Ant M.A.M.A raudonojo kilimo – B.Nicholson su dukra Izabele: į šou atvyko dėl vieno atlikėjo

Beata Nicholson su dukra Izabele / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Beata Nicholson su dukra Izabele / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-28 09:09
AA

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje griaudėjo M.A.M.A apdovanojimai. Raudonuoju kilimu žengė būrys garsiausių žvaigždžių, tarp jų ir – televizijos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su dukra Izabele. Žaviai pasipuošusios damos šiame renginyje suspindo pirmą kartą.

„Gera pabūti tarp žvaigždžių“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt šmaikštavo B.Nicholson.

Pirmąkart žengdamos M.A.M.A raudonuoju kilimu B.Nicholson su dukra Izabele nestokojo gerų emocijų. Renginyje tauškėjo kaip geriausios draugės.

„Puiki nuotaika šį vakarą. Išduosiu, kad dar niekad nesu buvusi M.A.M.A apdovanojimuose, tad tai yra pirmas kartas tiek man, tiek mano dukrai Izabelei. Labai smagu“, – šyptelėjo televizijos laidų vedėja.

Beata Nicholson su dukra Izabele / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Raudonuoju kilimu žengusi B.Nicholson renginiui pasirinko ryškiai rožinę suknelę, o jos dukra – tamsesnius atspalvius. Pašnekovės tik nusikvatojo – džiugu, kad ilgai ruoštis M.A.M.A apdovanojimams nereikėjo. Tiesa, juokėsi jos, šmaikščių pokalbių ir diskusijų dėl Izabelės suknelės ilgio tikrai buvo.

„Kaip ir matėte instagramo nuotraukoje, dar prieš renginį buvo sprendžiamas dukros suknelės klausimas, ar tinkama, ar ne per trumpa, – šmaikštavo Beata. – Bet čia tik juokas buvo. O aš pati tikrai neilgai ruošiausi, nes suknelę turėjau. Manau, kad sukneles reikia dėvėti ne po vieną kartą, tai to ir paisau. Šią suknelę nusipirkau rugpjūčio mėnesį savo vyro brolio gimtadieniui. Jau ji kartą dėvėta.“

Beatai antrino ir jos dukra Izabelė. „Džiaugiuosi, kad ir man neteko ilgai ieškoti suknelės. Ją tiesiog išsinuomojau. Labai patiko, iškart pajutau, kad dera prie mano stiliaus. O ir su mama nereikėjo taip jau ilgai derinti savo įvaizdžio, kaip čia sakoma“, – juokdamasi sakė Izabelė.

Beata Nicholson – keturių vaikų mama. Ar jai buvo sunku išsirinkti su kuo eiti į apdovanojimus? Sulaukusi tokio klausimo, Beata nė nesusimąsto:

„Tikrai ne, – atšauna televizijos laidų vedėja. – Izabelė labiausiai norėjo čia ateiti. Ji sakė: „Mama, eikime kartu į M.A.M.A. Aš tada paskambinau organizatoriams ir paklausiau, ar galėčiau ateiti su dukra. Tikriausiai nebūčiau atėjusi, jei ne Izabelė. Esu čia dėl šios priežasties“, – atviravo pašnekovė.

Beata Nicholson su dukra Izabele / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

M.A.M.A apdovanojimai – muzikinis renginys, tad, be jokios abejonės, daugiausiai pokalbių užkulisiuose virė apie muziką. Beata portalui Žmonės.lt atskleidė, kad jų namuose dažnai skamba lietuviška muzika. Dukra turi ir mėgstamiausią atlikėją, dėl kurio taip ir užsigeidė keliauti į M.A.M.A apdovanojimus.

„Klausomės labai daug lietuvių atlikėjų, nors mūsų skoniai yra visiškai nepanašūs. Aš čia atėjau dėl Jaručio“, – juokdamasi prisipažino Izabelė.

„Taip. Izabelė atėjo dėl Jaručio, norėjo su juo nusifotografuoti, tai ir padarė. Planas įvykdytas“, – pridūrė Beata. Ji teigė, kad ir pati yra susikūrusi lietuviškos muzikos grojaraštį, kurį mėgsta klausyti su savo vaikais.

„Aš labai mėgstu klausytis lietuviškos muzikos. Kaip tik vakar klausiausi Monikos Linkytės eurovizinės dainos. Buvau tiesiog nustebina, kokia nuostabi yra šį daina! Tikiuosi, kad Monika išvyks į „Euroviziją“. O ir šiaip klausau ne tik Linkytės. Turiu grojaraštį, kuris vadinasi „Baby songs“, jame – ir Justino Jaručio „Rugpjūtis“, ir Vaido Baumilos „Tavo veidas“, ir „Sisters on wire“ daina „Mėlyna mėlyna“, ir Sauliaus Prūsaičio – „39“. Daug dainų“, – portalui Žmonės.lt atskleidė B.Nicholson.

Fotogalerija:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374