Žinomų žmonių nuotykis Argentinoje: į tango šokėjų rankas pateko ir I.Stasiulytė su D.Laukiu

Projekto „Tangomanai“ dalyviai / TV3 nuotr.
Projekto „Tangomanai“ dalyviai / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-02-08 11:58
AA

Vieni svajoja apie visą gyvenimą trunkančią meilės istoriją, o kiti visa tai išgyvena vos per tris minutes – būtent tiek, kiek trunka tango. Aistringiausias ir su jokiu kitu šokiu pasaulyje nepalyginamas tango priverčia juo gyventi – juo kvėpuoti, apie jį galvoti, jausti ne tik kūnu, bet ir siela, ir nepaliaujamai mėgautis kiekviena akimirka. Nes nors ir vyksta tik tarp dviejų žmonių, malonumą jis teikia ne tik šokantiems, bet ir tiems, kurie tai stebi. Tačiau 8-ioms ryškiausioms Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždėms vien tik matyti, kaip tą daro kiti – negana.

Jos ir pačios svajoja pasiekti tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo neįmanoma – tapti šio šokio profesionalais! Būtent tokiam viso gyvenimui nuotykiui jau visai netrukus pakvies unikalus ir aistringas, analogų pasaulyje neturintis naujas TV3 projektas „Tangomanai“, rašoma pranešime spaudai.

Sakoma, kad šokantiems tango kalbėtis nereikia, nes tai – šokis, kuris gali pakeisti svarbiausius žodžius. Toks pat bus ir šis, neeilinis nuotykis, kuris daugeliui galėtų priminti tik tolimą svajonę…

Juk ne vienas esame susimąstęs apie visą gyvenimą keičiančias patirtis toli nuo gimtųjų namų. Tačiau ar tikrai visi išdrįstume staiga mesti viską, kuo gyvenome iki šiol, išvykti į kitą pasaulio kraštą, kuriame dar niekuomet nesame buvę, atsiduoti visiems jausmams, kuriuos kartais stengiamės laikyti paslaptyje, ir pradėti daryti tai, ko dar nedarėme, bet kuo vietiniai gyvena diena iš dienos?

Projekto „Tangomanai“ dalyviai / TV3 nuotr.

8 išrinktiesiems naujojo projekto dalyviams tai taps kasdienybe. Intymia, tik sau skirta ir visas ribas ištrinančia kelione, nukelsiančia į kitą, pretenzingą ir dar neatrastą pasaulio kraštą – paslaptingąją Argentiną.

Visų šių žinomų žmonių akys blizga, nes tai, ką patyrė mitais, istorijomis ir didžiausiais patyrimais apipintoje šalyje, daugelis vadina geriausia gyvenimo kelione. Tokia, kuri pakeitė viską iš pagrindų. Privertusia pajausti, kad be tango gyvenimas šiandien jau būtų nebe toks. Ne toks aistringas. Ne toks prasmingas. Ne toks, kuris verstų galvoti – sapnuoji, ar visa tai patyrei iš tiesų.

Mėgautis kiekviena Argentinoje ant šokių parketo praleista akimirka pasiruošusios net 8-ios Lietuvoje puikiai žinomos pramogų pasaulio garsenybės – 4 vyrai ir 4 moterys. Jų laukia žvėriški fiziniai iššūkiai, skausmo ir džiaugsmo ašaros bei… beprotiška aistra. Nes geras tango šokėjas nėra tas, kuris puikiai pakartoja bet kurį šokio žingsnį. Tai – žmogus, kuris nebijo apnuoginti savo jausmų, ir yra pasiruošęs visus juos atskleisti kitiems.

Tarp projekto dalyvių – bene garsiausias Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjas Leon Somov, charizmatiškasis muzikinio projekto „X faktorius“ nugalėtojas Dovydas Laukys, ne vieną apdovanojimą pelnęs aktorius Dainius Kazlauskas bei įspūdingais raumenimis garsėjantis reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas.

Nuo visų šių vyrų neatsiliks ir bene žaviausios šalies moterys. Tai – influencerė, modelis bei didžėjė Simona Burbaitė, „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė bei vienos garsiausių šalies teatro ir kino aktorių – Ineta Stasiulytė ir Toma Vaškevičiūtė.

Ne vieną mėnesį visi šie žmonės visą savo laiką skyrė intymiausiam šokiui pasaulyje. Stebėjosi ne tik jų draugai ar šeimos nariai, bet ir ištikimi socialinių tinklų sekėjai, nuo pat pirmos akimirkos spėlioję, kam ir kodėl ruošiasi visi šie visuomet nustebinti gebantys žmonės. Tačiau viena tango yra mokytis Lietuvoje, o visai kas kita tą daryti… šio šokio gimtinėje, kurioje tango – visas gyvenimas.

Jau pirmąją projekto dieną Argentinos žemę palietusioms žvaigždėms teks užmiršti, kuo yra Lietuvoje, ir atsiribojus nuo viso to, ką paliko namuose, įžengti į vietinę tango mokyklą. Čia jiems svarbiausias šokio paslaptis atskleis patys geriausi šio šokio profesionalai. Tie, kurie moko ne tik šokio žingsnelių, bet ir jausmo, be kurio šis šokis neįmanomas. Ar lietuviams pavyks priartėti prie savo mokytojų? Ar šiauriečiai ištirps karštose argentiniečių rankose?

Tačiau svarbiausia, kad įtikinti, jog šokdami gali užburti taip, kaip tą daro profesionalai, 8 lietuviai turės ne tik savo partnerius, bet ir… eilinius Buenos Airių gyventojus! Tuos, kurie favoritų tikrai neturės, mat nepaisant to, kad prieš akis matys ryškiausias Lietuvos žvaigždes, jiems tai – tik dar keli tango šokėjai. Be proto talentingi, arba tokie, kuriems, taip ir nesupratus šio šokio esmės, Buenos Airėse kol kas geriau nė nesirodyti…

Kiekvienas jų šokis bus pats geriausias, nes klaidoms čia vietos nėra – su klystančiais Argentina netrukus atsisveikins. Tad kas iš žvaigždžių išsilaikys, o kas bus išsiųstas namo?

Projektas „Tangomanai“ – greitai per TV3.