Ant podiumo nuotaka tapusi Karina Krysko apie savo vestuvių puotą negalvoja: „Jos reikia nebent draugams“

Karina Krysko / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Karina Krysko / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-31 07:12
AA

Dainininkei Karinai Krysko-Skambinei vestuvių suknelę teko matuotis ne kartą. Ne kartą teko tapti ir tokios suknelės modeliu. Tačiau savo vestuvių dieną Karina taip ir nepasipuošė balta nuotakos suknia.

Už šokėjo Sauliaus Skambino Karina Krysko ištekėjo 2011 metų pabaigoje – lemtingąjį „taip“ ištarė sūnaus Majaus gimimo išvakarėse. Kaip pati sako, tiesiog „susirašė“ ir tiek.

Ar vėliau dainininkei nekilo noras dar kartą atšvęsti vestuvių, apsivilkti puošnią suknelę ir žengti prie altoriaus bažnyčioje?

„Ne. Nesu iš tų žmonių, kuriems reikia didžiulio baliaus. Nereikia man nei tos baltos suknelės, nei tos puotos. Ji reikalinga nebent draugams, giminėms. Aišku, niekada nereikia sakyt niekada. Gal kada ir užsimanysiu, bet... Kol kas nenoriu“, – Žmonės.lt prisipažino Karina.

Karina Krysko-Skambinė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak Karinos, Saulius ne kartą užsiminė, kad norėtų susituokti ir bažnyčioje, tačiau šią mintį pora vis nustumia į šoną.

„Žinau, kad jis norėtų, bet man atrodo, kad tai vargas. Vestuvės yra dviejų žmonių šventė. Mes susituokėme oficialiai, susirašėme ir šiandien mums yra gerai. O kaip bus ateityje? Nežinau, gal ir sugalvosim. Juk moterys labai dažnai keičia nuomonę“, – juokėsi Karina.

Dar kartą pasipuošti nuotakos suknele Karina turėjo progą trečiadienį Vilniaus senamiesčio galerijoje „Grafo“ vykusiame naujos „Ingrid INŽI“ mados namų kolekcijos pristatyme.

Karina Krysko-Skambinė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

K.Krysko-Skambinė tapo ne tik naujos kolekcijos reklaminiu veidu, bet ir vienu iš modelių. Karina pristatė finalinę dizainerės Ingridos Rutkauskaitės kurtą suknelę.

Dekoratyvus, nėriniais, karoliukais ir blizgiomis detalėmis puoštas rūbas atrodė išties įspūdingai. „Visada smagu apsirengti pačią gražiausią kolekcijos suknelę. Su ja jaučiuosi labai patogiai“, – sakė Karina.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pavasariškai nusiteikusios garsenybės domėjosi „Inži“ vestuvių suknelių madomis

„Inži“ vestuvinių suknelių kolekcija sudomino garsenybes (50 nuotr.)
+44
„Ingrid Inži“ pristatė užburiančią vestuvinių suknelių kolekciją (62 nuotr.)
+56