")

Erikos Purauskytės ir Prano Slušnio vestuvių nuotraukos / Redijus Anikanovas ("Redijus Photography")
Erikos Purauskytės ir Prano Slušnio vestuvės (39 nuotr.)
+33