Vyrai myli akimis. O moterys?

Pora lovoje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Nežinia, kas ir kada sugalvojo, kad vyrai myli akimis, o moterys ausimis. Ar ne todėl moterys stengiasi įtikti vyrams ir perka seksualius, nors dažnai visai nepatogius apatinius, kenčia skausmingą depiliaciją, laikosi dietų, kvėpinasi ir dažosi.

O vyrai? Atrodo geriau nei beždžionė, ir tvarka? Vis dar gajus įsitikinimas, kad kūno priežiūra ir rūpestis savimi tinkami tik moterims arba homoseksualios orientacijos vyrams.

Tačiau moterys irgi turi akis! Ir dažnai vyriškas aplaidumas yra tai, kas sulaiko mus nuo lemtingojo „Taip“.

Kadangi nemažai vyrų neprisipažįsta, bet iš tiesų skaito ir moteriškus žurnalus, ir portalus, reikia tikėtis, kad jiems irgi bus naudinga sužinoti, jog ir moterys turi akis. Ir kai kurių vaizdų negali pakęsti.

1. Nevalyti dantys. Taip, moterys pastebi smulkmenas. Ir tai gali būti ta smulkmena, kodėl antras pasimatymas taip ir neįvyks. Nes moterims pašiurpsta oda vien nuo minties, kad šis vyras gali sumanyti jas pabučiuoti.

2. Prakaito kvapas. Šiuolaikiniai vyrai, nesvarbu dirba biure ir dėvi kostiumą, yra laisvųjų profesijų atstovai, vilkintys džinsus ir marškinėlius, ar dirba fizinį darbą, negali ateiti į pasimatymą „kvepėdami“ prakaitu. Dušas ryte ir vakare, kasdien keičiami apatiniai ir marškiniai – būtina sąlyga, kad moteris norėtų džiuginti ir jūsų akis.

3. Basutės+kojinės. Net ir pats patraukliausias vyras su tokia avalyne daugeliui moterų ims asocijuotis su jų tėčiais ar giminaičiais iš kaimo. O kas nori eiti į pasimatymą su dėdule? Jei nekreipiate dėmesio į savo aprangą, nesistebėkite, kad į pasimatymus su jumis moterys nesiveržia. Mums gali būti gėda, kad kas nors mus pamatys su TAIP atrodančiu vyru.

4. Neplauti, netvarkingi plaukai. Pleiskanas ir riebaluotus plaukus mes pastebime pirmiau nei brangų laikrodį ar automobilio markę. Į pleiskanomis apkritusius pečius mes nemėgstame žiūrėti, todėl tenka ieškoti vaizdų, kur gi galima „paganyti“ akis. Todėl nereikia kaltinti moterų, kad jos žiūri į automobilį, o ne į jus. Norėdami padaryti moteriai įspūdį verčiau investuokite į šukuoseną, o ne elektroninius žaisliukus.

5. Plaukai ne vietoje. Ne, mes neprašome ir nenorime, kad vyrai imtų šalinti plaukus nuo kojų ar krūtinės. Tačiau iš nosies ar ausų kyšantys šeriai? Per berankovius marškinėlius styrantys pažąstų plaukeliai? Tai jokiai moteriai neatrodys sexy.

6. Kvapas iš burnos. Nemalonus burnos kvapas gali atsirasti dėl daugybės priežasčių – nevalytų dantų, sutrikusio virškinimų, netinkamos mitybos ar sveikatos bėdų. Jei tai apie jus – pirmiausia išspręskite šią problemą ir tik paskui kuždėkite ką nors meilaus mums į ausį. Kramtomoji guma, mėtiniai saldainiukai ir burnos dezodorantai nepadės. Moterys vis tiek užuos tai, ką norite paslėpti.

7. Alkoholis. Išgėrę vyrai daugumai moterų atrodo nepatrauklūs. Net ir tie, nuo kurių mums pakerta kojas (kai jie yra blaivūs). Taip atsitinka dėl mūsų fiziologijos. Mus traukia tie vyrai, su kuriais galėtume susilaukti sveikų vaikų. Iš čia ir įvairūs grožio standartai: gražu ir patrauklu tai, kas rodo sveikatą. Išgėręs vyras į moterų pasąmonę siunčia signalus, kad dabar mylėtis pavojinga – didesnė tikimybė susilaukti nesveikų palikuonių. Kartais mes neturime tiek biologinių žinių ir todėl nesuprantame kodėl, bet vyras „su kvapeliu“ staiga mums pasidaro atgrasus. Todėl išgėrę verčiau nesitikėkite romantiško vakaro tęsinio.

Skaitykite daugiau