Žiūrovai palaikė Telšius, „Lietuvos supermiesto“ komisija – Alytų

Asta Pilypaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Asta Pilypaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-01-26 09:02
AA

Į LNK eterį grįžusiame šou „Lietuvos supermiestas“ šį kartą nugalėjo Alytus, nors žiūrovai daugiausiai balsų atidavė už Telšius. Telšių komanda su Deivydu Zvonkumi nedaug teatsiliko nuo Astos Pilypaitės vedamos Alytaus komandos ir liko antroje vietoje. Trečioji vieta teko Kaunui, ketvirta – Vilnijos kraštui, vienijančiam skirtingų Lietuvoje gyvenančių tautų žmones.

Įtempta keturių komandų kova vyko ne tik studijoje, bet ir tiesioginio balsavimo metu – vos per dvi valandas žiūrovai paskambino beveik 100 000 kartų, iš kurių daugiau nei pusė – 53 000 skambučių – palaikė Telšius.

Čia komisijos nuomonė išsiskyrė su žiūrovų: laidoje komandas komisijos nariai vertina širdimis, ir šįkart keturiomis širdimis buvo įvertintas Alytus. Komisijos dėka jis bendroje lentelėje išsiveržė į priekį.

Nuo šiol žaidimo kovos taps dar labiau įtemptos, kadangi jau kitą sekmadienį mažiausiai širdžių gavusi komanda turės palikti žaidimą. Tarpusavyje susirungs Vilnius, Marijampolė, Klaipėda ir Plungė. Pirmasis komandų susitikimas buvo pergalingas Plungei, tuo tarpu Vilnius liko paskutinėje vietoje. Prie komandų išlikimo prisideda ne tik laidos komisija, bet ir savo miestus skambučiais palaikantys žiūrovai.

Kuriai komandai teks palikti žaidimą, sužinosime projekte „Lietuvos supermiestas“ jau šį sekmadienį, 19.30 tik per LNK.