Vitalijos Katunskytės gedi Palangos baro „Jūros akis“ kolektyvas: „Ji buvo mūsų simbolis“

Vitalija Katunskytė / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 18-ąją Lietuvą apskriejusi žinia apie Vitalijos Katunskytės mirtį sukrėtė tiek jos artimuosius, kolegas, tiek jos gerbėjus. Visuomet šypsena ir puikiu humoro jausmu pasipuošusi dainininkė greitai atrasdavo raktą į aplinkinių širdis. Tai patvirtina ir Palangos baro „Jūros akis“, kuriame ne vienerius metus dainavo šlagerių karaliene laikyta atlikėja, bendraturtis Nerijus Ostrauskas.

„Vitalija buvo Palangos simbolis. Jos nemėgti buvo tiesiog neįmanoma“, – portalui Žmonės.lt sakė „Jūros akies“ bendraturtis N.Ostrauskas.

V.Katunskytė „Jūros akyje“ savo dainas traukė penkias vasaras. N.Ostrauskas portalui Žmonės.lt pasakojo, kad su Vitalija susipažino maždaug 2018 metais. Anot pašnekovo, idėja į kavinę pakviesti dainuoti V.Katunskytę kilo jo kolegai. O ir pamačius charizmatišką atlikėją, nekilo abejonių – Vitalijos dainos tikrai turi skambėti „Jūros akyje“.

„Per tiek metų galiu sakyti, kad ji tapo mūsų kavinės veidu. Prisimenu, mūsų pažintis buvo gana netikėta. Prieš penkerius metus mano kolega išgirdo, kad Vitalija nebedainuoja kavinėje, kurioje pasirodydavo seniau. Pakvietėme ją pas save, nusprendėme pabandyti, pažiūrėti, kaip viskas seksis. Ir viskas peraugo į daugiametę tradiciją, gražią draugystę. Ruošėmės ir šiemet draugauti, su ja darbuotis, bet viskas netikėtai nutrūko“, – kalbėjo jis.

Vitalija Katunskytė / „Scanpix“ nuotr.

Anot pašnekovo, žemas jos balsas į restoraną pritraukdavo gausius būrius gerbėjų – tiek vyresnių, tiek jaunų. N.Ostrauskas šypteli – tie, kurie netilpdavo į kavinės vidų, V.Katunskytės muzikos klausėsi stoviniuodami gatvėje.

„Ji buvo fenomenas. Pas mus kavinėje, kai tik dainuodavo Vitalija, staliukai greitai užsipildydavo ir jos dainas išgirsti norėdavo tiek vyresnės kartos žmonės, tiek jaunimas. Ji kaip magnetas traukė prie savęs žmones. Žiūrėdavome, kaip ji bendrauja su publika, ir nepavykdavo nesišypsoti. Labai trūks tiek jos, tiek jos dainų“, – neslėpė pašnekovas.

Vitalija Katunskytė / TV3 nuotr.

„Jūros akies“ savininkas neslepia, kad Palangoje V.Katunskytės tikrai labai truks. Šlagerių karalienės atminimą kavinė žada įamžinti.

„Kaip tik su kolega kalbėjome, kad norėtume pakabinti jos nuotrauką kavinėje. Bent taip pagerbti, prisiminti, įamžinti Vitaliją. Jos labai trūks visiems... Žinome, kad ne tik pas mus dainuoti ji ruošėsi – ji turėjo dar labai daug planų. Labai skaudi netektis rodo, kad reikia mėgautis kiekviena diena... Viskas gali baigtis netikėtai. Vitalija tikrai mokėjo džiaugtis. To ir pasimokykime“, – portalui Žmonės.lt sakė N.Ostrauskas.

Primename, kad legendinė atlikėja Vitalija Katunskytė mirė trečiadienį. Skaudų faktą portalui Žmonės.lt patvirtino V.Katunskytės dukros Monikos buvęs vyras Kęstutis Blažys.

Jis patvirtino, kad dainininkė mirė trečiadienį, sausio 18-ąją, savo namuose.

„Vitaliją šiandien namuose rado anūkas“, – portalui Žmonės.lt sakė K.Blažys.

Jis taip pat nurodė, kad apie mamos mirtį Monika Katunskytė sužinojo būdama Londone.

Bene populiariausia atlikėja Palangoje, estrados žvaigždė Vitalija Katunskytė paskutiniais metais susidūrė su didesnėmis sveikatos problemomis. Dėl stuburo skausmo moteris sunkiau vaikščiodavo, vis dažniau ją buvo galima pamatyti prisėdusią net ir koncertų metu.

„Man būtų reikalinga operacija, nes stubure yra užspaustas nervas, bet tokio amžiaus gydytojai operuoti nepataria – sako, kad jeigu operuos, 50 proc. tikimybė, kad sėdėsiu vežimėlyje. Tad kam man rizikuoti? Geriau jau įsikibti kam nors į parankę“, – portalui 15min 2021-ųjų vasarą pasakojo V.Katunskytė.

Dar tų pačių metų vasarą atlikėja džiaugėsi, kad nors ir kamuoja sveikatos problemos, ji neprarado vidinio optimizmo ir toliau intensyviai koncertavo Palangoje: „Dainuoju, koncertų be proto daug, rokenrolo gyvenime netrūksta, o tai svarbiausia.“

Vitalija Katunskytė buvo ryški Lietuvos estrados dainininkė. Gimė 1955 metais Šiauliuose. V.Katunskytės populiariausios dainos: „Pražydo sodai“, „Aš moteris“, „Tau meluoti negaliu“, „Balta lelija“.

Vitalija Katunskytė (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau