Vilius Tarasovas džiaugiasi dukros talentu: „Queen“ hitą uždainavusi Gabrielė žeriasi komplimentus

Vilius ir Violeta Tarasovai bei jų dukra Gabrielė
Vilius ir Violeta Tarasovai bei jų dukra Gabrielė
Šaltinis: Žmonės
2021-08-29 14:41
AA

Kas jums yra tobulas sekmadienio rytas? Atlikėjui Viliui Tarasovui jis atrodo taip: tai grojanti ir dainuojanti jo trylikametė dukra Gabrielė, kuri savo dainomis džiugina muzikalią šeimą.

Dainininkų Violetos ir Viliaus dukra Gabrielė puikiai atspindi posakį, kad obuolys nuo obels toli nerieda. Muzikali mergina mėgsta dainuoti, tad šįkart Vilius pasidalino vaizdo įrašu, kuriame dukra groja ir atlieka grupės „Queen“ hito „Bohemian Rhapsody“ fragmentą.

G.Tarasovaitė netruko sulaukti komplimentų, o pats V.Tarasovas pasidžiaugė, kad matyti bei girdėti dainuojančią dukrą jam yra tobulo sekmadienio ryto scenarijus.

Prieš kurį laiką Žmonės.lt pastebėjo Gabrielės talentą ir šia tema pakalbino V.Tarasovą, kuris atskleidė, kad dukra domisi įvairia muzika ir dainuoja kone nuolat.

„Dukra gyvena su muzika, klausosi ir pati dainuoja nuolat, mes jau kartais net sakome – gal jau galima tyliau pabūti?!“ – juokėsi Vilius.

Ir nors muzikantų šeimoje gimusios Gabrielės genai, akivaizdu, vaidina nemenką vaidmenį, iš tiesų mergina jau ne vienerius metus muzikos mokykloje lanko pianino klasę.

„Žinoma, kaip ir daugelį, ją taipogi buvo ištikęs momentas, kai galvojo, jog nori mesti, tačiau pasiliko, o dabar jau pati labai nori, dainuoja, groja. Mums džiaugiasi širdis, kad galiausiai taip išėjo“, – sakė V.Tarasovas.

Vyras pasakoja, kad dukra pasvajoja ir apie dainininkės kelią, ir apie aktorystę. Abiejų duonos jau šiek tiek teko ir paragauti: Klaipėdos muzikiniame teatre Gabrielė jau yra debiutavusi miuzikle „Boni ir Klaidas“, išbandžiusi dainavimą duetu su mama Violeta.

„Jai tai patinka, ji save mato scenoje, tuo gyvena, tad belieka palaikyti“, – sakė dainininkas.

Gabrielė Tarasovaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Ar Violeta ir Vilius atžalai linki tokio paties kelio, kaip savo? Juk neretai scenos žmonės savo vaikams tokios pačios duonos rinktis nepataria.

„Aš pat nuo ankstyvos vaikystės dainavau, verždavausi į sceną, mane tai traukė, tad laikausi tos nuomonės, kad jeigu žmogų kažkas traukia – negali, o ir nereikia to stabdyti. Gink Dieve nesakyčiau jai, kad nesiektų būti dainininke. Jeigu yra noras, polėkis – tegu, o kaip bus ateityje – bus matyti“, – patikino jis.

Augti dainininkų šeimoje ir mokytis dainuoti – kartu ir pliusas, ir minusas. Tą patvirtina ir V.Tarasovas: vyras juokiasi, kad su dukra kartais ir pasiginčija, ir padiskutuoja muzikiniais klausimais, o šiaip ją supanti aplinka – dėkinga muzikiniam tobulėjimui.

„Pas mus ateina mokiniai, tad ji nuo vaikystės mato tas pamokas, girdi, kaip mokomės. Taip išeina, kad jinai, nori nenori, irgi gauna tas pamokas ir, tikriausiai, jas priima“, – šypteli jis.