Antradienio horoskopas – balandžio 11 d.

Pilnatis / Fotolia nuotr.
Pilnatis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-04-11 06:50
AA

Šiandien – pilnaties diena Svarstyklių ženkle, kuris yra susijęs su santykiais. Taigi žemė ims svyruoti kaskart, kai santykiuose nebus darnos. Ir tai dar ne viskas. Stengsimės arba būsime priversti pasistengti, kad viena santykių lėkštė nenusvertų kitos. Harmonijai ir pusiausvyrai atgauti rasime sprendimų, ryšimės kai ko atsisakyti, su kai kuo atsisveikinti ir kai ką atlikti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų santykių srityje pilnatis, todėl šiandien asmeninė ar dalykinė partnerystė ne vien jūsų nerimo vieta. Kai viešos situacijos vers jus keisti senų santykių pobūdį, veikite tyliai ir taisykite senas klaidas. Būdami altruistiški, dėkingi, pasiaukojantys ir pasiruošę pamiršti save dėl kitų, būsite apdovanoti santykių harmonija.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Santykiai su kolegomis ir jūsų santykis su jūsų kasdienėmis pareigomis šiandien neduos ramybės ir skatins keisti esamas aplinkybes. Neseniai įgytos žinios ar pakitęs požiūris padės kitaip pažvelgti į tai, kas vyksta darbe. O visa įgyvendinti jums padės bičiuliai ar kolegos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl pilnaties šiandien aktualūs bus jūsų santykiai su vaikais, romantiniai ryšiai, tai, kaip jaučiatės save išreikšdami kūryboje, pramogaudami ar užsiimdami mėgstama veikla. Kažkas atskleis, kaip paleisti pavėjui ir niekada neprisiminti to, kas jums trukdo patirti svarbiausia – gyvenimo džiaugsmą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip bendrauti su skirtingų Zodiako ženklų atstovais

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Į pirmą planą šiandien iškils būtinybė rasti ramybę ir sukurti harmoniją namuose tarp artimųjų. Jūsų partneriai neleis gyventi taip, kaip gyvenote iki šiol. Dėl trokštamo tikslo kai ką teks paleisti. Tame sąraše gali būti netikusios pažiūros, nepakankamai įsisavintos žinios ar toli gyvenantys žmonės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien artimoje aplinkoje reikės jūsų dėmesio ir pastangų kai ką pasikartoti. Keisti santykius su kaimynais, broliais, seserimis ir tais, kuriuos sutinkate kasdien socialiniame tinkle ar gatvėje jus ragins kasdienės situacijos ir savijauta. Nesuklysite išmesdami jums nereikalingas kitų žmonių dovanas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pilnatis gali sustiprinti nerimą dėl jūsų vertybių, talentų ir uždarbio ir atverti akis, kaip jūsų reikalus pagerinti. Nuospaudą galbūt užmins tie, kurie paprašys jus nupirkti jiems kiek per brangų daiktą. Padarysite norimą tvarką, pasižvalgę savo partnerių ir oponentų stovykloje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų ženkle pilnatis, todėl svarbiausias asmuo, su kuriuo turite susitarti esate jūs pats. Apie tai jums primins nesklandumai namuose, kurie privers keistis ir keisti tai, kaip jūs save pateikiate kitiems. Jei jums gyventi taikoje su savimi trukdo prasta savijauta, netikę santykiai su kolegomis ar nemiela veikla – imkitės veiksmų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ne koks santykis su savo praeitimi ir savo vidiniu pasauliu bus jūsų liūdesio priežastis, taip pat tai ir skatins nesustoti. Kovoti beprasmiška, bet verta pasikliauti ausis pasiekiančia informacija. Atleiskite, atsiprašykite, atlikite savo baimių ir prisirišimų atranką, pasilikdami tik tai, kas padeda patirti džiaugsmą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

su bičiuliais jus liūdins ir džiugins, ypač tuomet, kai būsite per mažai vertinami ar iškils kokių su pinigais susijusių aktualijų. Regis, bus noro ir prasmės peržiūrėti draugų ir bendražygių sąrašus, iš kurių iš tiesų bus ką išbraukti. Nesuklupsite, pasitarę su savo šeima ar su savo sąžine.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų noras kuo gražiau pasiekti savo tikslus šiandien bus beveik neįgyvendinamas dėl nestabilių santykių su vadovais ar abejonių dėl profesinių siekių. Jūsų elgesys bus paskata nepalikti visko taip, kaip buvo. Paklausykite, ką aplink šneka žmonės, ir galbūt suprasite, ko atsisakyti ir kaip elgtis, kad laimė būtų jūsų rankose.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujas leidinys „Joga ir ajurveda“ – laimingam gyvenimui

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei jūsų tolimų kelionių, studijų, leidybos ar reklamos planai šiandien apsiverstų aukštyn kojomis, o santykiai su toli gyvenančiais taptų opūs, galite suversti kaltę pilnačiai. Tačiau neskubėkite priminti kitiems senų nuoskaudų, o pabandykite peržiūrėti savo neišnaudotus gabumus ir kai ko iš savo daugybės planų atsisakykite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Įvykiai komandoje jums šiandien gali pasufleruoti, kodėl per daug ar per mažai pasitikite kitais. Be to, jei kiti jums dovanoja ar siūlo ne tai, ko jūs tikitės, ir jei jūsų nepriima į jums patrauklius projektus, išdrįskite pažvelgti į veidrodį. Vykite šalin tai, kas jums trukdo tikėti savimi, ir parodykite, kuo esate ypatingi.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė