Aurelijus Veryga – apie Editos Mildažytės situaciją: „Nereikia perlenkti lazdos“

Aurelijus Veryga ir Edita Mildažytė / Irmanto Gelūno nuotr.
Aurelijus Veryga ir Edita Mildažytė / Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-22 09:22
AA

Buvęs Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga neliko abejingas šių dienų aktualijai ir pasisakė apie Editos Mildažytės situaciją. Politikas teigė, kad laidų vedėja ir taip sulauks atitinkamos bausmės, todėl nereikia perlenkti lazdos ir iš žmogaus atimti jo mylimos veiklos.

Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Aurelijus Veryga pasidalijo savo mintimis apie šiomis dienomis daug atgarsių sulaukiančią Editos Mildažytės situaciją. 

„Šį kartą istorija pasibaigė santykinai laimingai ir be aukų“, – savo įrašą tokiais žodžiais pradėjo politikas.

„Nuobauda yra būtina, kad žmogus suprastų turintis problemą ir įgautų motyvą ją spręsti.
 
Tačiau niekada nereikia perlenkti lazdos. Jei žmogus eis gydytis ir spręsti priklausomybių problemų, tuomet mėtymas iš darbo ir laidų stabdymas neturės jokios prasmės.
 
Dabar svarbiausia neneigti problemos ir ieškoti pagalbos. Naktis būna tamsiausia prieš aušrą“, – rašė Aurelijus Veryga.

Apie Editos Mildažytės situaciją šią savaitę pasisakė ir daugiau žinomų žmonių. Daugelis jų skatino nutraukti viešą Linčo teismą ir nustoti teisti.

Žmonės.lt primena, kad sekmadienio vakarą portalas lrytas.lt pranešė, jog neblaivi E.Mildažytė policijos pareigūnams įkliuvo Vilniuje, Nemenčinės plente, apie 16 val.

Portalo šaltinių duomenimis, policija sulaukė skambučio dėl įtartinai važiuojančio automobilio „Honda“. Policijos pareigūnai netrukus sustabdė automobilį, prie kurio vairo sėdėjo E.Mildažytė. Jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

Edita Mildažytė/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Žinomos žurnalistės ir laidų vedėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus. Baudžiamajame kodekse už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

Dėl įvykusio incidento neaiškus tapo ir E.Mildažytės laidų likimas LRT. Spalį buvo numatytas jos naujos laidos startas, tačiau esamomis aplinkybėmis šis klausimas bus pergalvotas.