Žinomų žmonių pusryčiai naujai išsidabinusioje „Maximoje“ ir pirmieji jų pirkiniai

 Vilniaus Mindaugo g. „Maxima“ parduotuvės atidarymo akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Vilniaus Mindaugo g. „Maxima“ parduotuvės atidarymo akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-10 11:49
AA

Ketvirtadienį, rugpjūčio 10 d. duris atvėrė viena moderniausių parduotuvių Baltijos šalyse, atnaujinta sostinės Mindaugo g. „Maxima“.

Ta proga buvo pakviesta svečių, tarp kurių – ir nemažai žinomų žmonių.

Ši parduotuvė visuomet siejosi su prabanga - bent jau brandesnės kartos atstovams, nes čia būdavo įdomesnių prekių pasirinkimas, pati nuotaika kitokia. Atidarymo rytą buvo gražu žiūrėti į pasitempusius pardavėjus, maisto tecnhologus, išdidžiai pristatančius savo kūrinius, gardžiai pasakojančius apie įvairiausius produktus. Prie kiekvieno skyriaus surengtos nedidelės vaišės tapo nuostabiais pusryčiais svečiams.

Atidarymo metu buvo pristatytos Mindaugo g. „Maximos“ naujovės, skirtos šiuolaikiškam sostinės gyventojui: ypatinga, bene trečiąjį tokį pasaulyje paukštienos grilių, modernią mėsos brandinimo ir vytinimo įrangą, suši barą, aukšto lygio konditerijos gaminius, atnaujintą alkoholio skyrių, kuriame išsirinkti gėrimus padės someljė.

Mindaugo g. „Maxima“ daugeliui vilniečių yra legendinė parduotuvė, o jos klientai – aktyvūs sostinės, dažniausiai Senamiesčio ir Naujamiesčio gyventojai. Per tuos 18 metų, kai Mindaugo gatvėje veikia ši parduotuvė, ne vienam ji tapo asmeninių prisiminimų ar smagių istorijų dalimi.


Daugelis Mindaugo g. „Maximos“ pirkėjų yra jai ištikimi. Atsinaujinusios parduotuvės atidarymo proga jiems padėkota – padovanoti asmeniniai pirkinių maišeliai, kurie ne tik džiugina, bet ir yra naudingi. Frazės ant šių maišelių – tai nedidelis linktelėjimas kiekvienam pakviestajam, kuriame užkoduota kas nors asmeniško: apie jų veiklą, pomėgius, pasaulėžiūrą ar charakterį. Taip pat tai priminimas, kad net labai užsiėmusiems, daug pasiekusiems žmonėms apsipirkimas parduotuvėje yra svarbi kasdienybės dalis.

Vilniaus Mindaugo g. „Maxima“ parduotuvės atidarymas (50 nuotr.)
+44