Knygą išleidusi sveikatingumo trenerė Brigita Petrulė: 10 metų be nikotino, alkoholio, kofeino

Brigita Petrulė / Oksanos Misiukienės nuotrauka
Brigita Petrulė / Oksanos Misiukienės nuotrauka
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
2024-05-13 17:21
AA

„Mėgstu sakyti, kad mityba ir sportas yra pora – tarsi moteris ir vyras, todėl negalime jų išskirti. Taip, jie gali gyventi ir po vieną, bet tik būdami kartu jaučia pilnatvę. Tad jeigu norime tikrai gerai jaustis, turime ne tik rūpintis savo mitybos įpročiais, bet ir reguliariai sportuoti“, – tikina knygos „5 sveikatingumo taisyklės“ autorė, Ispanijoje gyvenanti trenerė Brigita PETRULĖ (33).

Prieš dvejus metus panašiu laiku pasirodė pirmoji Brigitos knyga „Geros savijautos virtuvė“, kuri sulaukė didžiulio susidomėjimo, o jos autorę ir leidykla, ir sekėjai socialiniuose tinkluose skatino rašyti toliau.

„Nuolatos kuriu naujus receptus, todėl netrukus pradėjau dėlioti mintis, kokia turėtų būti antroji knyga, kokiais naudingais patarimais joje galėčiau pasidalyti“, – pasakoja. Naujos knygos pavadinimas išduoda, kad ten rasime penkias svarbiausias sveikatingumo taisykles.

„Tos taisyklės daugumai atrodo gerai žinomos, bet to neužtenka – reikia mokėti žinias panaudoti ir pritaikyti kasdienybėje, – pabrėžia autorė. – Sveikatingumas – tai