Atsiverskite naująjį žurnalo „Ji“ numerį

Žurnalo „Ji“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Rugpjūčio 19-oji – Pasaulinė fotografijos diena. Ta proga 33-iajame žurnalo „Ji“ numeryje siūlome į nuotraukas pažvelgti kitu kampu.

Parapsichologas Vladimiras Azanovas sako, kad nuotrauka – lyg dantų šepetėlis. Asmeninis dalykas, kurio nereikėtų viešinti, jei nesame vieši žmonės. Jūsų ar šeimos narių atvaizdas joje yra tarsi prisijungimo prie jūsų biolauko raktas. Tačiau specialistai taip pat pataria nuotraukų nekarpyti, nelankstyti ir neplėšyti. Kodėl, sužinosite atsivertę numerio temą „Nuotraukos magija“.

Šįkart mūsų žurnalo viešnia Aušra Prasauskaitė. Svajonių gyvenimą kūrusi Paryžiuje ir Londone įkvepiančių projektų ji kurti grįžo į Lietuvą. „Visiems linkėčiau pasisemti patirties svetur ir ją pritaikyti mūsų šalyje“, – sako mados ir gyvenimo būdo komunikacijos agentūros A|PR įkūrėja, knygos „Moterys. 12 įkvepiančių istorijų“ autorė. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Bilietas į Paryžių atvėrė duris į pasaulį“.

Žmonija pasiekė tokį lygį, kai gali ne tik gana lengvai nukeliauti į kosmosą, bet ir namuose naudoti robotizuotus daiktus. Grožio industrija taip pat neatsilieka: kuria tobuliausias išmaniąsias priemones. Pristatome kelias revoliucingiausias straipsnyje „Išmanusis grožis“.

Na, o mėgstančioms tauriųjų metalų papuošalus, siūlome atsiversti straipsnį „Auksas ar sidabras?“. Vienos moterys renkasi vien tik sidabro papuošalus, neva, jie tinka kiekvienai progai, o auksas pernelyg įnoringas metalas. Kitos tvirtina, kad be auksinių žiedų, auskarų ir grandinėlių neištvertų nė dienos. Pasidomėjome šių brangiųjų metalų savybėmis, kam kuris tinka ir kaip šiuos papuošalus prižiūrėti.

Išsausėjusi makštis trukdo intymiems santykiams, patirti kūniškus malonumus. Dėl to sueitis daugeliui tampa skausminga ir dingsta noras mylėtis. Kodėl taip nutinka skirtingo gyvenimo tarpsniais ir kaip sau padėti, sužinosite atsivertusios straipsnį „5 išsausėjusios makšties priežastys“.

Bene mėgstamiausias daugelio moterų kino žanras yra romantinės dramos. Reta nėra mačiusi „Titaniko“, „Užrašų knygutės“, „Bridžitos Džouns dienoraščio“ ar „50 pilkų atspalvių“. Tačiau ar kada pagalvojote, kad visos aistra ir meile spinduliuojančios scenos pareikalavo didžiulių aktorių ir visų filmo kūrėjų pastangų? Pavyzdžiui, sukant kino juostą „Titanikas“, aktorė Kate Winslet scenoje, kur ji įbrenda į ledinį vandenį ir keliauja gelbėti prirakinto mylimojo, išties labai sušalo ir susirgo plaučių uždegimu... Plačiau apie tai – straipsnis „Kita romantinių filmų pusė“.

Nepamiršome ir smaližių! Šios vasaros naujovė – glotnučiai, kurie patiekiami ne taurėse, o dubenėliuose ir valgomi šaukštu. Puošdama juos neribokite fantazijos, antraip prarasite pusę smagumo! Receptų rasite straipsnyje „Madingieji glotnučiai“. Taip pat siūlome pasigaminti įvairių karpačo patiekalų (rubrika „VIRTUVĖ / 4 karpačo receptai“).

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Skaitykite daugiau