„X faktoriaus“ laukianti Jazzu papasakojo apie pokyčius: „Dabar į sceną žiūriu su didesne pagarba“

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Aido Labučio, V. Černiausko nuotr.
Justė Arlauskaitė-Jazzu / Aido Labučio, V. Černiausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-07-28 12:16
AA

Jau šį rudenį į ekranus sugrįžta populiarusis „X faktorius“. Jo sėkme džiaugiasi ir teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu. Populiariausia šalies atlikėja yra itin mylima žiūrovų, dalyvių bei kolegų. Likus visai nedaug iki pirmųjų atrankų filmavimo, J.Arlauskaitė-Jazzu papasakojo apie pokyčius projekte, užaugintus talentus bei ką jai pačiai davė patirtis būti šio muzikinio projekto teisėja.

Rudenį laukia jubiliejinis, 10-tasis „X faktorius“. Kaip pats projektas ir jo dalyviai, jūsų akimis, keitėsi per visus šiuos metus?

Pats projektas augo – kitaip ir būti negali su tokia nuostabia komanda. Kai savo srities profesionalai dirba su maksimaliu užsidegimu, projektas yra pasmerktas sėkmei. Dalyviai taip pat supranta šio šou dydį bei tai, kaip stipriai jis gali prisidėti prie svajonės išsipildymo. Svarbiausia – ateiti rimtai pasiruošus, susikaupti ir nusiteikti dirbti. Dešimtasis sezonas skamba išdidžiai ir pakiliai – gera tiek metų būti geriausios komandos dalimi ir kurti kartu. Tikiuosi, kad šiais metais atrasime didžiausią talentą per visą projekto istoriją.

Jazzu / Dainiaus Dambrausko nuotr.

Projektas užaugino daugybę talentų, kurie dabar ir patys skinasi kelią Lietuvos muzikinėje padangėje. Ar jaučiatės prisidėjusi prie jų sėkmės, užauginusi šiuos talentus?

Manau, labai svarbu būti teisinga su savimi ir sąžininga su kitais. Mano darbas prasideda per atrankas – pasakyti žmogui „taip“ arba „ne“. Nulemti tolimesnį kelią yra sunku, bet tiesa būtina. Niekada nesisavinu kitų šlovės – talentingam žmogui pagalbos reikia nedaug, jis pats puikiai tvarkosi. Aš tiesiog visada einu šalia, galiu patarti. Turiu tam kompetencijos, esu sukaupusi nemažą patirtį. Prie talentingų žmonių ir idėjų lįsti per daug nereikia. Jie puikiai supranta, kas yra kas, ir ramiai eina savo pašaukimo keliu.

Kurie iš šių talentų per projekto istoriją jums įstrigo labiausiai ir kodėl?

Kiek daug „X faktoriuje“ buvo asmenybių! O kaip kitaip – tik išskirtiniai ir charizmatiški žmonės gali išlikti šio projekto scenoje.

Labai įstrigo Monika Pundziūtė-Monique. Ji tikrai buvo ypatinga, Monikos karjera progresavo staigiai. Labai įsiminė ir Alen Chicco – išties išskirtinis žmogus, kuris taip pat rado savo nišą ir neša labai reikalingą laisvės žinutę per savo muziką ir asmenybę. Buvo dalyvių, kurie įstrigo net nenukeliavę iki didžiojo finalo, nors tikrai to buvo verti. Viena iš tokių – Paulina Paulauskaitė. Aš ją mačiau kaip laimėtoją bei žinojau, kuria muzikine linkme Pauliną galime nukreipti. Tačiau žiūrovas nusprendė kitaip.

Ką jums pačiai per tiek metų davė šis projektas?

Įsimylėjau tiesioginio eterio jaudulį ir išmokau aiškiai dėlioti mintis net labai susijaudinusi. Labai daug išmokau ir iš dalyvių – jų stiprybė ir nusiteikimas yra pavydėtini. Tiesioginis eteris gali būti žiaurus – viena techninė klaida ir tavo pasirodymas griūna. Tai yra nenormalaus lygio stresas. Akimirkos žavesys kainuoja labai daug... Dabar į sceną žiūriu su dar didesne pagarba.

Ko tikitės iš šio, jubiliejinio, sezono?

Tikiuosi, kad jis toks ir bus – kas kartą šventė! Tikiuosi gerų balsų, muzikos, dar didesnių įspūdžių. Ir dar garsesnio mūsų su Sauliumi Prūsaičiu juoko!

Svajojantys apie dalyvavimą projekte, kviečiami pildyti dalyvio anketą www.tv3.lt/x-faktorius.

Pirmieji atrankų filmavimai COMPENSA koncertų salėje Vilniuje įvyks jau rugpjūčio 21-22 dienomis. Norintys dalyvauti, kviečiami registruotis [email protected].

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto Palūšėje akimirka / Aido Labučio nuotr.

Primename, kad Justė Arlauskaitė-Jazzu ir jos mylimasis Donatas Ivanauskas taps tėvais. Šią naujieną pranešė pati dainininkė socialiniuose tinkluose.

„Dovana iš kosmoso.

Esame laimingiausi pasaulyje. Pagaliau dalinamės džiugia žinia ir su jumis. Na, nes nebelabai ir įmanoma toliau slėpti. Labai prašome ramybės ir supratimo, priimame tik geriausius linkėjimus ir šviesiausias energijas“, – pasidalijo džiugia žinia Justė.

Moteris taip pat pažymėjo, kad lauks klausytojų artimiausiuose koncertuose, nes vėliau dėl motinystės jų kurį laiką nebebus.

„Mūsų vaike, auk sveikas ir stiprus, greit pasimatysim.

Donatai, myliu tave“, – pridūrė J.Arlauskaitė-Jazzu.