Žurnalistas Rimas Bružas su žmona Indre laukia šeimos pagausėjimo: gims ketvirtas vaikas

Rimas Bružas su žmona Indre ir sūnumi Simonu
Rimas Bružas su žmona Indre ir sūnumi Simonu
Šaltinis: Žmonės
2023-08-25 08:31
AA

Režisierius, žurnalistas ir keliautojas Rimas Bružas su žmona Indre Zykute-Bružiene gyvena laukimo nuotaikomis – porai gims ketvirtoji atžala.

Džiugią žinią apie šeimos pagausėjimą Rimas Bružas pranešė laidoje Delfi TV laidoje „Pas Editą“. Jų šeimoje bus jau šeši asmenys - pora šiuo metu augina tris vaikus.

R.Bružas taip pat prasitarė, kad ketvirtas vaikas turėtų gimti šių metų spalį.

Primename, kad 2018 m. pora susilaukė trečiojo vaiko. Apie šeimos pagausėjimą Rimas Bružas pranešė savo feisbuko paskyroje. Laimingas tėtis rašė: „Sveikas ir drūtas vyrukas šiandien pasveikino pasaulį. Daugiavaikio tėvo titulas man vis labiau patinka, o moterys yra Dievas.“

Tų metų spalio 17-ąją Rimas Bružas su kolega Aurimu Mockumi motociklais leidosi į ekspediciją „Nuo Baltijos iki Bengalijos“. Tuomet kvapą gniaužė ne tik šis užmojis, bet ir tai, kas vėliau turėjo vykti Rimo Bružo namuose. Kaip tik kelionės metu, lapkritį, Rimo žmona Indrė turėjo susilaukti atžalos. Taip ir nutiko. Vaikelis gimė šio mėnesio viduryje.

Su žmona Indre jie augina sūnų Simoną, iš ankstesnių santykių Rimas turi dukrą Mariją.

R.Bružas ir jo išrinktoji I.Zykutė susituokė 2015 m., Vilniuje.

Didelės šventės Rimas ir Indrė tuomet nerengė. Kaip Žmonės.lt sakė R.Bružas, abu jaunavedžiai šį svarbų jiems įvykį norėjo paminėti kukliai.

Pora netrukus sulaukė pirmojo vaiko, sūnaus Simono.

Žurnalistas Rimas Bružas Vilniuje vedė mylimąją odontologę Indrę Zykutę (8 nuotr.)
+2