130 kg svėrusi Ugnė numetė daugiau nei pusę savo svorio: dabar dirba dietiste ir padeda kitiems

Ugnė Radzevičienė / LNK nuotr.
Ugnė Radzevičienė / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-01-31 14:57
AA

Prieš trejus metus buvusi teisininkė pasidalino stulbinančia radikalių pokyčių istorija, kurią iki tol žinojo tik artimiausi moters draugai – Ugnė Radzevičienė per metus numetė daugiau nei pusę savo svorio. Po to Ugnės gyvenimas pasikeitė radikaliai. Ji ne tik sulaukė gausaus žiūrovų palaikymo, bet ir tapo atestuota dietiste. Šiandien Ugnė su vyru ir vaikais gyvena trijose pasaulio šalyse padeda svorį mesti žmonėms iš viso pasaulio.

„Dirbu ne tik dienomis, bet ir naktimis, nes mano klientai iš skirtingų kontinentų – Japonija, Australija, Amerika, skirtingos laiko juostos. Bet man tai patinka, aš kaifuoju nuo to”, – laidoje „Bus visko“ dalinosi Ugnė.

Šiandien pažvelgus į vos penkiasdešimt kilogramų sveriančią smulkutę moterį negalėtum net pagalvoti, kad dar visai neseniai ji svėrė 130 kg. Tris vaikus auginanti Ugnė prisipažino, kad su kiekvienu nėštumu priaugęs svoris niekur nedingdavo, o jį numesti pavyko tik radikaliai pakeitus gyvenimo būdą. Ugnė perėjo prie augalinės kilmės dietos, visiškai atsisakė cukraus ir gliuteno. Kadangi cukraus yra beveik visuose jau pagamintuose maisto produktuose, Ugnė ėmė kurti savo receptus, kuriais šiandien dalinasi su savo klientais.

Ugnė Radzevičienė / LNK nuotr.

Ugnė trylika metų sėkmingai dirbo teisininke, tačiau paklaususi savęs, ar tai tikrai ta specialybė, kuri kiekvieną dieną teikia gyvenimo džiaugsmą, moteris sau atsakė, kad ne, nepabijojo grįžti į studijas ir baigė dietologijos mokslus. Kai atrodė, kad Ugnės gyvenimas staiga virto svajone, prabėgus ketveriems metams po operacijos, tėtis pralaimėjo kovą su onkologine liga.

„Tėtis buvo vienas pirmųjų mano pacientų, aš jam iš esmės pakeičiau visą mitybą, padėjau teisingai maitintis, tačiau po ketverių metų situacija netikėtai pakrypo ir organizme atsirado metastazių. Deja, jis pralaimėjo kovą su liga”, – skaudžiais išgyvenimais dalinosi Ugnė.

Ši skaudi netektis nebuvo vienintelė Ugnės gyvenime. Vos per pusmetį moteris neteko abiejų savo tėvų. Neatlaikiusi netekties skausmo, tragiškai iš gyvenimo savo noru pasitraukė ir Ugnės mama.

„Važiavau į mokymus, mama atvažiavo pažiūrėti vaikų. Grįžtant atgal sulaukiau skambučio, kad mama pasitraukė iš gyvenimo ir tai ji padarė prie mano trijų vaikų. Skausmas išlikęs iki šiol ir jis turbūt niekada nedings”, – laidoje dalinosi Ugnė.

Apie tai, kas padėjo nepalūžti ir atlaikyti skaudžius likimo smūgius, besąlyginį vyro palaikymą bei santuokos įžadų atnaujinimą po dvidešimties metų bei dukros norą gyventi Pietų Korėjoje – jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba