Billas Gatesas po skyrybų su Melinda vėl nėrė į meilę – paaiškėjo, kas jo naujoji draugė

Billas Gatesas ir Paula Hurd  / Vida Press nuotr.
Billas Gatesas ir Paula Hurd / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-02-09 08:26
AA

Pranešama, kad milijardierius ir vienas iš „Microsoft“ įkūrėjų Billas Gatesas (67) jau daugiau nei metus susitikinėja su Paula Hurd, vieno iš „Oracle“ vadovų Marko Hurdo našle.

„Jie yra neišskiriami, – trečiadienį laikraščiui „Daily Mail“ sakė vienas poros draugas. Jie kartu jau daugiau nei metus, o ji visada apibūdinama kaip paslaptinga moteris, tačiau jų artimiausiam ratui nėra paslaptis, kad jie palaiko romantiškus santykius.“

Paulos vyras mirė 2019 m. spalį, būdamas 62 metų, po, kaip pranešama, kovos su vėžiu. Apskaičiuota, kad mirties metu jo turto vertė siekė 500 mln. dolerių.

Markas 2005-2010 m. vadovavo kompiuterių ir spausdintuvų gamintojai „Hewlett-Packard“. Jis pasitraukė dėl seksualinio priekabiavimo skandalo ir po mėnesio pradėjo dirbti bendrovėje „Oracle“.

Tuo tarpu Paula kadaise dirbo technologijų srityje, o dabar yra renginių planuotoja ir filantropė.

Billas Gatesas ir Paula Hurd / Vida Press nuotr.

60 metų Paula ir 67 metų Gatesas bendrauja tuose pačiuose sluoksniuose, o prieš Marko mirtį jų keliai susikirto dėl bendros meilės tenisui. Jie buvo nufotografuoti sėdintys toje pačioje ložėje per teniso mačą 2015 m.

Praėjusį mėnesį ji ir vienas „Microsoft“ įkūrėjų buvo pastebėti kartu stebintys vyrų vienetų finalą „Australian Open“ turnyre Melburne, Australijoje. Jie dar labiau pakurstė gandus apie romaną, kai buvo pastebėti kartu vaikštinėjantys po Australijos miestą, tačiau tuo metu ji nebuvo identifikuota.

Paula ir Markas turėjo dvi bendras dukteris – Kathryn ir Kelly.

Savo ruožtu B.Gatesas 27 metus buvo vedęs dabar jau buvusią žmoną Melindą Gates. Jų skyrybos galutinai užbaigtos 2021 m. rugpjūtį.

Jis ir 58 metų Melinda turi tris bendrus vaikus: Jennifer, 26 m., Rory, 23 m., ir Phoebe, 20 m.

Billas, kurio turtas siekia 106 mlrd. dolerių, 2022 m. gegužės mėn. laidoje „Today“ prisipažino, kad santuokoje su Melinda sukėlė skausmą, tačiau atsisakė aptarti detales.

Skyrybų įkarštyje verslo magnatas prisipažino, kad daugiau nei prieš 20 metų turėjo romaną su „Microsoft“ darbuotoja.