ŽMONĖS 2017: išrinkite Mylimiausią aktorę ir aktorių!

ŽMONĖS 2017: pretendentai į Mylimiausių aktorės ir aktoriaus titulus
ŽMONĖS 2017: pretendentai į Mylimiausių aktorės ir aktoriaus titulus
Šaltinis: „Žmonės“
2017-01-19 11:38
AA

Sausio 22-osios vakarą vyksiančioje Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonijoje bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, komikai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės ir netgi socialinių tinklų žvaigždės. Kas vertas apdovanojimo, balsuodami nuspręsite jūs.

Žiūrovams jie atiduoda visą save, ir tai daro kasdien. Gyvename su jais televizijos ekrane, ašarojame su jais teatro scenoje, jaudinamės su jais kino aikštelėje...

Mylimi aktoriai mums tokie artimi, kad sutikę juos gatvėje trokštame apkabinti. Jie turi daug veidų, kuriais galėtų prisidengti, bet neslepia ir savo tikrojo: kasdienybėje daugelis jų – paprasti, mieli ir draugiški, be žvaigždės išdidumo auros virš galvos, bet su visu glėbiu žavesio ir charizmos.

„Džentelmenai renkasi blondines“, – tvirtina Holivudo klasikai. Lietuviškoje scenoje ir ekrane seksualiausios blondinės statusas, be abejonės, priklauso Inetai STASIULYTEI.

Ineta Stasiulytė / „Domino“ teatro nuotr.

Pritrenkiančios kūno formos (o ji valgo tikrai ne vien salotų lapus!), profesionalios šokėjos gracija (kuriai net mylimasis Deividas Meškauskas neturėtų ko prikišti) ir velniškai žibančios akys – Inetos vizitinė kortelė, o tie, kurie pastebi ne tik išvaizdą, nesunkiai joje įžvelgia jautrią ir talentingą asmenybę.

„Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimą ji gavo būdama vos dvidešimt trejų, o kiek puikių vaidmenų dar turėjo po to – būtų sunku ir suskaičiuoti. Režisieriai Tomos VAŠKEVIČIŪTĖS ieško tuomet, kai jiems reikia ne tik klasikinio grožio ir aktorinio talento, bet ir subtilumo, elegancijos, moteriško santūrumo.

Ineta Stasiulytė / „Domino“ teatro nuotr.
Ineta Stasiulytė / „Domino“ teatro nuotr.

Scenoje ir ekrane Toma yra turėjusi kelias dešimtis mylimųjų, bet gyvenime labiau vertina stabilius ilgalaikius santykius – jau daug metų puoselėja gražų ryšį su aktoriumi Tadu Gryn.

Jei Aušra ŠTUKYTĖ svarstytų apie galimybę turėti antrą vardą, tai tikriausiai būtų Vilma – tokiu vardu ją pažįsta, o neretai ir gatvėje šaukia didelė dalis Lietuvos.

Taip vadinosi jos herojė televizijos seriale „Moterys meluoja geriau“, bet ir visos kitos Aušros įkūnytos herojės ekrane ir „Domino“ teatro scenoje yra ne mažiau mėgiamos. Žiūrovai Aušrą myli ne tik už dideles akis ir gražius plaukus – dar už gerumą, nuoširdumą ir giliadvasiškumą.

Marius JAMPOLSKIS pramogų pasaulyje sukasi kaip vijurkas: spektakliai, televizijos serialai, kino filmai vienas po kito gula į jo ilgą kūrybinę biografiją, o kai jis uždainuoja, sielos virpesius pajunta net didžiausi kritikai. Sakoma, nepakeičiamų nėra, bet daugeliui režisierių Marius visgi yra nepakeičiamas aktorius. O namuose jis – mylintis vyras ir rūpestingas jaunas tėtis.

Ineta Stasiulytė / „Domino“ teatro nuotr.

Jei spektakliui, kino filmui, televizijos laidai ar renginiui trūksta cinkelio – pakvieskite Giedrių SAVICKĄ, ir viskas bus gerai. Nebūtinai griūsite iš juoko – jei Giedrius panorės, galite ir apsiverkti, tačiau tai bet kokiu atveju bus stiprios emocijos. Rodos, jam nė vaidinti nereikia – tik būti savimi, o paprastumas dažniausiai – genialumo požymis.

Ineta Stasiulytė / „Domino“ teatro nuotr.
Ineta Stasiulytė / „Domino“ teatro nuotr.

Žavusis Leo, arba Leonardas POBEDONOSCEVAS gali užsidaryti tarp keturių sienų, išnykti iš akių, nusidanginti į kitą pasaulio kraštą (pavyzdžiui, Balį) – ir vis tiek niekas jo Lietuvoje nepamirš, taupys jam vaidmenis spektakliuose ir filmuose, o sugrįžusį priims su duona, druska ir ovacijomis.

Lietuviškasis Johnny Deppas (tik jaunesnis ir gražesnis) turi neginčijamą talentą ne tik vaidinti, bet ir pavergti visų širdis.

Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimai ŽMONĖS 2017 – sausio 22 d. 19.30 val. tiesiogiai per LNK

Apdovanojimai „Žmonės 2017“: balsuoti visose nominacijose galite čia!