Vytaro Radzevičiaus fermoje – netikėtas pavojus vištoms: „Realiai siaubo filmas“

Vytaras Radzevičius / Stopkadro nuotr.
Vytaras Radzevičius / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-19 10:46
AA

Veiklos Vytaro Radzevičiaus sodyboje niekuomet netrūksta, tačiau jis randa laiko ir malonumams. Žiūrovai išvys netikėtą vištų realybės šou, paties šeimininko sukonstruotą originalią skulptūrą ir kitus niekuomet nesibaigiančius nuotykius. Tiesa, gyvenimas sodyboje niekuomet nebūna ramus – žiūrovai išvys ir tai, kokį nusikaltimą iškrėtė V.Radzevičiaus šuo Sidas…

Laidos gerbėjai puikiai žino, kaip žinomas vyras brangina savo vištas. O tam, kad jas pažintų ir dar geriau, V.Radzevičius nusprendė vištidėje įtaisyti kamerą. Dabar jo kiekvienas rytas prasideda taip pat – nuo kavos puodelio ir vištų realybės šou per televizorių.

„Kaip žinia, būna televizijos kanalai, kurie rodo tik liepsnojančią ugnį arba tekantį vandenį. O aš manau, kad tuoj bus sukurtas televizijos kanalas, kuris visą laiką rodys, kas vyksta vištidėje, ir kaip yra dedami kiaušiniai“, – apie savotišką meditaciją pasakojo jis.

Vytaras Radzevičius / Stopkadro nuotr.

Taip pat Vytaras nuspręs sužinoti, ar vištas auginti jam naudinga – kiek kiaušinių jos padeda per dieną?

Tiesa, ne visi ūkio gyventojai vištų atžvilgiu bus nusiteikę vien geranoriškai. O, kaip laidos žiūrovams atskleis pats Vytaras, vieną dieną jo ūkį sukrėtė katastrofa, kurią sukėlė jo šuo Sidas…

„Dirbau prie namo, kai staiga išgirdau neįprastai garsų vištų klegesį ir gaidžio panikos garsus. Sidas kažkokiu būdu savo nosimi sugebėjo praverti vartelius ir įlįsti į vištidės vidų. Jo akimis žiūrint, jis nieko blogo nepadarė, nes tik pabandė vištas suganyti – suginti jas į krūvą ir apsaugoti savo mylimą viščiuką, kuriam, beje, tikrai jaučia kažkokius jausmus, nuo kurių viščiukas vos neišprotėjo. Bėgte nubėgau prie vištidės ir pamačiau, kad tiesai prieš mane paklaikusiomis akimis lekia gaidys. Jis neatsisukdamas nuskuodė atgal, prabėgo pro mane ir už kelių šimtų metrų nėrė į mišką. Tiek aš jį ir temačiau… O viena višta panikos priepuolyje bebėgdama netgi padėjo kiaušinį. Realiai siaubo filmas! Kita višta, išbėgusi paskui gaidį, nuskuodė į kitą miško pusę. Ir, kad ir kaip aš bandžiau juos prisivilioti, jie pasislėpė miško tankmėje…“ – itin vaizdingai situaciją nupasakojo Vytaras, o kaip ši istorija baigsis, žiūrovai sužinos laidoje.

Vytaro Radzevičiaus šuo Sidas / Stopkadro nuotr.

Tiesa, žinomas vyras neslėpė – ant šuns per daug pykti negalima, kadangi jis – aviganis. „Ganyti – jo darbas, todėl aš turiu jį suprasti. Mes truputį pasipykome, po to paspaudėme vienas kitam letenas ir pasirašėme taikos susitarimą. Bet vištidės vartelius dabar uždarinėju atidžiau“, – pridėjo V.Radzevičius.

Sodyboje Vytaras sulaukė ir svečių – jo žmona Laisvė iš miesto atvežė ūkiniam pastatui skirtus dažus. Pora ne tik ėmė kartu dažyti lentas, bet ir prisiminė, kad tokią baltą spalvą, anuomet parsivežtą iš Skandinavijos, jau galima rasti ne pirmuose jų namuose.

„Balta spalva turi daugybę atspalvių… Čia tas pats, kaip žmonai pirkti kvepalus – kai tau parduotuvėje pasiūlo maždaug 20 kvapų, tu nieko nebesupranti jau po trečiojo. Tuomet tau ima suktis galva, ir, galiausiai, nuperki kokią nesąmonę. Žmona padėkoja ir amžiams tuos kvepalus padeda į spintelę“, – juokėsi Vytaras pasakodamas, kiek skirtingų baltos spalvos atspalvių iš tiesų egzistuoja.

Vytaras Radzevičius / TV3 nuotr.

Galiausiai Vytarui šaus ir dar viena geniali idėja – iš įvairių nebenaudojamų geležies gabalų sukurti paties sukonstruotą skulptūrą! „Kai esi sodyboje, išbandai daugybę profesijų. Šiandien, pavyzdžiui, aš būsiu skulptorius. Pagalvojau, kad iš visų mano turimų gelžgalių, galiu suvirinti kažkokią skulptūrinę kompoziciją, kuriai, beje, jau turiu ir pavadinimą. Aš ją pavadinsiu „Užeivys“ – kažkuria prasme, tai skulptūra ir apie mane“, – pasakojo jis, o platesnę kūrinio istoriją ir prasmę žiūrovai sužinos laidoje.

„Vytaro ferma“ – sekmadieniais, 17.20 val. per TV3.