Baltoje vakarienėje – S.Burbaitės ir D.Laukio debiutas: pirmąkart kartu pasirodė viešumoje

Vilniuje dešimtą kartą surengta „Le Diner en Blanc“ vakarienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Vilniuje dešimtą kartą surengta „Le Diner en Blanc“ vakarienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-25 20:20
AA

Penktadienį Vilniuje jau dešimtąjį kartą vyko renginys „Le Dîner en Blanc“ (liet. „Vakarienė baltai“). Į jį suplūdo baltai išsipuošusi minia, tarp jų – ir neseniai apie jausmus vienas kitam prakalbę „Mis Lietuvos 2013“, tinklaraštininkė ir didžėjė Simona Burbaitė bei atlikėjas, renginių organizatorius Dovydas Laukys.

„Tai mano vienas laukiamiausių ir fotogeniškiausių metų renginių“, – taip apie „Le Dîner en Blanc“ sako S.Burbaitė.

S.Burbaitė su draugų kompanija jame dalyvavo šeštąkart. Anot S.Burbaitės, sugrįžti vėl ir vėl traukia šventės atmosfera, kuri kiekvieną kartą gniaužia kvapą – baltai apsirengę žmonės, papuošti stalai, vieningumo jausmas, vis kita išskirtinė renginio vieta.

Vilniuje dešimtą kartą surengta „Le Diner en Blanc“ vakarienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

„Man ši vakarienė tapo išskirtinėje erdvėje kokybiškai praleisto laiko su mylimiausiais žmonėmis tradicija. Tai – galimybė kelioms valandoms nusikelti į magišką erdvę, kurioje praleistas laikas bus nepamirštamas. Be to, visame Baltos vakarienės pasiruošimo procese tiek žavesio ir bendrumo su kartu dalyvaujančiais draugais: iki paskutinės minutės nežinai, kur viskas vyks, pats turi atsinešti stalus, kėdes, baltas staltieses, pasirūpinti stalo dekoracijomis, vaišėmis, todėl visi pasiskirto, kas ir už ką yra atsakingas“, – sako Simona.

Vilniuje dešimtą kartą surengta „Le Diner en Blanc“ vakarienė (72 nuotr.)
+66

Kalbos apie S.Burbaitės ir D.Laukio santykius netilo ilgą laiką. Visgi apie juos D.Laukys viešai prakalbo tik liepą Delfi TV laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“. Paklaustas apie slepiamą romaną, Dovydas tik šyptelėjo.

„Mes neslepiam, bet mes niekur su Simona neskubam. Aš jai jaučiu didžiulę pagarbą“, – Delfi TV laidoje kalbėjo D.Laukys ir pridūrė, kad jiedu su Simona susipažino prieš Argentinoje filmuotą šou „Tangomanai“. Tiesa, pridūrė Dovydas, šou metu į romantiškus santykius jiedu dar nesileido.

Vis dėlto Dovydas atviravo, kad šiltus jausmus Simonai pajuto tango pamokų metu. „Viskas prasidėjo nuo tango pamokų. Nuo to, kad mes porą kartų pašokom kartu. Ji mane sužavėjo, nes ji yra tiksli, faina, ambicinga, pagarbos turi žmonėms, rimtai žiūri, ji atvira santykyje. Neatrodo, kad linkusi pikta daryti, neatrodo, kad turi paslėptų tikslų. Ji savas žmogus“, – laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“ kalbėjo jis.

Dovydas Laukys ir Simona Burbaitė / Leono Somovo nuotr.

Nors simpatiją Simonai pajuto dar Argentinoje, paklaustas, ar jo nuo užmojų nesustabdė faktas, kad Simona yra ištekėjusi, D.Laukys atšovė: „Tai aišku, kad sustabdė. Nieko ir nebuvo. Aš niekada nenorėčiau, kad kas nors man taip padarytų ir niekada nenorėčiau kitam žmogui taip padaryti. Todėl Simona tvarkėsi taip, kaip ji tvarkėsi, visiškai pilnai, be jokio spaudimo, darė, kaip ji pati norėjo – laidoje kalbėjo D.Laukys. – Ji susitvarkė pirmiausiai (išsiskyrė – red. past.) ir tada mes pradėjome daugiau bendrauti.“

R.Mackevičiui paklausus, ar nemano, jog jis buvo S.Burbaitės skyrybų su vyru priežastis? Dovydas svarstė: „Aš šiek tiek galvojau apie tai... Daug su Simona nesame kalbėję apie tai... Aš manau, kad jei statysime santykį ir būsime kartu, daug laiko praleisime kartu, aš sužinosiu šitą dalyką.“

Dovydas Laukys / Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto R.Mackevičiui pasitikslinus, ar jau dabar gali jį su S.Burbaite vadinti pora, Dovydas tik mįslingai atsakė, kad jiedu niekur neskuba.

„Mūsų santykiai tokie, kad mes neskubame, – Delfi TV laidoje tarė jis ir paklaustas, ar yra įsimylėjęs, ilgai mąstęs pridūrė. – Kodėl aš čia vaidinu, kad man reikia ilgai mąstyti? Jo, jaučiuosi įsimylėjęs.“

Praėjusiais metais tiek Simona Burbaitė, tiek Dovydas Laukys nutraukė neilgai trukusias santuokas. Kurį laiką netilo kalbos, kad po nesėkmingų santykių jie tapo pora.

Nors Simona ir Dovydas apie tai garsiai nekalbėjo, jiedu dalyvavo šokių projekte Argentinoje „Tangomanai“, kuriame buvo galima pastebėti jų artimesnes akimirkas.

Sugrįžę po projekto į sostinę, pora taip pat vis dažniau buvo matoma viešumoje kartu. O praėjus kuriam laikui pora nusprendė nebeslėpti savo jausmų – bendrais kadrais ėmė dalintis socialiniuose tinkluose.