VYRAI ATVIRAI IR DRĄSIAI. Rytis Cicinas pasakoja apie artimą jo ir mamos ryšį

Rytis Cicinas su mama Rasa / Asmeninio archyvo nuotr.
Rytis Cicinas su mama Rasa / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-07-28 12:00
AA

Rytis Cicinas neseniai grįžo iš Turkijos, kur šventė mamos 70-metį. Apie jo ir mamos artimą ryšį dainininkas yra ne kartą kalbėjęs, o šįkart portalui ji24.lt rubrikoje „Vyrai atvirai ir drąsiai“ sutiko papasakoti apie tai, ką jam reiškia santykiai su mama ir kaip jis ją stengiasi nudžiuginti.

„Neseniai grįžome iš Turkijos. Kelionė buvo puiki. Šventėme mamos 70-metį, šia ypatinga proga padovanojau mamai kelionę, užsakiau 70 rožių, pavakarieniavom ant jūros kranto“, – gimtadienio detales atskleidžia dainininkas.

Neseniai grįžome iš Turkijos. Kelionė buvo puiki. Šventėme mamos 70-metį, šia ypatinga proga padovanojau mamai kelionę, užsakiau 70 rožių, pavakarieniavom ant jūros kranto

Rytis sako, kad dažnai su mama nekeliauja, tačiau jam yra svarbu parodyti jai pasaulį: „Aš visada sakau, kad geriau su artimaisiais praleisti daugiau laiko dabar, nei paskui gailėtis, kad mažai skyrei dėmesio. Nors dažnai nekeliaujame, tačiau stengiuosi parodyti kitas šalis, noriu, kad ir ji turėtų galimybę pažiūrėti, kaip žmonės gyvena kitur, taip pat ir pailsėti“, – pasakoja Rytis.

Dainininkas sako, kad nors mama jam yra artima ir jie kalbasi apie daugybę dalykų, tačiau natūralu kad suaugę žmonės turi savo gyvenimą ir yra dalykų, kurių mamai nepasakoja. „Kartais tėvams nereikia visko žinoti, kad jie paprasčiausiai galėtų ramiau miegoti“, – juokauja Rytis.

R. Cicinas mano, kad sūnaus ir mamos santykiai gali nemažai atskleisti apie patį vyrą, ypač apie santykius su antrąją puse. „Kaip vyras elgiasi su savo mama, manau, panašiai elgsis su savo antrąją puse. Jei mamai jaučia pagarbą, meilę, yra artimas ryšys, manau, kad su savo antrąja puse bendravimas bus panašus“, – neslepia dainininkas.

TAIP PAT SKAITYKITE: VYRAI ATVIRAI IR DRĄSIAI. A. Valinskas: „Gyventi šeimoje reikia nekapojant šakų“

Rytis Cicinas su mama Rasa / Asmeninio archyvo nuotr.

Dainininkas teigia, kad mama turi savo nuomonę įvairiais klausimais, ją išsako, tačiau niekada neperša jos per prievartą.

„Išsakydama nuomonę ji visada pabrėžia, kad tai tik jos nuomonė, todėl jos neperša. Visada priduria, jog aš neprivalau elgtis taip, kaip ji nori. Ji paprasčiausiai išsako, kaip ji elgtųsi vienoje ar kitoje situacijoje, o aš, aišku, padarau taip, kaip geriausiai konkrečią situaciją suprantu pats. Galbūt man iš kito kampo visai kitaip atrodo“, – pasakoja Rytis ir visgi teigia, kad jam svarbūs mamos duoti patarimai, nes metų patirtis yra naudinga.

Yra vaikų, kuriems su mama užtenka pakalbėti keletą kartų per mėnesį. Tačiau Rytis Cicinas sako, kad jis su mama telefonu kalba bent keletą kartų per savaitę, o būna, kad ir kiekvieną dieną. Jei yra užimtas, koncertuoja, tada bendrauja rečiau – keletą kartų per savaitę. Visgi mama jam paskambina prieš koncertus palinkėti sėkmės.

„Telefonu pasišnekame, ką ji veikė, kaip jai sekėsi darbe, kaip mano koncertas praėjo ir pan. Mūsų bendravimas visada labai šiltas“, – apie artimą ryšį su mama atviravo garsus vyras.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gimdymo košmarą patyrusi mama: „Apie šią genetinę ligą net daktarai mažai žino“

Rytis Cicinas mamos Rasos jubiliejų minėjo Turkijoje (12 nuotr.)
+6

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!