Viktorija Siegel-Suodaitė parduoda savo galingą visureigį

Viktorija Siegel-Suodaitė, Laurynas Suodaitis, parduodamas automobilis / Žygimanto Gedvilos/BNS, Gretos Skaraitienės/BNS, asmeninio albumo nuotr.
Viktorija Siegel-Suodaitė, Laurynas Suodaitis, parduodamas automobilis / Žygimanto Gedvilos/BNS, Gretos Skaraitienės/BNS, asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-23 13:42
AA

Netrukus antros atžalos susilauksianti influencerė, verslininkė Viktorija Siegel-Suodaitė nusprendė atsisveikinti su savo automobiliu „Porsche“. Internete pasirodė moters įkeltas skelbimas apie parduodamą galingą visureigį.

Viktorija Siegel-Suodaitė pasidalijo žinia, kad parduoda savo mėgtą ir prižiūrėtą automobilį „Porsche Cayenne S“. Skelbimu influencerė sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Porsche Cayenne S II Facelift. Stovis idealus. Ką tik darytas aptarnavimas servise ir praeita techninė apžiūra. Lietuvoje – nuo 2020 m. (europinis modelis, iš Prancūzijos)“, – rašoma skelbime. Čia pabrėžiama, kad Lietuvoje automobilis buvo prižiūrimas oficialioje atstovybėje.

Visureigį Viktorija parduoda už 30 tūkst. 500 eurų.

Viktorija Siegel-Suodaitė parduoda savo „Porsche Cayenne“ / Asmeninio albumo nuotr.

Skelbime vardijami ir kiti automobilio privalumai: „Yra „Porsche Cobra“ palydovinė apsaugos sistema, apdraudžiant KASKO nereikia montuoti papildomos apsaugos. Tamsiai rudos odos Nappa salonas. Pilnas panoraminis stogas. „Sport Chrono“. Šildomas vairas. Pilnas blokiruotės valdymas. Sumontuotas nuimamas kablys. Žieminės padangos. Važiuoja be priekaištų.“

Viktorija taip pat atskleidė, kodėl nusprendė parduoti savo automobilį.

„Nesinori, kad automobilis tik stovėtų kieme. Norisi, kad daiktas tarnautų. Kadangi turime du šeimos automobilius, trečio mums šiuo metu nereikia“, – portalui lrytas.lt sakė V.Siegel-Suodaitė.

Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Suodaičių šeima rugpjūtį paskutinį kartą atostogavo trise. Tuomet dar besilaukianti Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu ir dukra Nicole paskutines vasaros dienas leido Lietuvos pajūryje – Palangoje ir Nidoje, kur ne tik mėgavosi likusiais saulės spinduliais, bet ir nėštumo akimirkomis.

Ypatingą jausmą nešiojant naują gyvybę V.Siegel nusprendė įamžinti romantiškoje fotosesijoje ant jūros kranto. Fotografas Gustas Scinskas Nidoje užfiksavo akimirkas, kurioje – meile į pasaulį atkeliaujančiam sūnui spinduliuojanti Viktorija, palaikantis vyras ir magiška Kuršių Nerijos gamta.

Jaukia šeimos fotosesija V.Siegel dalijosi savo socialiniuose tinkluose. Kadrais ji sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Sūnau, kaip aš Tavęs laukiu!“, – rašė ji šalia vienos iš nuotraukų.

Viktorija Siegel-Suodaitė Nidoje įsiamžino nėščiosios fotosesijoje (6 nuotr.)

Apie nėštumą V.Siegel paskelbė simboliškai – per Motinos dieną.

Apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikį Viktorija ir Laurynas Suodaičiai pranešė socialiniuose tinkluose. Instagrame jie tąkart pasidalijo nuotrauka, kurioje akivaizdžiai matyti nėščiosios pilvukas.

„Nusipirkome arbūzą“, – prie nuotraukos parašė Viktorija, kuri iš ankstesnių santykių su Danieliumi Bunkumi turi dukrą Nicolę.

Tai bus pirmas bendras sutuoktinių vaikas. Iš ankstesnių santykių su Danieliumi Bunkumi Viktorija turi dukrą Nicolę. Anksčiau portalui Žmonės.lt ji pasakojo, kad jos dabartinis vyras ir dukros krikštatėvis L.Suodaitis su mergaite puikiai sutaria.