Nauja karališkoji nuotrauka: Charlesas III ir Williamas su žmonomis įsiamžino ypatingą vakarą

Karalius Charlesas II, karalienė konsortė Camilla, Velso princai Williamas ir Catherine / Chriso Jacksono nuotr.
Karalius Charlesas II, karalienė konsortė Camilla, Velso princai Williamas ir Catherine / Chriso Jacksono nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-02 17:51
AA

Šeštadienį viešumoje pasirodė naujausia Didžiosios Britanijos karališkoji šeimos nuotrauka. Karalius Charlesas III su žmona karaliene konsorte Camilla ir sosto įpėdinis princas Williamas su žmona Catherine prieš objektyvą pozavo ypatingą vakarą.

Didžiosios Britanijos karališkoji šeima paviešino naują karaliaus Charleso III, karalienės konsortės Camilos ir Velso princo bei princesės nuotrauką.

Naujame portrete keturių karališkosios šeimos narių juodi drabužiai išduoda apie gedulą.

Pasirodo, kad nuotrauka daryta rugsėjo 18 d., Bakingamo rūmuose, kur vyko pasaulio lyderių ir vadovų priėmimas, naktį prieš karalienės Elizabeth II laidotuves.

Regis, gedėti nebuvo kada. Karališkosios šeimos nariams prieš pat laidotuves teko ne tik bendrauti su atvykusiais svečiais, bet su šypsenomis pozuoti prieš kamerą.

Karalius Charlesas II, karalienė konsortė Camilla, Velso princai Williamas ir Catherine / Chriso Jacksono nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Jungtinės Karalystės Sosto paveldėjimo taryba rugsėjo 10 d. per istorinę ceremoniją oficialiai paskelbė Charlesą III, vyriausiąjį velionės monarchės Elizabeth II sūnų, naujuoju karaliumi. Jo žmonai Camillai atiteko karalienės konsortės titulas.

73 metų Charlesas III oficialiai davė priesaiką kaip naujasis karalius, pareiškęs, jog „puikiai suvokia suvereno pareigas ir didžiulę atsakomybę“.

Tiesa, naujas karališkasis titulas atiteko ne tik Charlesui III. Mirus karalienei Elizabeth II, o Charlesui (ankstesniam Velso princu) tapus karaliumi, princas Williamas tapo Velso princu, o jo žmona Catherine Velso princese.

Laukiančiuosius eilėje prie Elizabeth II karsto aplankė karalius Charlesas III ir princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis Williamas ir jo žmona Catherine antradienį pirmą kartą po to, kai tapo Velso princu ir princese, apsilankė Velse.

Pasveikinti karališkosios poros prie Holihedo prieplaukos Anglesio saloje prie Velso šiaurės vakarų pakrantės susirinko gausios minios žmonių.

„Nuostabu, kad Charlesas III jiems suteikė šį titulą. Vaikystėje jis visada buvo vadinamas Williamu iš Velso. Jie labai tam tinka, nes gyveno Anglesyje ir žino viską apie Velsą“, – „People“ sakė 65 metų vietos gyventoja Sarah East.

80 metų Pauline Bushrod, kuri taip pat buvo minioje, kalbėjo: „Puiku, kad jie čia atvyko. Mūsų būsimi karalius ir karalienė.“

Fotogalerijos:

Princas Williamas ir Catherine Middleton pirmą kartą po sosto paveldėjimo lankėsi Velse (12 nuotr.)
+6
Laukiančiuosius eilėje prie Elžbietos II karsto aplankė karalius Karolis III ir princas Williamas (16 nuotr.)
+10
Karolis III oficialiai paskelbtas Jungtinės Karalystės karaliumi (61 nuotr.)
+55