W.Smitho ir Ch.Rocko istorija: juoda katė tarp vyrų perbėgo dar iki antausio „Oskaruose“

Willas Smithas vožtelėjo komikui Chrisui Rockui / Scanpix nuotr.
Willas Smithas vožtelėjo komikui Chrisui Rockui / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-03-28 21:33
AA

Apie kovo 27-ąją vykusiuose „Oskarų“ apdovanojimuose įsiplieskusį aktoriaus Willo Smiltho ir komiko Chriso Rocko konfliktą, paženklintą smūgiu pastarajam, kalbos aidi kone garsiau nei apie pačią ceremoniją. Vis dėlto panašu, kad tarp vyrų juoda katė perbėgo kur kas anksčiau.

Šių metų „Oskarų“ ceremoniją paženklino netikėtas incidentas, kurio metu įpykęs aktorius Willas Smithas vožtelėjo apie jo žmoną pajuokavusiam komikui Chrisui Rockui.

Konfliktas kilo, kai Ch.Rockas, pristatydamas geriausio dokumentinio filmo prizą, palygino trumpai kirptus Willo Smitho žmonos Jados Pinkett Smith plaukus su aktorės Demi Moore išvaizda 1997 metų filme „Eilinė Džein“ (G.I. Jane).

„Jada, aš tave myliu, negaliu sulaukti „Eilinės Džein 2“, – pasakė jis. 

D.Moore herojė filme nusiskuto plaukus, kad galėtų tarnauti specialiose jūrų pajėgose, tuo metu J.Pinkett Smith serga alopecija, nuo kurios slenka plaukai.

Toks pasakymas smarkiai įsiutino jos vyrą, aktorių W.Smithą, kuris pakilo iš savo vietos ir, užlipęs ant scenos, tiesioginio eterio metu vožtelėjo jo žmoną paminėjusiam Ch.Rockui. Sugrįžęs atgal jis piktai pasakė, kad komikas „netartų jo žmonos vardo savo purvina burna“. 

Pirmadienio vakarą „Oskarus“ dalijanti kino meno ir mokslo akademija pasmerkė W.Smitho poelgį ir teigia pradėjusi oficialų šio incidento nagrinėjimą. Vis dėlto, kaip rašo CNN, pats Ch.Rockas nusprendė nerašyti pareiškimo policijai dėl užpuolimo. Šią informaciją užsienio žiniasklaidai paskelbė Los Andželo policija. 

Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith / „Scanpix“ nuotr.

Tiesa, įdomu tai, kad daugiau nei tris dešimtmečius pažįstamų W.Smitho ir Ch.Rocko santykiai buvo įtempti jau kelerius metus, o juos pablogino… taip pat nevykęs juokelis.

2016 metais Ch.Rockas taip pat vedė „Oskarų“ ceremoniją ir juokėsi iš Pinkett Smith pareiškimo, neva ji su sutuoktiniu neatvyko į apdovanijimus, nes šiuose nebuvo nominuotas nė vienas juodaodis aktorius ar režisierius. Savo kalboje Ch.Rockas juokėsi, kad J.P.Smith ir W.Smithas negali buikotuoti to, į ką nebuvo pakviesti.

„Jada pyksta, kad jos vyras Willas nebuvo nominuotas už filmą „Concussion“. Aš suprantu. Nesąžininga, kad Willas buvo toks geras aktorius ir nebuvo nominuotas. Lygiai taip pat nesąžininga, kad už 1999 metų filmą „Wild Wild West“ Willui buvo sumokėta 20 mln. JAV dolerių“, – ant scenos tąkart ironiškai kalbėjo Ch.Rockas. Teigiama, kad tokia replika taip pat supykdė W.Smithą.

Chrisas Rockas / „Scanpix“ nuotr.

Po kelių dienų Jada Pinkett Smith, užsienio žiniasklaidos paklausta apie Ch.Rocko juokelius, komentuoti situacijos nepanoro.

„Žiūrėkite, šios temos neliesime, turime judėti toliau, – sakė ji. – Turime daugybę reikalų, kuriuos reikia sutvarkyti, daugybė dalykų dabar vyksta pasaulyje. Turime judėti toliau.“

W.Smithas ir Ch.Rockas pažįstami nuo 1990-ųjų, kai kartu vaidino seriale „The Fresh Prince of Bel-Air“.