Vilniaus širdyje – puošnus gimtadienis: M.Petruškevičiaus „labirintas“ ir garsūs svečiai

Vakaro svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Vakaro svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-23 21:12
AA

Antradienio vakarą Vilniaus senamiestyje į ištaigingą vakarėlį rinkosi kviestiniai svečiai, tarp jų – ir garsūs veidai. Vasariškas oras, smagūs pašnekesiai, vaišės ir bičiulių susitikimai kūrė puikią šventės atmosferą – prabangus sostinės viešbutis taip minėjo savo penktąjį gimtadienį.

Atrodo, dar neseniai duris atvėręs ir antram gyvenimui istorinius Pacų šeimos rūmus prikėlęs 5 žvaigždučių viešbutis „Pacai“ gegužės 23 dieną į savo kiemą sukvietė ištikimiausius svečius, partnerius ir draugus – viešbutis šventė 5 metų jubiliejų, rašoma pranešime spaudai.

Į vakarėlį rinkosi gausus būrys svečių. Tarp jų – ir žinomi veidai: Medeina ir Liudvikas Andriuliai, Simona Albavičiūtė-Bandita ir Andrius Židkovas, Rūta MUR, Eglė Kurlianskaitė ir Arnas Jurskis, Dalia Kutraitė, Karolina Toleikytė ir Jonas Garbaravičius, Simona Burbaitė, Gintarė Gurevičiūtė ir Aistė Šlapokaitė, Žilvinas Grigaitis, Asta Meschino ir daugelis kitų kviestinių svečių.

Medeina Andriulienė ir Liudvikas Andriulis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Gintarė Gurevičiūtė, Aistė Šlapokaitė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Norint patekti į šventę, svečiams teko rasti kelią per Manto Petruškevičiaus iš augalų suformuotą labirintą, kurio tikslas – aliuzija į gražiausius Europos rūmų sodus.

„Prisimenant visus 5 viešbučio gyvavimo metus, pasaulinę pandemiją, geopolitinę situaciją, mūsų viešbučio kelias taipogi galėtų priminti labirintą, – juokėsi „Pacų“ generalinė direktorė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė. – Teko stipriai keisti planus, taikytis prie naujų sąlygų ir pasikeitusių svečių įpročių, būti tiek drąsiam tiek lanksčiam. Mintyse prabėgus penkerius viešbučio gyvenimo metus, aplanko pasididžiavimo jausmas. Tikrai turime ką švęsti.“

Fotogalerija:

Viešbutis „Pacai“ iškilmingai atšventė penkerių metų gimtadienį (74 nuotr.)
+68