Britas Olly Alexanderis „Eurovizijoje“ gavo 0 taškų – gerbėjai pasipiktinę: „Visi mūsų nekenčia“

Jungtinės Karalystės atstovas Olly Alexander / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Jungtinės Karalystės atstovas Olly Alexander / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-12 12:04
AA

Malmėje finišavusi 2024-ųjų „Eurovizija“ pažėrė ne vieną netikėtumą. Nors Jungtinės Karalystės atstovas Olly Alexanderis dar prieš konkursą buvo vienas favoritų parsivežti trofėjų, lemtingą valandą jis žiūrovų palakymo nesulaukė – žiūrovai Jungtinei Karalystei skyrė 0 taškų. Tokia situacija socialiniuose tinkluose sukėlė audrą.

33 metų grupės „Years And Years“ lyderis O.Alexanderis atstovavo Jungtinei Karalystei su šmaikščiu kūriniu „Dizzy“. Ir nors po žiuri balsavimo atrodė, kad vilčių užimti gerą vietą yra – komisijos šaliai skyrė 46 balus, galiausiai O.Alexanderis negavo nė vieno žiūrovų balso.

Toks įvykis sukėlė sąmyšį socialiniuose tinkluose, pasisakyti progos nepraleido ir ne vienas britas. O.Alexanderio gerbėjai įsitikinę – atlikėjas buvo vertas daugiau.

Jungtinės Karalystės atstovas Olly Alexander / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Olly Alexanderis, vienas geriausių Jungtinės Karalystės atlikėjų, gavo 0 žiūrovų balsų..... Niekada nebūčiau to nuspėjęs“, – rašė vienas internautas socialiniame tinkle „X“.

„Tikrai užjaučiu Olly Alexanderį, gauti 0 žiūrovų balsų „Eurovizijoje“ yra labai žiauru! Visi nekenčia mūsų, visi nekenčia Jungtinės Karalystės! Manau, kad dabar kalbama nebe apie muziką, o apie politiką“, – antrino kitas.

Vis dėlto atrodė, kad Olly ir jo komanda šią žinią priėmė ramiai. Paskelbus balus, jie buvo nufotografuoti besijuokiantys ir džiūgaujantys.