Žiedu su safyru pasipuošusi Kate Moss pakurstė gandus apie sužadėtuves

13. Kate Moss / „Scanpix“/AP nuotr.
13. Kate Moss / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: BNS
2016-08-01 10:21
AA

Britų supermodelis Kate Moss susižadėjo su savo 29 metų vaikinu grafu Nikolai von Bismarcku, kuris, kaip pranešama, pasipiršo jai romantiškojoje Venecijoje, rašo britų bulvarinis dienraštis „Daily Mail“.

Pora susitikinėja beveik metus, tačiau manyta, kad jų santykiai smarkiai pašlijo, kai manekenė liepė savo vaikinui atsigulti į reabilitacijos kliniką.

Pati 42 metų Kate Moss pakurstė gandus, kad rengiasi antrą kartą žengti prie altoriaus, kai trečiadienį ant jos kairės rankos bevardžio piršto buvo pastebėtas įspūdingas žiedas. Didžiulis žiedas su safyru ir briliantais ant manekenės piršo buvo pastebėtas, kai ji kartu su grafu ir savo 13-mete dukra Lila Grace užkandžiavo Šiaurės Londone (nuotraukas galite pamatyti ČIA).

Buvo sunku nepastebėti šio įspūdingo žiedo, kuriuo pasipuošė Kate Moss, vilkėjusi jai įprastus aptemtus juodus džinsus, tokios pat spalvos palaidinę ir samanų spalvos švarką.

Sekmadienį pasirodė pranešimų, kad pora nusprendė žengti naują žingsnį savo santykiuose ir grafas praėjusį mėnesį Venecijoje pasipiršo manekenei.

Venecijos restorano „Ristorante da Ivi“ savininkas Giovanni Fracassi tvirtino matęs, kaip Nikolai von Bismarckas per romantišką vakarienę priklaupęs ant kelio pasipiršo Kate. Giovanni Fracassi sakė, kad pora, kuri restorane buvo iki 1 val. nakties, nuolat glėbesčiavosi ir mėgavosi „Barolo“ vynu, už kurio butelį paklojo 600 svarų.

Kate Moss ir Nikolai von Bismarckas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Pasak restorano savininko, vakarienės metu grafas priklaupė ant kelio ir įteikė Kate žiedą, prieš tai itališkai sušukęs: „Myliu tave.“

„Jis sušuko „ti amo“ ir priklaupė. Buvo labai romantiška“, – pasakojo Giovanni Fracassi. – Jis išėmė žiedą. Buvo juokinga, nes jis pasakė, kad žiedas skirtas tam laikui, kai ji jau bus išsiskyrusi. Jie atrodė išties įsimylėję, ji atrodė nepaprastai laiminga, anksčiau nesu matę jos tokios laimingos“.

Jis pridūrė, kad pora buvo rezervavusi staliuką išgalvota pavarde, o susituokti ketina mažoje bažnytėlėje Venecijoje.

Kate Moss ir Nikolai von Bismarckas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Nikolai yra grafo Leopoldo von Bismarcko-Schoenhauseno ir grafienės Debonnaire von Bismarck sūnus. Šios šeimos šaknys siekia XIX amžių. Nikolai proprosenelis Otto von Bismarckas buvo žymus vokiečių valstybininkas ir kancleris, 1871-aisiais tapęs kunigaikščiu Bismarcku. Kate pažįsta Nikolai dar nuo tada, kai šis buvo paauglys, nes bičiuliaujasi su jo motina.

Nikolai darbo patirtis taip pat yra gana išskirtinė. Būdamas 16 metų jis išvyko į Niujorką semtis patirties iš garsaus fotografo Mario Testino, kuris anksčiau yra fotografavęs jo motiną. Vėliau jis persikėlė į Paryžių, kur studijavo Parsonso menų mokykloje, o sugrįžęs į Jungtines Valstijas dirbo su legendine Annie Leibovitz.

Jei Kate iš tiesų susižadėjo, jai dar teks palūkėti vestuvių, nes manekenė tebėra oficialiai ištekėjusi už „The Kills“ gitaristo Jamie Hince'o.

Kate Moss, kuri dukters Lilos Grace susilaukė su buvusiu gyvenimo draugu, leidybos magnatu Jeffersonu Hacku, už Jamie Hince'o ištekėjo 2011. Pernai pora pasuko skirtingais keliais, tačiau jų santuoka oficialiai dar nėra nutraukta.

Kate Moss ir Nikolai von Bismarckas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.