Chrisui Rockui per „Oskarus“ vožęs Willas Smithas viešai atsiprašė: „Man gėda“

Willas Smithas vožtelėjo komikui Chrisui Rockui / Scanpix nuotr.
Willas Smithas vožtelėjo komikui Chrisui Rockui / Scanpix nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-03-29 08:34
AA

Sekmadienį praūžusi „Oskarų“ teikimo ceremonija aptarinėjama itin intensyviai. Susidomėjimo kaltininkas – ceremonijos metu įvykęs aktoriaus Willo Smitho ir komiko Chriso Rocko konfliktas. Juokelio apie žmoną išprovokuotas „Oskaro“ laureatas, atsiimdamas laimėtą apdovanojimą, atsiprašė už šį poelgį, tačiau vėliau išplatino dar vieną viešą atsiprašymą. Jame aktorius teigė, kad jaučiasi susigėdęs ir savo veiksmų nepateisina.

Atsiprašymo įrašas paskelbtas po to, kai„Oskarų“ apdovanojimus rengianti organizacija viešai pasmerkė W.Smithą dėl šio incidento ir paskelbė peržiūrėsianti skandalingą smūgį.

Žvaigždė scenoje trenkė Ch.Rockui į veidą po to, kai komikas pajuokavo apie aktoriaus žmoną Jadą Pinkett Smith.

Konfliktas kilo, kai Ch.Rockas, pristatydamas geriausio dokumentinio filmo prizą, palygino trumpai kirptus Willo Smitho žmonos Jados Pinkett Smith plaukus su aktorės Demi Moore išvaizda 1997 metų filme „Eilinė Džein“ (G.I. Jane).

„Jada, aš tave myliu, negaliu sulaukti „Eilinės Džein 2“, – pasakė jis. 

D.Moore herojė filme nusiskuto plaukus, kad galėtų tarnauti specialiose jūrų pajėgose, tuo metu J.Pinkett Smith serga alopecija, nuo kurios slenka plaukai.

Toks pasakymas smarkiai įsiutino W.Smithą, kuris pakilo iš savo vietos ir, užlipęs ant scenos, tiesioginio eterio metu vožė jo žmoną paminėjusiam Ch.Rockui į veidą.

Willas Smithas vožtelėjo komikui Chrisui Rockui / Scanpix nuotr.

Netrukus po to W.Smithas atsiėmė pirmąjį savo karjeroje „Oskarą“ už teniso legendų Venus ir Serenos Williams tėvo vaidmenį filme „Karalius Ričardas“.

Vis tik praėjus parai po incidento W.Smithas nusprendė viešai komiko atsiprašyti savo socialinio tinklo paskyroje.

„Visų formų smurtas yra nuodingas ir destruktyvus. Mano elgesys per vakarykščius „Oskarų“ apdovanojimus buvo nepriimtinas ir nepateisinamas. Juokai mano sąskaita yra darbo dalis, tačiau juokas apie Jados sveikatos būklę man buvo per sunkiai pakeliamas ir aš reagavau emociškai.

Norėčiau viešai atsiprašyti tavęs, Chrisai. Buvau neteisingas ir suklydau. Man gėda ir mano veiksmai nerodė žmogaus, kuriuo noriu būti. Meilės ir gerumo pasaulyje nėra vietos smurtui.

Taip pat norėčiau atsiprašyti „Oskarų“ apdovanojimų, laidos prodiuserių, visų dalyvių ir visų žiūrovų visame pasaulyje. Norėčiau atsiprašyti Williams šeimos ir savo karaliaus Ričardo šeimos. Labai apgailestauju, kad savo elgesiu sutepiau nuostabią mūsų visų kelionę“, – viešai atsiprašė W.Smithas.

Prieš W.Smitho atsiprašymą „Oskarų“ apdovanojimus rengianti organizacija savo pareiškime nurodė, kad „smerkia Smitho veiksmus“.

„Oficialiai pradėjome šio incidento nagrinėjimą ir išnagrinėsime tolesnius veiksmus bei pasekmes pagal mūsų įstatus, elgesio standartus ir Kalifornijos įstatymus“, – sakoma pranešime.