Brado Pitto širdis vėl užimta: mylimoji – 26 metais jaunesnė juvelyrikos ekspertė Ines De Ramon

Bradas Pittas ir Ines De Ramon / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Bradas Pittas ir Ines De Ramon / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-18 08:14
AA

Holivudo aktorius Bradas Pittas (58) nesibaido naujų jausmų. Pastaruosius metus jis buvo poruojamas su dviem garsiomis moterimis, o sekmadienį vyras buvo pastebėtas su juvelyrikos eksperte, sveikos gyvensenos ir fitneso entuziaste Ines de Ramon (32). Kalbama, kad jie susitikinėja jau kurį laiką.

„Oskaro“ laureatas Bradas Pittas ir su juvelyrikos prekės ženklu „Anita Ko“ dirbanti Ines De Ramon kartu nufotografuoti sekmadienį Los Andžele vykusiame Bono koncerte.

Jie pastebėti teatro „Orpheum“ užkulisiuose, kur leido laiką su modeliu Cindy Crawford ir jos vyru Rande Gerber.

Aktorius buvo apsirengęs neįpareigojančiai – vilkėjo pilką megztinį, mėlynus džinsus ir didelę rudą skrybėlę, o jo kompanione – raštuotą švarkelį, baltą palaidinę ir prigludusias juodas kelnes.

Faktą, kad Bradas Pittas susitikinėja su 26 metais jaunesne Ines De Ramon, portalui „People“ patvirtino moteriai artimas šaltinis. Jis patikino, kad jiedu „susitikinėja jau kelis mėnesius“.

Šaltinio teigimu, „Bradas labai žavisi“ de Ramon, kuri šių metų pradžioje išsiskyrė su savo vyru, „Vampyrų dienoraščių“ žvaigžde Paulu Wesley.

„Jie susipažino per bendrą draugą. Ji labai miela“, – pridūrė informatorius.

Ines De Ramon / Socialinių tinklų nuotr.

Tuo tarpu B.Pittui artimas šaltinis „People“ sakė, kad jiedu „pradėjo susitikinėti neseniai“, tačiau pažymėjo, kad „tai nėra išskirtiniai santykiai“.

„Ines yra miela, linksma ir energinga. Ji yra puiki asmenybė. Bradui patinka su ja leisti laiką“, – sakė pastarasis informatorius.

Portalas susisiekė su B.Pitto atstovu, tačiau šis santykių nekomentavo.

Ines De Ramon 2013 m. baigė Ženevos universitetą ir anksčiau dirbo su šveicarų juvelyrikos įmone „De Grisogono“, o 2019 m. susituokė su aktoriumi Paulu Wesley. Vis tik šį rugsėjį poros atstovas pranešė, kad jie kelis mėnesius gyveno atskirai. „Sprendimas skirtis yra abipusis ir priimtas prieš penkis mėnesius“, – rugsėjį sakė jis.

Ines De Ramon ir Paulas Wesley / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Bradas Pittas dar rugsėjo pabaigoje buvo poruojamas su modeliu Emily Ratajkowski. Ji buvo neseniai išsiskyrusi su vyru Sebastianu Bear-McClard.

Tuo metu šaltinis „People“ sakė, kad pora „daug laiko praleidžia kartu“, nors neatrodė, kad jie „oficialiai susitikinėja“. Po mėnesio artimas E.Ratajkowski šaltinis teigė, kad modelis nesiekė įsivelti į rimtą romaną.

Sausį buvo kalbama, kad Holivudo žvaigždė susitikinėja su švedų dainininke Lykke Li, kurios pilnas vardas yra Li Lykke Timotej Zachrisson. Jos gimtojoje Švedijoje pranešta, kad jiedu kartu linksminosi.

Šaltinis „The Sun“ patvirtino: „Tai buvo Lykke, jie kartu vakarieniavo“. „The Sun“ teigta, kad atlikėja, kuri su buvusiu mylimuoju prodiuseriu Jeffu Bhaskeriu turi sūnų Dioną (6 m.), gyvena vos už trijų minučių kelio automobiliu nuo Brado Pitto namų.

Bradas Pittas / Vida Press nuotr.

Po skyrybų B.Pittas buvo užmezgęs romaną su modeliu Nicole Poturalski, tačiau ir su ja santykiai nutrūko.

Aktorius buvo susituokęs du kartus – su Jennifer Aniston 2000-2005 m., paskui su Angelina Jolie 2014-2019 m. Su buvusia žmona jis augina šešis vaikus.