Ar žinote, kokios nuotraukos pritraukia sėkmę? Peržiūrėkite telefone esamas!

Mobilusis telefonas. / Fotolia nuotr.
Mobilusis telefonas. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-02 19:30
AA

Šiais laikais fotografuojamės vos ne kasdien ir darome tai jau ne fotoaparatais, bet dažniausiai telefonais. Ar žinote, ką apie jus byloja telefono ekrano nuotrauka, ir apskritai – kaip pritraukti sėkmę fotografijomis?

Psichologai teigia, kad tai, ką darome nuolat veikia mūsų pasąmonę, taigi jei jūsų telefono ekrane puikuojasi „teisinga“ nuotrauka, ji jus programuoja sėkmingam, laimingam ir visapusiškai geram gyvenimui.

Kiek kartų kasdien pažvelgiate į savo telefoną? Sunku būtų net suskaičiuoti! Tad pamąstykite, kaip dažnai matote vieną ir tą patį vaizdelį, išsaugotą ant telefono ekrano. Psichologai teigia, kad tai, ką darome nuolat veikia mūsų pasąmonę, taigi jei jūsų telefono ekrane puikuojasi „teisinga“ nuotrauka, ji jus programuoja sėkmingam, laimingam ir visapusiškai geram gyvenimui. Problema tik ta, kad tokia nuotrauka – kiekvienam individuali. Kaip nėra vieno recepto pasveikti, taip nėra ir vienos nuotraukos, kuri visus įkvėptų kurti sėkmingą gyvenimą. Nes skiriasi mūsų patirtis, gyvenimo būdas, požiūris ir daugelis kitų dalykų.

Kiekviena nuotrauka – norų vizualizacija

Bet kokia nuotrauka, kurią išsirenkame ir išsaugome telefono ekrane, dalijamės feisbuke ar kabiname ant savo namų sienos, pirmiausia rodo mūsų pasąmoninius troškimus. Ji – lyg mūsų kuriama ideali istorija. Kaskart pažvelgdami į šią fotografiją pasąmoningai vis prisimename, koks yra mūsų gyvenimo tikslas, norai ir troškimai. Psichologai teigia, kad toks metodas yra labai veiksmingas, nes tam tikros nuotraukos pasirinkimas yra tarsi suformuluotas noras.

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 dalykai, apie kuriuos turėtumėte pagalvoti, jei ruošiatės fotosesijai

Tiesa, nebūkime primityvūs. Visi nori būti turtingi, tačiau jei jūsų telefono užsklandoje banknotų fotografija tikrai nebus palankiausias variantas pinigams į jūsų gyvenimą pritraukti. Nuotrauka turi kelti emocijas. Kaip kaskart žiūrint į citriną burnoje išsiskiria daugiau seilių, taip ir žiūrint į nuotrauką, kuri turi atnešti jums turtus, turėtų apimti saldus jausmas, kad prabangus gyvenimas – ranka pasiekiamas, kad tai kone jūsų dabartinė būsena, kada galite sau leisti kone viską. Tai galėtų būti ir dovanų dėžutė, ir gurmaniškas maistas, ir išskirtinė gėlių puokštė ar jūsų asmeninė nuotrauka, kurioje atrodote taip puikiai, kaip niekada.

Kelionių nuotraukos / Shutterstock nuotr.

Lygiai tas pat su visomis gyvenimo sritimis. Ar atkreipėte dėmesį, kad sporto klubų salėse neretai būna pakabinti idealių figūrų sportininkų plakatai? Jie verčia mus ne tik labiau stengtis treniruotis, bet ir veikia pasąmonę, o tokiu būdu kur kas lengviau pasiekti norimą rezultatą.

Geriausia – jūsų daryta nuotrauka

Be visų kitų trokštamų dalykų, vienas svarbiausių gyvenime – jausti saugumą, kurį teikia tiek pinigai, tiek gera sveikata, o svarbiausia – geri tarpusavio santykiai, šeima. Tad pačių darytos ir nuolat su savimi nešiojamos popierinės ar mobiliajame telefone laikomos artimųjų nuotraukos – didžiausias sėkmės garantas. Ką dar reikia žinoti apie sėkmę nešančias nuotraukas?

  • Ir iš telefono, ir iš namų išmeskite tas nuotraukas, kuriose sau nepatinkate. Jos siurbia jūsų energiją, nes kaskart matydami nemielą atvaizdą pasijuntate prastai.
  • Šypsokitės, kai jus fotografuoja, o tai lengviausia daryti, kai galvojate apie ką nors malonaus. Žmonės, kurie nuotraukose plačiai šypsosi, gyvenime pasiekia kur kas daugiau nei paniurėliai.
Mergina, telefonas, nuotrauka / Shutterstock nuotr.
  • Jeigu jums ką tik labai pasisekė, neskubėkite fotografuotis ir savo sėkme dalintis socialiniame portale. Palaukite, kol jūsų sėkmė įsitvirtins, nebeatrodys stebuklinga, o taps jūsų kasdienybe. Štai tada galite ja dalintis su kitais. Tik tokiu atveju ją palaikys kosmoso siunčiama teigiama energija.
  • Ant darbo stalo pasistatykite daugiausia teigiamų emocijų keliančią fotografiją. Ji nebūtinai turi būti asmeniška. Tai gali būti ir vietovės, į kurią labai norėtumėte nukeliauti atvaizdas. Svajonės tam ir yra, kad pildytųsi. Tad pasąmonėje įsitvirtinęs vaizdas netruks pritraukti ir tokią realybę.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!