Vogtos apsinuoginusių Jennifer Lawrence ir Kate Upton nuotraukos parodoje nepasirodys

Jennifer Lawrence ir Kate Upton / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lawrence ir Kate Upton / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2014-09-10 18:50
AA

Prieštaringai vertinamas menininkas XVALA nusprendė nenaudoti nutekintų apsinuoginusių įžymybių nuotraukų savo naujoje ekspozicijoje, nes tokie jo ketinimai sukėlė visuomenės pasipiktinimą.


Nutekintų intymių nuotraukų su tokių įžymybių kaip Jennifer Lawrence ir Kate Upton atvaizdais kolekcija turėjo pasirodyti vienoje parodų salėje.

Praėjusią savaitę Cory Alleno šiuolaikinio meno centras (CACA) pranešė, kad nuotraukos bus eksponuojamos jo galerijoje Sankt Peterburge, Floridoje, pagal projektą „No Delete“, kuris sudaro dalį menininko XVALA sumanytos kampanijos „Fear Google“.

Tačiau atrodo, kad ir XVALA, ir centro vadovai apsigalvojo, sužinoję apie internete paskelbtą peticiją, kurią pasirašiusieji ragina nenaudoti nutekintų nuotraukų savo šou.

„Labai jaudina matyti, kad žmonės imasi peticijos, ją pasirašinėja, o ne tik komentuoja“, – sakė C.Allenas.

XVALA pridūrė: „Tai jau nėra vien tik „nutekintos“ nuotraukos, dabar jos žiniasklaidoje pristatomos kaip vogta nuosavybė. Žmonės solidarizuojasi su aukomis tapusiomis Jennifer Lawrence ir Kate Upton daug daugiau, nei aš tikėjausi, ir tai yra galinga ir įtikina“.

Taigi, projekto autorius apsigalvojo ir dabar vietoje skandalą sukėlusių įžymybių nuotraukų spalį atidaromoje parodoje ketina panaudoti savo intymias fotografijas.