M.Gates po skyrybų su B.Gatesu užmezgė naują romaną: atskleista, kas jos išrinktasis

Melinda Gates, Jonas Du Pre / Vida Press, „Instagram“ nuotr.
Melinda Gates, Jonas Du Pre / Vida Press, „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-09 17:24
AA

Filantropė Melinda French Gates (58) užmezgė pirmąjį romaną po didelio atgarsio sulaukusių skyrybų su buvusiu vyru, milijardieriumi korporacijos „Microsoft“ įkūrėju Billu Gatesu. Ji jau kurį laiką matoma su buvusiu „Fox News“ žurnalistu Jonu Du Pre (63).

Filantropė Melinda Gates susitikinėja su Jonu Du Pre, buvusiu „Fox News“ korespondentu, dabar dirbančiu komunikacijos specialistu, pranešė portalas TMZ.

Neaišku, kiek laiko pora yra kartu, tačiau Jonas ir Melinda buvo kartu nufotografuoti „Nets“ ir „Celtics“ rungtynėse dar balandžio mėnesį.

Minėtas portalas taip pat pranešė, kad pora be kai kurių savo šeimos narių apsistojo „Pelican Hill“ – 5 žvaigždučių viešbutyje Newport Beach, Kalifornijoje.

Jonas Du Pre / Instagram nuotr.

Melindos Gates atstovai šios žinios kol kas nekomentuoja.

Naujasis moters mylimasis taip pat yra knygos „The Prodigal Father“ autorius Jonas Du Pre ir kartą jau buvo vedęs. Vyras su buvusia žmona Gina turi tris vaikus: sūnus Kasey ir Jonny, kurie baigė Brigamo Jango universitetą, ir Jutos universitetą baigusią dukrą Jessie.

Primename, kad pernai milijardieriai filantropai Billas ir Melinda Gatesai išsiskyrė po 27-erių drauge praleistų metų. Šį žingsnį bendrame poros gyvenime inicijavo moteris, o kaip skyrybų priežastį ji nurodė „nebepataisomą“ santuoką.

Melinda Gates, Billas Gatesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pora turi tris vaikus – Jennifer (26), Rory (22) ir Phoebe (19). Taip pat augino visavertį šeimos narį – šunį.