Bradas Pittas įsigijo brangiausią vilą Kalifornijos istorijoje: paklojo įspūdingą sumą

Bradas Pittas ir naujoji jo vila Kalifornijoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Bradas Pittas ir naujoji jo vila Kalifornijoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-14 21:37
AA

Holivudo aktoriui Bradui Pittui pastarasis laikotarpis – labai turiningas. Visai neseniai įvyko trilerio „Bullet Train“, kuriame jis sukūrė pagrindinį vaidmenį, premjera ir baigėsi pusmetį trukusi emocinga teisinė kova su Angelina Jolie dėl bendro vynuogyno Prancūzijoje. Nors mūšyje dėl nekilnojamojo turto sėkmė nusišypsojo buvusiai žmonai, B.Pitto, tai, rodos, tai labai nepaveikė: aktorius įsigijo Kalifornijoje esančią istorinę vilą Carmele, kuri, kaip teigiama, yra brangiausiai parduotas namas valstijos istorijoje.

Holivudo garsenybė Bradas Pittas gali didžiuotis naujuoju nekilnojamojo turto objektu. Neseniai jis nusipirko D.L.James‘o vilą, pastatytą 1918-aisiais Carmelo kalvose, centrinėje Kalifornijoje, praneša Wall Street Journal.

280 kvadratinių metrų ploto vila niekada nebuvo viešai pardavinėjama. B.Pitto nupirktas nekilnojamasis turtas parduotas už sutartinę kainą – teigiama, jog tai brangiausias kada nors Kalifornijoje parduotas namas.

Brado Pitto vila / „Scanpix“ nuotr.

Anksčiau ši didžiulė vila priklausė kompanijai „Searock LLC“, priklausančiai Čikagoje gyvenusiam ir šių metų pradžioje mirusiam finansų specialistui Joe Ritchie ir jo žmonai Sharon. Pora namą nusipirko 1999 metais už 4.5 milijono dolerių. Tuo tarpu B.Pittas sumokėjo beveik dešimt kartų daugiau – net 40 milijonų dolerių (apie 39 mln. eurų).

D.L.Jameso namą suprojektavo architektas Charlesas Sumneris Greene‘as XX amžiaus pradžioje. Vila pastatyta iš vietinio smiltainio ir granito. Namo viršuje puikuojasi čerpinis Viduržemio stiliaus stogas, o per langą Holivudo garsenybė galės grožėtis Ramiojo vandenyno vaizdais.

Teigiama, jog įspūdingo dydžio vila yra „kūrybiškiausias ir ambicingiausias Charleso Greene‘o karjeros pabaigos darbas ir vienas reikšmingiausių jo kūrinių“.

B.Pittas ne tik plečia savo nekilnojamąjį turtą – aktorius neseniai pristatė filmą „Bullet Train“, o visą laisvalaikį skiria savo šešiems vaikams.

„Bradas vakarieniauja su vaikais, kai vieši Los Andžele. Kadangi jie jau yra vyresni, jie turi savo gyvenimus ir draugus. Bradas vis dar su jais puikiai sutaria“, – žurnalui „People“ sakė šaltinis.

„Chateau Miraval“, Bradas Pittas, Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad liepos pabaigoje išaiškėjo sprendimas dėl Bradui Pittui ir buvusiai jo žmonai Angelinai Jolie priklausančio vynuogyno „Chateau Miraval“ Prancūzijoje, kuriame jiedu 2014 m. susituokė.

Aktoriui B.Pittui, padavusiam A.Jolie į teismą dėl to, jog ji pardavė savo vynuogyno dalį, teismas buvo negailestingas. Teisinį mūšį jų itin emocingame kare prieš buvusį vyrą laimėjo Angelina.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (31 nuotr.)
+25