Vyrai, su kuriais geriau nesvajokite apie seksą

Besikalbanti pora / Vida Press nuotr.
Besikalbanti pora / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-11-29 20:36
AA

Taip, žinome, kad uždraustas vaisius saldžiausias – bet daugelis mūsų taip ir neišaugame iš vaikystės, kai būtinai reikėjo pabandyti tai, ko tėvai neleidžia. Ir dabar, nors protas šaukia: „Stop!“, mes vis vien sugebame neatsilaikyti prieš pagundas. Ir be reikalo.

Nors kartą gyvenime turbūt visos jautėme galingą troškimą mestis į santykius, kurie jau iš anksto buvo pasmerkti. Vienoms pasisekė išbristi iš balos sausoms, o kitos, deja, sudaužė arba karjerą, arba buvusius santykius, arba širdį, arba viską iškart.

Taigi, kokie vyrai turėtų būti tabu?

Vyro draugas

Žinote mėgstamą vyrų posakį: „Mano draugo moteris man – ne moteris. Bet jei ji graži, tai draugas man – nebe draugas“? Ir ką gi daryti, jei taip jau labai patinka tas vyro draugas? Vienos rizikuoja ir užmezga slaptą romaną, tik neaišku, ar ilgai jis išliks paslaptimi, jei dažnai matotės visi drauge, o jūs neturite specialiųjų tarnybų šnipės įgūdžių nė vienu veido virptelėjimu neišsiduoti, kad kažkas tarp jūsų tvyro.

O kai apie jūsų romaną bus sužinota, pasekmės bus ne itin malonios, o tolimesnė draugystė tarp visų šio „trikampio“ viršūnių irgi žlugs.

Vyro brolis

Situacija panaši apie jau aptartąją, tik dar problematiškesnė. Nes jei pirmuoju atveju (nors tikimybė visiškai menka) hepiendas dar įmanomas, kai visi visiems atleis, o vyras su draugu apsikeis vietomis, tai čia taip nebus.

Nes be jūsų trijų šioje dramoje dar dalyvaus brolių tėvai ir artimiausi giminaičiai...

Draugės vyras

Dar viena muilo operų situacija. Ji – geriausia jūsų draugė, o jos vyras, į kurį iš pradžių nekreipėte dėmesio, staiga jūsų akyse ima atitikti idealaus vyro įvaizdį. O dar draugė vis pasigiria: „Mano vyras tą, mano vyras aną...“ Jūs kramtote lūpą, nes neturite, kuo pasigirti. Nes jos vyras – visiška jūsų vyro priešingybė. Dėmesingas, rūpestingas, geraširdis, dosnus, daugiau uždirbantis. Ir be aistros, kurią jam jaučiate, staiga suvokiate, kad, vien pagalvojus apie jį, jus apima jausmai.

Ar verta mestis į tokią avantiūrą? Pirmiau pagalvokite, kuo viskas baigsis. Gali subyrėti dvi šeimos, o jūs visų akyse (nes pas mus visada kalta moteris!) būsite ta, kuri sugriovė kelis gyvenimus.

Bosas arba kolega

Jau klasika tapę romanai tarp bosų ir administratorių vis labiau užleidžia vietą romanams tarp kolegų. Jei abu neturi įsipareigojimų – puiku. Aišku, kiti kolegos neturėtų nuolat matyti ir girdėti balandėlių jausmų išraiškos – vis tik į darbą renkamės dirbti. (Yra kompanijų, kurių etikos kodeksas draudžia artimus darbuotojų santykius.) Šiaip ar taip, neverta painioti sekso su darbu dar ir todėl, kad sudėtinga su mylimu žmogumi matytis darbo aplinkoje, ypač tada, kai vienas jų stovi karjeros laipteliu aukščiau – tai dažnai sukelia papildomą įtampą, peraugančią į nesutarimus.

Dėstytojas

Ne taip ir retai jaunos merginos itin susižavi jaunais žaviais dėstytojais, ar ne? Bet situacija gana sudėtinga – užsiminti apie savo jausmus dažnai pritrūksta drąsos, todėl tampama stropuole, kuri uoliai lanko paskaitas, gręžia žmogų aistringais žvilgsniais ir mielai imasi papildomų mokslinių tyrimų, kurie jai atgrasūs.

Aišku, būna istorijų, kai romanas tarp brandaus amžiaus dėstytojo ir jaunutės studentės baigiasi vedybomis, bet dramų pasitaiko dažniau. Be to, patys dėstytojai dažniausiai būna atsparūs jaunų mergelių vilionėms, nes jų mintis dažniau užima paskolos, žmonos, klykiantys kūdikiai ir mokslinių straipsnių naktimis rašymas...Be to, jie nenori būti apkaltinti seksualiniu priekabiavimu ir jau tikrai nesidžiaugtų paskalomis.

Gydytojas

Patikėkite, jam visai nesinori painioti profesinių ir asmeninių interesų. O jei, užuot paklausiusi sveiko proto, vis tik užmezgėte su juo intymų ryšį, geriau kreipkitės į kitą gydytoją. Nes šis, tikėtina, nebepamatys aiškių ligos požymių – nebe tas rūpės...

Aišku, visada būna išimčių, o jūs tikriausiai viliatės ir iš visų jėgų stengiatės, kad būtent taip jums ir nutiks? Ko gero, ne. Nes geriausi dalykai nutinka netikėtai. Ir be titaniškų pastangų.