Beata Nicholson įspėja moteris, norinčias greitai numesti svorio: „Turiu jus nuvilti“

Beata Nicholson / Asmeninio albumo nuotr.
Beata Nicholson / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-22 10:58
AA

Nuo praėjusių metų rudens kulinarinių knygų ir televizijos laidų autorė Beata Nicholson turi reikalų su interneto sukčiais – šie neteisėtai naudoja jos atvaizdą „svorio metimų lašiukų“ reklamai. Iš patiklių ir svorio numesti trokštančių moterų pinigus išviliojantys apgavikai – vis dar nesugauti, nors Beata ir kreipėsi į policiją. Negana to, jos nuotraukos ir toliau vagiamos, o pati ji sulaukia apgautų moterų žinučių.

Dėl šios situacijos Beatai Nicholson darosi pikta – sukčiai ne tik neteisėtai naudoja jos atvaizdą savo reklamoms ir apgaudinėja klientes, bet ir skatina netinkamą požiūrį į kūną bei svorio metimą.

Norėdama įspėti kitus ir skatinti sąmoningą, apie tai B.Nicholson prakalbo feisbuke. Savo įrašu ji sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Beata Nicholson / J.Stacevičiaus nuotr.

„Sniegas nutirpo, o LAŠINIAI?

SKAITYKITE IR PADĖKITE MOTERIMS, kurios yra apgaudinėjamos KASDIEN. Tai aš apie apgaules ir tas vargšės moteris, kurioms labai atsibodo jų lašiniai, ir tada bet koks pažadas skamba kaip išsigelbėjimas.

Jau nuo rudens LIETUVOJE sukčiai vagia mano nuotraukas, reklamuoja SVORIO METIMO LAŠIUKUS su mano nuotrauka. Ten jie prikūrę istorijų ir prisirinkę nuotraukų iš interneto, pasakoja, kaip aš per 2 savaites numečiau 12 kg. Man, aišku, paskaičius tas istorijas ir dar kai atrandu tų apgautų moterų žinutes, iš ausų eina DŪMAI piktumo..Tai dar kartą prašau jūsų – APSAUGOKITE SAVO MAMAS IR TETAS, gal mažai naudojasi google ir PASAKYKITE, kad tai yra grynų gryniausia apgaulė.

Sukčiai naudojasi Beatos Nicholson atvaizdu / Asmeninio albumo nuotr.

Ten schema tokia – įvedi savo telefoną, jie tada paskambina, pripudrina smegenis, įtikina pirkti ne vieną, o kokius 3 buteliukus ir išleidžiat 100 eurų vandenėliui. Moterys išleidžia pinigus, o toliau jau žinom, kas būna. Tada dar man rašo piktas žinutes....Man tai tiesiog gaila jų ir pikta dėl tų sukčių, kurie veikia visose Baltijos šalyse ir yra sunkiau pagaunami. Rašiau aš policijai, bet kas iš to?

Tai gal pagrindinis dalykas, kurį norėčiau, kad visos SUPRASTUME. Mūsų kūnas yra MŪSŲ DIDŽIAUSIAS TURTAS. Kai jis pasiligoja ir nebeveikia, baigiasi visi džiaugsmai gyvenimo. DIDELIS VIRŠSVORIS YRA PROBLEMA. Aš su savo viršsvoriu „dirbu“ visą gyvenimą. Bet jau 3 metus atradus esu KASDIENĮ sportą. IR turiu jus nuvilti – ESU TOKIA PATI. Mano svoris svyravo tik plius minus 10 – 12 kg, kai laukiausi savo vaikų. Ploniausia buvau, kai žindžiau Hariuką ir Danuką.

Maistas man yra gyvenimas ir malonumas, labai mėgstu valgyti skaniai ir DAUG. Tikrai valgau DAUGIAU nei šiaip žmogus, todėl ir nesu fitneso modelis. Lieknėjimo tema esu išleidus dvi knygas. „Viskas suskaičiuota“ – jei laikysitės 2 savaites to mitybos plano, TIKRAI pamatysite rezultatus. Kita knyga ir mano mėgstama tema yra „Sutramdyta meška“. Ta knyga pakeis jūsų gyvenimą, jei tikrai perskaitysite ir įsiklausysite, ką apie valgymą pasakoja psichologė ROSITA KANAPECKAITĖ.

STEBUKLŲ NĖRA, bet yra meilė ir pagarba savo kūnui, judėjimo džiaugsmas ir natūralus maistas. Pasidalinkite su tomis, kam aktualu. Melo kojos TRUMPOS!“, – dalijosi Beata Nicholson.

Fotogalerija:

Beata Nicholson (14 nuotr.)
+8
Beata Nicholson (24 nuotr.)
+18