Adamas Levine'as vilą Beverli Hilse parduoda trigubai brangiau nei mokėjo pats

Adamas Levine'as parduoda vilą Beverli Hilse / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Adamas Levine'as parduoda vilą Beverli Hilse / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-31 15:18
AA

Poproko grupės „Maroon 5“ lyderis Adamas Levine'as (37 m.) už 17,5 mln. JAV dolerių parduoda vilą Beverli Hilse – dainininkas tikisi gauti net tris kartus daugiau, nei prieš ketverius metus mokėjo pats.

JAV muzikinio šou „The Voice“ teisėjas Adamas Levine'as 1,48 hektarų teritoriją su joje esančiu 660 kv. m namu nusipirko 2012-ųjų spalį ir tada sumokėjo 4,83 mln. JAV dolerių.

Neilgai trukus Adamas Levine'as pasisamdė dizainerį Marką Haddawy, kuris iš esmės perdirbo namą ir jį modernizavo.

Praėjus ketveriems metams dainininkas nutarė savo valdą parduoti, tačiau gerokai brangiau – kad ir namo renovacija atsipirktų, ir dar kažkiek uždirbtų.

Parduodama vila yra uždaroje ir saugomoje namų bendrijoje, joje yra penki miegamieji ir septyni vonios kambariai, taip pat namų kino teatras, biblioteka, sporto salė, SPA procedūrų zona bei dviejų aukštų garažas su liftu. Per įstiklintas stumdomas svetainės duris galima patekti į išpuoselėtą kiemą su baseinu, teniso kortais ir krepšinio aikštele bei grožėtis atsiveriančiu vaizdu į Benedikto kanjoną.

Balandžio mėnesį Adamas Levine'as ir jo žmona, „Victoria's Secret“ angelas Behati Prinsloo, kurie rugsėjį susilauks pirmagimio, nusprendė parduoti ir savo loftą Manhatane, kurį prieš pusantrų metų įsigijo už 4,5 mln. JAV dolerių – dabar jį parduoda milijonu brangiau.

Adamas Levine'as vilą Beverli Hilse parduoda trigubai brangiau nei mokėjo pats (9 nuotr.)
+3
Adamas Levine'as ir Behati Prinsloo / „Scanpix“/AP nuotr.