Broliai Lavrinovičiai neria į „anekdotų“ pasaulį – prieš šou Palangoje neslepia: „Jaudinamės“

Broliai Lavrinovičiai / Dainiaus Ščiukos nuotr.
Broliai Lavrinovičiai / Dainiaus Ščiukos nuotr.
Beatričė Staniūnaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-06-14 19:02
AA

Broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai daugybę metų garsėjo ne tik dėjimais iš viršaus ar taikliais tritaškiais, bet ir humoro jausmu. Krepšinio aikštelės duris užvėrę aukštaūgiai dvyniai žengia naują platų žingsnį ir pristato artėjančią premjerą – „Brolių anekdotų šou“. Gerbėjai išgirs net tik brolių akcentu paženklintą humorą, anekdotus, kuriozus iš gyvenimo, bet ir išvys naują džentelmenų įvaizdį.

Atgaivinti anekdotų žanrą

Anekdotus į šalį pastūmėjus standuperiams, broliai Lavrinovičiai nusprendė prikelti prieš 10–15 metų „ant bangos“ buvusį žanrą. Krepšininkų aprangą pakeitę į džentelmeniškus retro kostiumus, Kšištofas ir Darjušas rugpjūčio 1-ąją Lietuvai pristatys dar neregėtą „Brolių anekdotų šou“.

Apie projektą portalui Žmonės.lt sutikę papasakoti broliai neslėpė, kad nauja veikla – išties nelengvas iššūkis.

„Dažniausiai mūsų juokeliai gimsta iš realių situacijų, o anekdotų pasakojimas visai kas kita. Reikia įdėti nemažai darbo, bet mes iššūkius mėgstame!“ – šypsosi Kšištofas Lavrinočius, su broliu ruošiantis naujus, niekur negirdėtus ir šiai dienai aktualius anekdotus.

Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai / Dainiaus Ščiukos nuotr.

„Bus istorijų ir iš mūsų gyvenimo, krepšinio aikštelės, bet daugiausia bus anekdotų, kuriuos kuriame su komanda ir renkamės geriausius“, – priduria jis.

Pritardamas broliui, apie projekto idėją pasakoja ir Darjušas Lavrinovičius: „Pirma mintis buvo sugrąžinti pamirštą anekdoto žanrą ir suteikti žmonėms juoko dozę, o vėliau nusprendėme įterpi ir savo istorijas. Išmokti anekdotą pats lengviausias darbas, perskaitai, išmoksti mintinai ir viskas. Sudėtingiausia yra tai, ko mes dabar ir mokomės – aktorinių sugebėjimų. Juk anekdotą reikia pagražinti emocijomis, judesiais, tam tikrais veiksmais, norisi į pasirodymą įnešti gyvybės.“

Ruošdamiesi debiutui broliai „pasimatavo“ ir naują džentelmenišką įvaizdį, kurį įamžino fotosesijoje. Tokio stiliaus Darjušui ir Kšištofui dar nebuvo tekę išbandyti – abu pasijuto šiek tiek kaip garsiojo serialo „Peaky Blinders“ herojai.

Fotogalerija:

Kšištofo ir Darjušo Lavrinovičių projekto „Brolių anekdotų šou“ fotosesija (10 nuotr.)
+4

Žmonos „traukia per dantį“

Nors iki pirmojo pasirodymo liko kiek daugiau nei mėnuo, broliai neslepia, kad išmokti dar yra ko, o repetuodami jie ne tik tobulėja, bet ir vienas kitą pralinksmina.

„Gana atsakingas darbas, bet linksmiau tampa tada, kai brolis anekdotą juokingai papasakoja“, – šypteli Darjušas.

„Humoristo darbas sunkus, reikia mokėti bendrauti su publika, mokėti papasakoti anekdotus. Būna anekdotas gal iš savęs ir juokingas, o štai pasakorius – visai ne. Bet mes dar turime laiko ir kiekvieną darbo dieną su broliu repetuojame“, – priduria Kšištofas.

Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai / Dainiaus Ščiukos nuotr.

O geriausia viso to dalis, kaip sako broliai, laiko praleidimas kartu. Visgi jiems jau teko sulaukti ir komentarų iš namuose laukiančių žmonų.

„Mūsų žmonos traukia per dantį – gal jau laikas su broliu mums kartu gyventi“, – juokiasi pašnekovai.

Krepšinio aikštelėje darniai žaidusiems broliams lengvai sekasi sutarti ir scenoje. Kšištofas pabrėžia, kad ginčytis galima tada, kai žinai, ką darai, o dabar jiedu vienas iš kito mokosi. „Anekdotų scenoje mes abu „žali“, tad mokomės ir pataisome vienas kitą, patariam, kaip skamba juokingiau ir geriau“.

Paveldėtas humoras

Lietuvą ne tik savo sportiniu talentu, bet ir pozityvumu žavintys broliai sako, kad humoras – paveldėtas bruožas. Portalui Žmonės.lt jiedu atskleidžia, kad tai paveldėjo iš savo tėvų.

„Su broliu turime daug pozityvumo. Ne paslaptis, kad humorą papildo ir mūsų akcentas, kuris neretai visus prajuokina. Tiesa, ir su broliu nevengiame pasijuokti iš savęs, o visa tai atėjo iš tėvelių – jie taip pat vienas kitą „palazdavoja“. Mokomės iš geriausių“, – juokiasi Kšištofas.

Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai / Dainiaus Ščiukos nuotr.

„Pozityvūs ir mūsų tėvai, ir visa giminė, nėra negatyvių žmonių aplink. O kai vienas kitu pasitikime, tai ir pasijuokti iš savęs nebaisu. Viskas susideda į vieną“, – Kšištofui pritaria Darjušas.

Kur lengviau – krepšinio aikštelėje ar scenoje?

Visgi paklausus, kur lengviau – krepšinio aikštelėje ar scenoje – broliai išlieka atviri: kai juokauti tenka atsakingai, scenoje tai daryti daug sudėtingiau.

„Scenoje mums patinka padurniuoti, kai nėra įsipareigojimų, juk mokam paimprovizuoti ir draugus prajuokinti, tačiau čia kalba eina apie profesionalų darbą, tai visai kas kita.

Reikia dar daug ko išmokti, bet turime nuostabią komandą, mus moko prodiuseris Titas Motūzas, kuris ir pagiria, ir padeda mums. Neslėpsim, mes jaudinamės, ar pavyks, ar sugebėsim prajuokinti publiką“, – neslepia Darjušas.

„Krepšinio aikštelėje daug metų buvome profesionalai, žinojome viską – nuo smulkmenų iki pagrindinių dalykų. Dabar nežinome daug ko. Kai pasakėme „Taip“, dar nežinojome, kiek darbo mūsų laukia. Bet darbas malonus ir mums smagu mokytis“, – sako Kšištofas.

Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai / Dainiaus Ščiukos nuotr.

Abu broliai pabrėžia, kad šou nori pateikti subtiliai, išvengiant keiksmažodžių, nuvalkiotų juokelių ar vulgarumo. „Norisi, kad klausytumėmės maloniai ir juokingai“.

„Brolių anekdotų šou“ kuria „Vabalo filmai“ – kompanija, Lietuvos publikai pristačiusi ne vieną humoristinį projektą, taip pat ir kino komedijų, tad broliai – patikimose rankose.

Šou debiutas įvyks jau rugpjūčio 1-ąją Palangos koncertų salėje. Čia žiūrovų lauks pusantros valandos truksiantis pasirodymas, brolių anekdotai, niekur negirdėtos istorijos, o vakarą vainikuos ir muzikinis pasirodymas.

Krepšininkai atskleidžia – jei debiutas bus sėkmingas, „Brolių anekdotų šou“ rudenį keliaus ir po visą Lietuvą.