Penktadienio vakarą pačioje sostinės širdyje įvyko egzotiškas „Marakešo vakarėlis“ („Marrakech party“). Ilgamete tradicija tapusi, Maroko dvasia alsuojanti šventė sutraukė stilingiausius pramogų pasaulio, meno ir kultūros atstovus, verslininkus bei visuomenės veikėjus.
Metai iš metų „Marakešo vakarėlį“ organizuojanti prabangių renginių organizatorė Rasa Barauskaitė su mylimuoju Petru Dauniu žinomus žmones sukvietė į viešbutį „Imperial Hotel & Restaurant“. Į stilingą vakarėlį susirinko kviestinė publika.
Fotogalerija:
Šis viešbutis renginiui pasirinktas tikslingai. Už gan kuklaus Vilniaus viešbučio fasado – karališki apartamentai ir egzotiniais augalais apsodintas kiemelis. Vos į jį įžengę svečiai pasijuto tarsi Maroke. Renginio dvasią dar labiau sustiptino teminė apranga, o vakarui įsibėgėjus buvo išrinktas stilingiausias teminis kostiumas. Publikai vakarėlio metu netrūko pramogų – jų laukė pilvo šokėjų pasirodymai, gyvas būgnų muzikos šou, dovanos ir staigmenos, paruoštos renginio partnerių.
Renginio metu didelis dėmesys buvo skirtas dekorui. Juo rūpinosi garsus dekoratorius ir floristas Mantas Petruškevičius. Vis tik išskirtiniu kiemelio akcentu tapo persiškų kilimų galerijos „Lauros Namai“ kilimas.
Vakarėlio svečiai galėjo įvertinti, kaip autentiškas persiškas kilimas puikiai sinergizuojasi su šiuolaikiniu interjeru, ir pajusti, kaip visa, kas yra erdvėje, tarsi „sukrenta“ į kilimą. Galerijos įkūrėja Laura Bohne kiekvieną susidomėjusį palydėjo į gilesnę pažintį su persiškais kilimais, kurių mažiausi piešiniai simbolizuoja iš praeities į dabartį perduotą istoriją, tradicijas ir tautų išmintį.
„Tai buvo tas kilimas, kuris apjungė kambarį“, – sakė Laura Bohne, citavusi filmo „Didysis Leibovskis“ legendinę eilutę.
Nors vakarėlis buvo išskirtinis, organizatoriai nenorėjo pamiršti ir neseniai žemės drebėjimo nuniokoto Maroko. Vakaro metu svečiai buvo kviečiami prisidėti prie humanitarinės pagalbos šaliai, nurodant oficialią Maroko vyriausybės paskelbtą sąskaitą, į kurią žmonės galėjo vesti pinigus.
Renginys tapo ne tik įsimintina patirtimi dalyviams, bet ir solidarumo aktu, rodančiu, kad prabanga gali eiti greta socialinės atsakomybės.